עזרה במיקום למאורר 92 מ"מ - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה במיקום למאורר 92 מ"מ

a12beat

Recommended Posts

סידור המאוררים שלי: 2 80 מ"מ אנכים גרועים מקדימה(אחד מהם מאחורי ה hd )

2 80 מ"מ אנכים מתחת לספק מוצאים אויר (קיבלתי עם המארז לא משהו sleeve )

מאורר 120 מ"מ של אנטק ב 7 V מאוזן מעל הספק מוציא אויר

יש לי מארז ציפטק מידי טוור

ושאלתי היא איפה אתם ממליצים שאני ימקם את המאורר 92 מ"מ שיש לי .

1. על רצפת המארז מכניס אויר ודוחך אותו כלפיי מעלה.

2. על החלון/דלת המארז מכניס אויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אומר למטה לשים 120 מ"מ ולמעלה 92 מ"מ

באמת שמתי לב המאורר העליון מוציא אויר קר כנראה שהמיקום שלו לא מוצלח

נראה שכל האויר החם יוצא דרך הספק ומאוורי ה- 80 האחוריים

חבל :-\כי הוא יפה מאוד צבעתי אותו לכסף ושמתי אותו מתחת לחלון העליון שלי וצירפתי אליו גריל צבוע בכחול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מומלץ לשים את ה92 מ"מ בצד הדלת במיקום במדוייק כדי שהוא "יתיח" אוויר קר על הכרטיסים (בעיקר הכרטיס מסך) אם המאוורר חזק זה יכול להוריד את הטמפ' בצורה די משמעותית (כאשר שמתי את המאוורר enermax בעוצמה הכי חלשה בצד הטמפ' של הכרטיס היתה 49 ואחרי שהפכתי את המהירות להכי חזקה והטמפ' ירדה ל46!)

למטה רק מאוורר מאוד חזק יעשה משהו, כמו המאוורר שיש למכירה בזיגזאג שמוציא 89 cfm, (הוא 120 מ"מ) אבל מצד שני הוא על 40 דציבל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שונא את הדרך חשיבה הזאת.

למה לעזעזל לשים מאווררים רק על מקומות "רותחים" ולא לסדר אותם בסדר כזה שיכניסו אוויר קר שיתפזר בכל המארז? לדעתי זאת השיטה הכי טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שונא את הדרך חשיבה הזאת.

למה לעזעזל לשים מאווררים רק על מקומות "רותחים" ולא לסדר אותם בסדר כזה שיכניסו אוויר קר שיתפזר בכל המארז? לדעתי זאת השיטה הכי טובה.

???

יש לו שני מאווררים למאחורה, שניים מקדימה ואחד למעלה אם אני לא טועה...

למה הוא צריך מאוורר למטה ש"יכניס לו אוויר קר"... מאוורר בצד יכניס לו אוויר קר שיותח על על הכרטיס מסך החם... מאוורר למטה רק יעשה סירקולצית אוויר יותר טובה בתוכו... שזה לפי דעתי יותר הרבה פחות וישנה הרבה פחות מבחינת הטמפ'...

"לשנוא דרך חשיבה" LOL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בכל אופן שינוי משמעותי הוא לא יגרום." :-[

מה אתה ממליץ שאני יעשה על מנת שכן יהיה שינוי משמעותי מבחינת סידור מאוורים ???

אני לא מתכוון לשים מאוור על החלון הצדדי שלי גבוה מדי כי זה יהרוס etch שאני מתכוון לעשות 8) (עדיין מחפש תמונה מתאימה, למשהו אולי יש המלצות/רעיונות/לינקים?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחבר מזגן למארז ;) ,

כי מבחינת סירקולזציה אתה פחות או יותר מכוסה..

ייתכן ש-120מ"מ בתחתית המארז אשר מופנה כלפי מעלה לכיוון ה-120מ"מ שהזכרת בגג.

אני עשיתי זאת במארז שלי:

aam.sized.jpg

כל תוספת של מאוורר לא תוסיף שום שיפור משמעותי, מהסיבה שהסירקולציה במארז יעילה בין כה וכה.

מה שחסר זה בעצם טמפ' סביבתית נמוכה.. או צלעות גדולות ויעילות.

נ.ב, חבל שלא הוספת את תוצאות הטמפ' שלך.

נ.ב.ב, אינ מקווה שסידור הכבלים והרכיבים במארז שלך אינו פוגע בזרימת האוויר, ההבדל בין מארז מסודר למארז לא מסודר עלול להיות קטסטרופלי בשינוי הטמפ' ללא קשר למספר המאוררים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה מהמארז שלך קיבלתי את הרעיון לשים מאורר בריצפה ;D

יש לי כבלי ide עגולים והחשמל שלי קשור היטב לדפנות המארז ואינו מפריע לסיקולציה .

אכן אין מזגן בחדר בו נמצא המחשב שלי :P

הטמפרטורות שלי הם כרגע mb 35 cpu 52 ואני רק 10 % load (אני יבדוק עם זה מעניין אותכם איך הטמפ ב- 100 % load)

ה- TT 7+ עובד במהירות בינונית (5000 rpm )

דבר אחרון ה- cpu vcore עומד על 1.73 האם זה נמוך ?? אני יודע שהוא אמור לעמוד על 1.75.

נ.ב.: זה התמונה שהשתמשתי לנסיון הקודם שלי לעשות etch לחלון .

http://www.geocities.com/a1tobeat/Image1.jpg

יצא אחלה אבל עשיתי את ה etch הפוך :lol: ולא בא לי לעשות את אותו הדבר פעמיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפ' שלך סבירות ואף נמוכות לתקופה זאת של השנה.

כמובן אם אתה מעוניין בשיפור אתה תצטרך לקרר את האוויר בדרך כלשהי (מזגן נראית לי הדךר הפשוטה והשפויה ביותר),

לגבי המעבד, יש צלעות חזקות ויעילות יותר בשוק וגם מאווררים חזקים יותר, בכל מקרה אתה יכול לשפר את הטמפ' של המעבד ע"י כך שתחליף ל-SLK800 עצבני.. אבל אל תצפה לפלאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפ' שלך סבירות ואף נמוכות לתקופה זאת של השנה.

כמובן אם אתה מעוניין בשיפור אתה תצטרך לקרר את האוויר בדרך כלשהי (מזגן נראית לי הדךר הפשוטה והשפויה ביותר),

לגבי המעבד, יש צלעות חזקות ויעילות יותר בשוק וגם מאווררים חזקים יותר, בכל מקרה אתה יכול לשפר את הטמפ' של המעבד ע"י כך שתחליף ל-SLK800 עצבני.. אבל אל תצפה לפלאים.

ההבדל בין ה-AX-7 ל-SLK-800 במעלות הוא לא גדול בכלל ואפילו דן פרסם על זה חדשה פה באתר אבל לעומת זאת הבדלי המחירים הם גבוהים, ככה שכמו שהיה רשום בחדשה על ה-AX-7:

"עדיין מלך"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא טוב לי אם ה hsf שלי .

וגם הטמפ שלי כרגע הם מספיק טובים בשבילי ( לא מתכנן oc בתקופה הקרובה ) אני רק רוצה לנצל את המאוורים שברשותי בצורה היעילה ביותר.

השאלה היא האם המתח הוא בגבול הנורמלי?

מה אתם חושבים על התמונה בלינק ? והאם יש לכם רעיונות לתמונות אחרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...