כמה יחידות עשיתם באנגלית ומתמטיקה וכמה קיבלתם בציון הסופי? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה יחידות עשיתם באנגלית ומתמטיקה וכמה קיבלתם בציון הסופי?

the kooks

Recommended Posts

מה הקשר תגיד?

פסיכומטרי בא לבחון צורת חשיבה מאד מסויימת.

אני מאד לא אוהב את מה שעשו מזה בשנים האחרונות. (פעם היו מחלקים ספרים מטעם משרד החינוך והיו אומרים לך ללמוד לבד. עכשיו עוברים קורסים ופשוט מלמדים את התשובות בע"פ)

סתם יש לי תאוריה למי שיש 7 יחידות באנגלית יש 150 או קרוב מאוד לזה בקטגוריה של האנגלית ו כ700 בס"ה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כיתה יא'

5 אנגלית

4 מתמטיקה

הייתי עושה את ה-2 יח' של התרגום אם זה לא היה ביום שישי, אני מעדיף לישון בשישי בבוקר :sleep:

וצריכים גם ציון מכובד בלשון כדי להגיע לשם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שמשמעותיות זה חומר יותר מתקדם

אין קשר לחומר יותר מתקדם אוף די להיות טמבלים. זה בכלל לא קשור להקבצה שלך באנגלית, זה פשוט עוד שתי יחידות תרגום שלומדים בהקבצה נפרדת חוץ מה5 יחידות אנגלית.

מה שזה יתן לך זה פשוט חלק מהאוניברסיטאות דורשים לעבור מבחני תרגום כדי להתקבל לחלק מהדברים וזה פשוט יגרום שלא תצטרך לבצע אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למדתי בבי"ס דפוק, החליפו לנו הנהלה והמנהלת החדשה סגרה חצי מהמגמות, העיפה כמעט את כל המורים הותיקים והטובים ושמה את החברות שלה מחוג המכשפות והכי מפחיד - היא סגרה את 4 ו-5 יח"ל במתמטיקה לאלתר ופשוט דפקה את כולם שיעשו 3! בת-ז*נה!

אז עשיתי 3יח"ל מתמטיקה ו-5 יח"ל אנגלית.

ביום שבאמת התסריט שלך יהפוך למציאות יסגרו את הבית ספר שלך וההנהלה תשב בכלא.

אין דבר כזה לסגור הקבצה של 5 יחידות ולשלוח ילד שברמה של 100 ב5 יחידות ל3 יחידות, די להמציא סיפורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אף אחד לא עונה.

מה זה "תרגום"?

מה עושים בזה? פשוט מתרגמים טקסטים בכתב? אנגלית-עיברית\עיברית-אנגלית?

אאל"ט מתרגמים ספר.

בכל מקרה, ההשפעה של זה בתכלס זה שזה פשוט מוסיך יחידות לסה"כ שלך בתעודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנגלית 5 יחידות, ציון סופי 95

מתמטיקה 4 יחידות, ציון סופי 97

יפה כאשר התחלת לילמוד ב 4 מטמתיקה ו 5 אנגלית זה היה קשה?

קשה לי הסביר את זה לי עכשיו קצת קשה ב 5 אנגלית אבל אמרו לי שאחר כך מתרגלים לרמה וזה הופך להרבה יותר קל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה כאשר התחלת לילמוד ב 4 מטמתיקה ו 5 אנגלית זה היה קשה?

קשה לי הסביר את זה לי עכשיו קצת קשה ב 5 אנגלית אבל אמרו לי שאחר כך מתרגלים לרמה וזה הופך להרבה יותר קל...

תראה אם אתה תלמד ,ואני ממש מקווה שתשב ותעשה שיעורים, הכל יהיה יותר קל.

אני סיימתי ב"ס עם חומר לימוד ל5 יחידות במתמטיקה, אבל לא היה לי קל לעשות את הבחינה כי לא למדתי מתמטיקה כמעת שנה שלמה (לא הייתי מגיע לשיעורים וכו') אני מקווה שלא תעשה את אותה טעות, אז אחרי שסיימתי ב"ס הייתי צריך לסדר לעצמי את החיים (וזה לא כלכך קל כשאתה לא בסביבת בית-ספר) אז השלמתי חומר לבד וניגשתי למועד חורף ב-4 יחידות, ובגלל זה שישבתי ובאמת למדתי קיבלתי 97.

באנגלית המצב היה שונה בגלל שהייתי כבר מחובר (ומכור לאינטרנט) בשנת 96/95 וגלישה באתרים בעולם במשך שעות עזרה לי כבר מגיל צעיר יחסית להרכיב אוצר מילים גדול באנגלית, כך שאנגלית אני מדבר וכותב ברמה נמוכה בקצת מרמת שפת אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אם אתה תלמד ,ואני ממש מקווה שתשב ותעשה שיעורים, הכל יהיה יותר קל.

אני מקווה שלא תעשה את אותה טעות

לא אין לי בעיה כזאת אני מגיע לשיעורים עושה ש"ב משתתף בכול אבל יש מקצועות שקשה לי למשל הסטוריה,לשון הציונים שלי די נמוכים בסביבות ה65-70 אפילו שאני מתאמץ אבל נראה אני מקווה שאני אצליח כמה קיבלת בבגרות של ה2 יחידות הסטוריה ?(אני עשיתי בכיתה י' את היחידה אחת עם 91 בקושי האמנתי הגישו אותי על 80 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...