איך אתם אוהבים את ארוחת הדאבל שלכם (אם בכלל...)?! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתם אוהבים את ארוחת הדאבל שלכם (אם בכלל...)?!

אורח R0ckF0rD

Recommended Posts

יאללה.

אני לוקח את שלי תמיד עם אקסטרה רוטב, אקסטרה טריאק, אקסטרה ירק, בלי חמוצים, לעיתים רחוקות כשקיבתי במצב איכותי, אני לוקח את הדאבל עם 3 פרוסות של גבינה מותכת בנוסף לכל התוספות הנ"ל (סליחה אלוהים... אני באמת בנאדם איכותי!), מוגדלת, צנצנת של רוטב רויאל לצ'יפס, קולה בלי קרח.

בבורגר ראנץ', ניסיתי את הטריפל.... לא שווהההההה!!!!!

45 שקלים (פחות אם אתה חייל עם הוכחות...) לארוחה, דוחסים לך 3 נתחי בשר של ההמבורגרים מארוחת ילדים וקוראים לזה טריפל.

לא משביעה בגרוש הארוחה הזאת, הרגשתי צורך לרכוש עוד צ'יפס גדול לאחר מכן וקולה קטנה.

ואתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יאללה.

אני לוקח את שלי תמיד עם אקסטרה רוטב, אקסטרה טריאק, אקסטרה ירק, בלי חמוצים, לעיתים רחוקות כשקיבתי במצב איכותי, אני לוקח את הדאבל עם 3 פרוסות של גבינה מותכת בנוסף לכל התוספות הנ"ל (סליחה אלוהים... אני באמת בנאדם איכותי!), מוגדלת, צנצנת של רוטב רויאל לצ'יפס, קולה בלי קרח.

בבורגר ראנץ', ניסיתי את הטריפל.... לא שווהההההה!!!!!

45 שקלים (פחות אם אתה חייל עם הוכחות...) לארוחה, דוחסים לך 3 נתחי בשר של ההמבורגרים מארוחת ילדים וקוראים לזה טריפל.

לא משביעה בגרוש הארוחה הזאת, הרגשתי צורך לרכוש עוד צ'יפס גדול לאחר מכן וקולה קטנה.

ואתם?

45 שקל!?

אני עובד כבר שם חצי שנה ולא ידעתי את זה, ממש שוחטים אתכם... ;D

אגב, בתקופת הזמן שאני עובד שם לא אכלתי אפילו ארוחה אחת(למרות שהיא עולה לי 5 ש"ח).

זה צריך לומר משהו על טיב האוכל שם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

45 + עלה לי בסניף בנס ציונה...

אולי אתה מתחשב במחיר שהחיילים מקבלים... בעקרון, זה מיועד לקרבניקיים רעבים במיוחד.

אותי זה לא הצליח להשביע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דאבל חריף עם אקסטרא חמוצים, הרבה הרבה חמוצים... מעל זה אני שם עוד קטשופ, מלח, והכי חשוב הרבה פלפל שחור שאני מבקש. אגב בצד אני גם מבקש רוטב רויאל חריף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה הולך ככה:

אחרי ארוחה קלילה של פיצה משפחתית...אני נוסע למקדונלדס הקרוב ושם קונים:

דאבל רויאל על גחלים..עם גבינה..צ'יפס גדול ושתיה גדולה...ואח"כ מקנח הכל בגלידת סאנדיי...

סה"כ יוצא לי (לא כולל הפיצה) כ45 ש"ח או פחות....אבל זה שווה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...