חשוב! ישראל על המפה. HALO ברשת: השחקנים מישראל. מי אתם? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשוב! ישראל על המפה. HALO ברשת: השחקנים מישראל. מי אתם?

HunterVee

Recommended Posts

אני שוב פותח את התר'ד הזה בגלל שהמצב השתנה. אני וחברי הטוב אלון שמנו את ישראל על המפה בכל הנוגע לHALO ברשת. :xyxthumbs::smile1: 8) ::) אני כבר מאד מוכר ברשת ואני נהייתי טוב כל כך עד שהגעתי למצב שאני נכנס לסרוור ואנשים יוצאים ממנו בגללי (כי נמאס להם להיות מושפלים  :lol:) ואנשים גם שואלים לשלומי כשאני נכנס לסרוורים. אותי קשה להרוג במיוחד בקרב פנים אל פנים אבל גם אני מת פה ושם. אז אנא קחו את התר'ד הזה ברצינות ואם אתם שחקנים ב ברשת נא פעלו לפי הבקשות שלי למטה :yelclap:. וגם אם אתם לא שחקנים אז אני אשמח לשמוע תגובות.  :xyxthumbs: הבא נתחיל:

המשחק Halo: CE הוא משחק מדהים.

השאלה שלי למי שרואה את מה שאני כותב היא, מהו שם הפרופיל שלו בהאלו....אין צורך בפרסום פרטים מיוחדים. אולי רק את השם הפרטי וזהו....

המטרה שלי לראות האם נתקלתי בשחקן ברשת וגם לראות בכללי כמה טובים השחקנים מישראל. אז אם אתה משחק בהאלו ברשת (אפילו אם זה פעם ב...) אז רשום את שם הפרופיל איתו אתה משחק, ואם אתה רוצה אז רשום את שמך הפרטי.

ורשום מה הרמה שלך במשחק (לדעתך) ומהו הנשק האהוב אלייך.

ואם תוכל, רשום שמות פרופילים של  שחקנים ברשת שלדעתך חזקים במשחק (אם השחקן לא מישראל אז רשום שהוא מחו"ל...).

וכדי להתחיל, שמי הוא קובי ושם הפרופיל שלי בהאלו הוא Hunter. והנשק האהוב עליי הוא ה-Pistol (האקדח). והשקנים שהם הכי חזקים לדעתי(חוץ ממני 8)) הם:

Alon

TDCyUrD@d

TDC YOURMOM

X3-Omega

Wonder Women

Glorifindal

ועוד כמה שאני שכחתי את שמם  :silly:.

וזהו.... מה דעתכם?

בואו נראה מי אתם בהאלו.... אז יאללה תתחילו !

נ.ב. אם תרצו אני אכתוב מדריך קצר איך לשפר את עצמך כשחקן בHALO. :xyxthumbs::smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...