מוד חמוד לאייפוד! - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוד חמוד לאייפוד!

fuck off

Recommended Posts

אז ככה חברה לא מזמן רכשתי אייפוד מיני דור 2 (כן, כן זה מעפן אבל לא היה יותר תקציב..) ומאז אני חורש על כל האפשרויות שיש לו... אחת האפשרויות שמצאתי באינטרנט היא משהו שניקרא iBeam. האיי-בים הזה בעצם לד שמחברים לאיפוד במקרה ואין פנס, או שזה גם יכול להיות . עכשיו חשבתי שלא שווה לבזבז על זה כסף ויותר טוב זה להכין אחד לבד אבל הבעיה היא שאין לי מושג כמה מתח יש באיפוד ואיך להכין את המחבר ולעצב אותו ככה כדי שיראה יותר טוב... וגם שאני עדין יוכל להכניס את האוזניות. אז ככה נירא המקורי:

ibeam.jpg

וככה בפרופיל:

TTT111.n_ipod.ibeam_BIG.jpg

ככה מתי שהוא מחובר:

ibeam.jpg

וככה השקע שבאייפוד:

top.jpg

אז למי שיש רעיונות ומדריכים או כל דבר קטן שיוכל לעזור שיגיד.

תודה מראש! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הבנתי את זה... דחפתי לשם סתם לד וזה עבד.. אבל האלה כמה מתח יש שם? ואיך אני אמוור להכין שקע כזה? ורציתי שזה יכנס גם לאוזניות ואני אוכל לחבר את האוזניות לדבר הזה עם הלד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדוגרי זה סתם מוג מעפן מילא אתה הייתה בונה את המכשיר ... שדרך אגב, אם למישו' יש סרטוט איך לבנות את זה אני יודה לו מאוד...

זה מעין פרויקט שאני רוצה לבנות, נגן ומגבר, עכשיו בשיעורי חשמל אנחנו לומדים לבנות זעיר :)

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדוגרי זה סתם מוג מעפן מילא אתה הייתה בונה את המכשיר ... שדרך אגב, אם למישו' יש סרטוט איך לבנות את זה אני יודה לו מאוד...

זה מעין פרויקט שאני רוצה לבנות, נגן ומגבר, עכשיו בשיעורי חשמל אנחנו לומדים לבנות זעיר :)

:xyxthumbs:

הנושא נשאל מספר פעמים, תריץ חיפוש פה בפורום (או חפש בגוגל, DO IT YOURSELF PLAYER)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...