זקוק לחוות דעת - האם X800GTO2 ב-1500 שקל או 6800GS ב-1370 ? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לחוות דעת - האם X800GTO2 ב-1500 שקל או 6800GS ב-1370 ?

Tsunami

Recommended Posts

pika007 אתה פשוט "פאן-בוי" של ATI, אתה מנסה לשכנע אנשים בכל מחיר לרכוש כרטיסים של ATI,

אבל אין מה לעשות עם עובדות אפשר להתוכח, ן-x800gto לא תומך ב-HDR, והינה קישור לעניין:

http://www.theinquirer.net/?article=27655

:s07:

ואם אין לך כוח לקרוא את כל הכתבה, אז הינה ציטוט:

Sapphire X800 GTO2 is great card but its only problem is that it won't last forever. It will last as long as ATI can keep up with demand. On a price - performance level you can compare this card to very successful 9500 PRO.

We didnt test it head to head with new 6800GS but we compared some data's we gathered and learned that it will at least come close to Nvidia card. It can win in some the test. The biggest argument against this card should be the lack of HDR. High Definition Range is already enabled in old and one level of Half Life 2. It looks great but it's still feature to come in 2006. If you want very fast ATI card and you plan to swap it in 2006 this might be great transition option for you. You might want to look at 6800GS cards as well as they might last longer but we still expect that ATI has to react with some new card to fight in $249 market. This card will also be a little bit cheaper than 6800GS.

I believe that Sapphire X800GTO ² is the most overclockable card to date and I can highly recommend it to all that likes to but you still might want to think about 6800GS as well. Maybe it can even go faster but we didnt try it. Its stabile, not noisy, works great for the bucks and overclocks like mad. µ

:lol: נראה לי הוא חולם בלילות לעבוד שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חולם בלילות על לעבוד שם? ממש לא :lol:

יש רשימה של מקומות שאני מעדיף לעבוד בהם לפני ATI. אחת מ-א-ו-ד ארוכה.

חוץ מזה, גם אני יכול לטעות

כנראה ל GTO2 אין, אבל ל X800pro יש.

ואגב, פאן בוי של ATI? ממש לא

משום מה רק סדרת ה 8 שלהם יוצאת טובה, להוציא את 9600 שהיה מוצלח

ה X600 כישלון, X700 כישלון, X800 (משפחת GT ו GTO) הצלחה.

אותו דבר X1XXX

X1300 לא יודע, X1600 כישלון (יש כבר בנצ'ים, הוא עלוב למדי) ו X1800XT (ה XT הוא היחיד שראיתי בנצ'ים שלו מדגמי 180) ביצועים מצוינים.

חוץ מזה, מה יעזור לי שאנשים יקנו כרטיסים של ATI? אני לא מרוויח מזה או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חולם בלילות על לעבוד שם? ממש לא  :lol:

אותו דבר X1XXX

X1300 לא יודע, X1600 כישלון (יש כבר בנצ'ים, הוא עלוב למדי) ו X1800XT (ה XT הוא היחיד שראיתי בנצ'ים שלו מדגמי 180) ביצועים מצוינים.

גם X1300 כישלון הגרסה הכי טוב והקצת יקרה מה6600GT פחות טובה/אותה רמה עם 6600 רגיל!

שחכתה גם את X1800XL שהוא כרטיס בנוני אבל לא שווה את הכסף באותו מחיר אתה משיג 7800GT שיותר טוב ממנו אז אפשר להגיד שגם הוא כישלון...

*והבעיה שמישהו אומר פה משהו שהוא לא בטוח ב100% זה גרירה שים לב אך שאמרתה שיש לו איזה 3-4 משתמשים קפצו ואמרו נכון ולכלכו כל כל השאר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חולם בלילות על לעבוד שם? ממש לא :lol:

אותו דבר X1XXX

לא יכול להיות שאם יש ב-X800PRO, לא יהיה ב-X800GTO.

מבחינה טכנולוגית זו אותה , רק שהליבה של GTO2 היא R480 שהיתה הליבה המהירה ביותר בכל סדרת X8XX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקנה ת gto2 אני מדבר מניסיון הכרטיס הזה לדעתי לא שווה יותר מידי אם פתיחת צינורות או בלי

תשים לב שמתחילות להגיע תלונות מאנשים בפורום על הכרטיס הזה אז בתור אחד שהיה לו gto2

אני ממליץ לך ללכת על ה 6800

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקנה ת gto2 אני מדבר מניסיון הכרטיס הזה לדעתי לא שווה יותר מידי אם פתיחת צינורות או בלי

תשים לב שמתחילות להגיע תלונות מאנשים בפורום על הכרטיס הזה אז בתור אחד שהיה לו gto2

אני לא יודע על מה אתה מדבר.... לי יש GTO2 שעובד חלק עם פתיחת צינורות ו OC ל 850XTPE.

כל המשחקים רצים עליו חלק לגמרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע על מה אתה מדבר.... לי יש GTO2 שעובד חלק עם פתיחת צינורות ו OC ל 850XTPE.

כל המשחקים רצים עליו חלק לגמרי...

תראו לא כול האצבעות שוות יש כרטיסים שבהם תצליח להגיע לתוצאה המבוקשת ויש כאלו שתתקרב אל התוצאה המבוקשת...

עדיין לא ראיתי דבר כזה שאדם יבחין בין 67 לבין 66FPS הוא צריך להיות איזה עם עין ביונית ומערכת חישוב מהירות\תמונות לשנייה בשביל זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...