לכל בעלי ה GTO2 !!! אובר קלוק רק גורע !...הוכחות בפנים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל בעלי ה GTO2 !!! אובר קלוק רק גורע !...הוכחות בפנים

asdasdasd

Recommended Posts

אוקי זה אולי ישמע מוזר !!! אבל בתור אמיתי שמבדיל בין 66 FPS .....ל 67 FPS !.....אני פותח את הטרד הזה .

אז ככה :

שמתי לב פתאום שכל המשחקים זזים לי מהר יותר במשחקים ובמקומות שונים שנהג לקפוץ הכל זז חלק

פתאום נזכרתי שב ATI TRAY TOOL לא עשיתי לו שישמור את האובר קלוק משמע הכרטיס ב DEFAULT

490 \ 400

החזרתי ל אובר קלוק 580 \ 535 הכל התחיל לקפוץ !!!.....מקומות שהיו חלקים קפצו .....מיזערתי (בטפילד 2 ) החזרתי לדפולט APPLY

הופ הכל חזר להיות חלק !!

אמרתי לעצמי שזה לא הגיוני ברמת העיקרון !

אז בדקתי עוד ועוד משחקים באותם מקומות במשחק כדי לדעת בדיוק בעיניים שלי מה קורה

בדקתי NFS החדש...BF2.....ו COD2 ...

הכל יותר מהר כאשר אני מחזיר ל DEFAULT בלי שום אובר קלוק !!

כל הזמן באותם המקומות במשחק (אם סתם לדוגמא אני במסוק מסתובב במקום או עושה STRAIF על מקום שנהג לקפוץ באובר ) הכל חלק ...

אני מחזיר את האובר קופץ .....

מאוד מוזר !!! - מ-א-ו-ד !!!!

בכל מקרה כמה שזה נשמע מטומטם אתם מוזמנים לנסות ועל תסתכלו על ה FPS !!!! סתכלו בעיניים לא במספרים !!

אני כרגע על ה DEFAULT 490 \ 398

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני באמת לא יודע על מה אתה מדבר. הכרטיס שעבר דרכי רץ חלק לחלוטין עם פילטרים, ב 1024X768, על 85 הרץ, מסך 19",במצב XTPE. המשחקים שכרגע פופולריים עליו בכיף זה ההרי פוטר קווידיץ' בהגדרות מקסימליות והקרב על הארץ התיכונה בהגדרות מקסימליות. חלק כמו חמאה. מה שכן, על ההארי פוטר הוא מגיע לאזור ה 65 מעלות, מה שמרמז שאולי בכל זאת לקראת הקיץ ידרש קרור יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שזה הגיוני...

אולי הגזמת ב-OC שלך ולכן הוא מתחמם וכו'... ולכן המשחק לא זז "חלק" ואילו כשאתה יורד מה-OC אז הכרטיס ב-DEFAULT לא מתחמם ואז המשחק זז "חלק" ולכן זה לא אומר ש-OC ""גורע"" אלה פשוט צריך לדעת לעשות OC?!?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור אבל אמר שהכרטיס במאמץ הוא ב60 מעלות

זה נראה לי מעלות תקינות

מה שכן יש מצב שאולי הבעיה היא בליבה או בזכרונות והיא לא עומדת במעלות האלה אף על פי שלא רואים artifacts

באמת תנסה טיפה להוריד בOC ולראות מה קורה במשחקים כי בטוח שהבעיה היא תוצאה של חימום יתר

ככה עושים OC בצורה חכמה ובטוחה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה נולדתי אתמול !? מאז שקיבלתי את הכרטיס קראתי עליו בכל פורום אפשרי בחו"ל יש !!!

אני יודע טוב מאוד איך ומתי וכמה לעשות OC ......זה לא משנה .....ניסיתי גם להעלות בממש קצת !

לא דרסטית מ 400 (DEFAULT) ל 535 ......אלא מ 400 ל 450 ......בדיוק אותה צרה

המשחק התחיל לקפוץ . החזרתי ל דפולט זז חלק יותר

ובקשר למעלות ! זה 58 - 61 DEFAULT או ב ליבת 535 לאחר אובר קלוק !!! זה לא המעלות !!!!

והדגשתי פה גם : "אל תסתכלו על המספרים " !! אל תסתכלו מה רשום ב FPS !!

לאחר אובר קלוק הוא אולי מראה קפיצה במשפרים אבל המשחק כולו קופץ לי !!! אין תנועה חלקה !!

אני כבר בתחום של משחקים ובדיקות כרטיסים גרפיים שנים !!! אני מזהה כל פריים הכי קטן שלא במקום !

ואני בטח יודע מזה משחק שזז חלק או מקרטע ! ואצלי המצב בדיוק הפוך במקום שאקבל בוסט ביצועים זה רק גורע האובר קלוק

פה נתקעתי ! אני ממש לא יודע למה זה ככה ! ניסיתי את כל סוגי הדריברים של 5.1 וגם קודמיו !! (ATI ,DNA , OMEGA DRIVERS)

הכרטיס הזה נועד לאובר קלוק ברמות של עד 40 אחוז !! לא סתם קניתי אותו ! מהדקה שהוא שוחרר לציבור כבר תכננתי עליו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז בקטע הזה טעיתי "של לכולם זה ככה" .....

לא זוכר שאמרתי את זה האמתי אולי אמרתי משהו כמו "תנסו גם אתם"

בכל זאת זה המצב :-[

לא יודע מה לעשות

כאילו המקסימום שלו זה הסטוק יותר מזה הוא אמנם כן נותן יותר FPS......וכן נותן יותר ב אבל !!! זה רק מספרים !

העיניים שלי הן השופטות כאן .

המשחק זז חלק יותר , ה-ר-ב-ה יותר חלק כאשר הכרטיס בסטוק , זה מאוד מורגש ! אם הייתם רואים במו עיניכם הייתם רואים על מה אני מדבר .

הבעיה של רוב האנשים זה המספרים וזה הגיוני אני מקבל את זה אבל על השטח , אצלי לפחות , זה בדיוק ההפך .....3DMARK אולי מראה יותר אבל זה פשוט נורא והיום הכל קירטועים תחת אובר קלוק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני חושב שאם הוא מקבל ציון טוב אז זה לא הדרייברים, מנסיון גרועים מורידים גם בציון.

אולי יש איזה שהיא תוכנה,SPY, או כול להיות אפילו ווינדוס דפוק.

תשמע אני התקנתי ווינדוס לפני יומיים וכל המשחקים שלי מקרטעים אמרתי מזה?? דפקתי את הכרטיס ב-OC! חשבתי אני מת... בסוף הסרה של התקנה חדשה מה לא, כלום לא עזר! קיבלתי עצבים.. יש לי גוסט של עשיתי 5 דקות גוסט והופ המשחקים עובדים כמו שצריך.................. אי אפשר לדעת.. תתחיל מהפשוט לקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון: מה דאמרת זה שטות גמורה.

דבר שני: יש לזה הסבר הגיוני במיוחד. הכרטיס מסך שלך לא עומד באוברקלוק שעשית ולכן הוא לא הוא קופץ ויוצר ארטיפאקטים.

נסה לשים אותו באוברקלוק פחות מוגזם ותראה שהוא עובד יפה מאוד.

תהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...