עזרה בצריבה , אני רוצה לצרוב סרט ששוקל 706MB והדיסק שלי עד 700MB והוא לא נותן לי - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בצריבה , אני רוצה לצרוב סרט ששוקל 706MB והדיסק שלי עד 700MB והוא לא נותן לי

Rhx

Recommended Posts

צריבת over burn בנרו6

מהי למעשה צריבת "יתר" או OVERBURN באנגלית ?

צריבת יתר היא למעשה צריבה אל מעבר לגבולות המוכרים של הדיסק, או במילים אחרות כאשר אתם רוצים לצרוב קובץ אחד או כמה קבצים הלוקחים יותר מקום מאשר 700 מגה בייט שזו הקיבולת של דיסק רגיל, אתם יכולים לבצע צריבת "יתר" על הדיסק, כלומר להכניס לדיסק של 700 מגה קיבולת של 715 למשל.

כמובן שיש דיסקים שהקיבולת שלהם היא יותר מ700 מגה בייט, כמו למשל 780 או 800 או 900 מגה שהם 90 דקות או יותר, על דיסקים אלו אתם צריכים לצרוב בצריבת OVERBURN.

הערה: אם הצורב קורא דיסקים בקיבולת גדולה כמו שצוין למעלה, אז לא צריך לצרוב בצריבת יתר את הדיסקים, רק אם הצורב לא קורא את הדיסקים האלה ( כיום כל צורב כמעט מסוגל לקרוא דיסקים אלו).

שימו לב: לא מומלץ לצרוב על דיסק של 700 מגה יותר מ 20 עד 30 מגה מיותרים !

המדריך

שלב ראשון:

תפתחו את התוכנה NERO BURNING ROOM, אם הגעתם ל - WIZARD אז תסגרו אותו,

אחרי שפתחתם את התוכנה, לא ב - WIZARD, אתם מגיעים לתמונה הבאה:

תבחרו בלשונית Multisession ותסמנו את מה שמסומן בתמונה.

לאחר מכן, תעברו ללשונית ISO ואתם תגיעו לתמונה הבאה :

תסמנו את כל מה שמסומן בתמונה בדיוק, אחרי שעשיתם את הכל, תלחצו על הלחצן NEW

שלב שני :

אחרי שעשיתם את הפעולות בשלב הראשון, אתם חוזרים לדף הראשי של התוכנה NERO

למעלה מצד שמאל יש לשונית הנקראת FILE, תלחצו עליה ולאחר מכן תמצאו את השורה שבא רשום PREFERNCES ותלחצו על זה...

לחצתם? אתם מגיעים לתמונה הבאה :

תסמנו כל מה שמסומן בתמונה ובסוף תלחצו על O.K

שלב שלישי :

אחרי שעשיתם את שלב שני, אתם חוזרים לדף הראשי של שתוכנה NERO

תעבירו את הקובץ או הקבצים שברצונכם לצרוב בצריבת "יתר" ( להזכירכם לא יותר מ 20 עד 30 מגה ).

לאחר שהעברתם את הקובץ או הקבצים, תלחצו על BURN בעברית צריבה.

תסמנו את מה שמסומן בתמונה ותלחצו על WRITE,

לאחר שביצתם את הפעולה הזאת אתם עלולים לקבל שגיאה שאומרת שיש יותר מדי קיבולת כמו בתמונה:

תלחצו על מה שמסומן וזה יצרוב לכם בלי בעיות.

שימו לב: אין צורך לעשות את הפעולות הללו כל פעם שהינכם רוצים לצרוב צריבת "יתר", מספיק שעשיתם את זה פעם אחת ואין צורך לחזור על זה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונות לא עובדות P: , אמממ יש לי נרו 5 או 4 , אפשר ב4-5 ? או רק ב6 ? ה6 היא גירסת טריילר נכון ?.

תוכל להעלות את התמונות מחדש ? אני יבין יותר , אגב כן הגעתי לחלון בשלב הראשון , אבל אמרת צריך לסמן מה שבתמונה ואין תמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה תעזרו לי אני צריך לצרוב את זה בשביל חבר , מישהו יכול להסביר לי במפורט את השלבים ?

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=39042.msg417286#msg417286

גם פותח פוסט בפורום הלא נכון, גם שואל שאלה שנשאלה מיליון פעם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...