המלצה למשחק חדש - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למשחק חדש

tnt studios

Recommended Posts

טוב חברה, את המפרט אתם רואים בצד

תמליצו לי על משחק בסגנון COD2 (יש לי כבר) עם הרבה יריות.

אני אומר לקנות את BATTLE FIELD2 או את F.E.A.R, מה אתם אומרים מבינהם?

אני רוצה גרפיקה יחסית חזקה (אהם FEAR אהם).

וגם, בעוד כחודש אני הולך לקנות משחק מירוצים NFS, עכשיו מה אתם ממליצים, UNDERGROUND 2 או השני (לא זוכר את השם, נראה לי MF או משהו כזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי FEAR עדיף על BF2

גם סינגל-פלייר איכותי, וגם משחק מולטי ממש טוב (יש המון שרתים, ותמיד יש אחלה פינגים ואנשים לשחק איתם).

ואם אתה רוצה לקנות משחק של NFS, אז למה בכלל לחשוב על UG2 אם יש לך את האפשרות לקנות את MW?

נכון שגם לUG2 יש את הקסם שלו (מרוצים בחושך, יותר שליטה בעיצוב המכונית), אבל לMW יש משחקיות הרבה יותר טובה (מצב קריירה מפותח יותר, שילוב של המשטרה כחלק אינטגרלי מהמשחק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה משחק יריות בלי הבחנה שנותן הרבה כיף ולא משתעמם.......... אני ממליץ על HALO: COMBAT EVOLVED .

הסינגל-פלייר הקצר אך המשובח מביא לך לפחות 10 שעות של יריות בלי מטרה שמשום מה לא נמאסות אף פעם!!! :smile1::hat:

ושלא נשכח מהמולטיפלייר ....... משחק הרשת הטוב ביותר אי-פעם!!!!! וזוכה למשחק הרשת של השנה 2003 !!!!!

אבל ..... אם אתה לא בקטע אז.... אני ממליץ בחום על FEAR ושלא תקח את הNFS MW כי הוא משחק גרוע!!!!! יש לי אותו ואני יודע מה אני אומר!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הבחירה הראשונה: אני חושב שאני יקח את הF.E.A.R, גם קראתי עליו ביקורת והוא נראה מצויין, עם גרפיקה יותר כבדה מBT2 (אני רוצה לראות מה הכרטיס שלי יכול :smile1::screwy: בקושי הרצתי עליו משחקים כבדים.

לגבי NFS אני באמת חושב שאני יקח את MW, אבל מישהו כאן אמר שהוא לא טוב, למה זה???

הוא נראה לך יהיה יותר טוב לPS2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי עדיף לך לקחת את BF2, יש לי אותו עוד מיולי אם אני לא טועה ואני עדיין משחק בו ונהנה.

רק שצריך מחשב ממש חזק.

מחזק כול מילה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר לקנות את BATTLE FIELD2 או את F.E.A.R, מה אתם אומרים מבינהם?

אני רוצה גרפיקה יחסית חזקה (אהם FEAR אהם)

אין קשר בניהם, BF2 הוא משחק ששייך לז'נאר מלחמת העולם,

לעומת זאת F.E.A.R שייך לז'נאר גוף ראשון עתידני.

אגב: אני כרגע משחק ב-F.E.A.R והוא קצת מזכיר את HL2, רק עם פחות סביבה,

רוב המשחק הוא בתוך מיתחם תעשייתי.

המנוע הגרפי של F.E.A.R כבד מאוד אפילו לכרטיסים חזקים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן שמתי לב למה שאמרת, ואני עכשיו חושב דווקא יותר על BT2, אני אוהב משחקי מלחמת העולם השניה, בעיקר COD2 (עוד מעת אצלי), אבל אני רוצה קצת לגוון... אז אני לא סגור עם עצמי... :screwy::smile1:

חברה מה לגבי משחק מירוצים ריאליסטי וכיף? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...