עזרה בקניית מחשב עד 2,000 ש"ח, זקוק להסברים ופירושים. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית מחשב עד 2,000 ש"ח, זקוק להסברים ופירושים.

yoniby

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניין לקנות לאחותי מחשב חדש. עבודה "משרדית" + משחקים ברמה נמוכה, מינימלית.

א. האם כרטיס גרפי ON BOARD מאפשר צפייה בסרטים, והרצת משחקים פשוטים?

ב. 64bit של מומלץ במפרטים של האתר. למיטב ידיעתי מעבדים אלו יקרים, אך זה זול, איפה ההבדל או שאני לא מפרש משהו נכון?

ג. מה ההבדל בין K8-UPGRADE VM800 לגירסה של הלוח שרשומה במפרטים של האתר.

שאלה נוספת, היא מאיפה לקוחים המחירים שנמצאים במפרטים של האתר.

תודה, יונתן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.הכרטיס המובנה מספיק למסך ולסרטים-אבל לא למשחקים!!! למשחקים אולי כמו SA ברזולוציה הכי נמוכה ובלי כלום!

2.המעבדים של שהם 64BIT הם להיפך יותר זולים!!! (אבל גם יותר טובים ;)) כרגע... מערכות ההפעלה לא מנצלות או תומכות ב 64BIT

לכן זה כמו יתרון עתידי :)

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א- מספיק ומספיק.

ב- 64 ביט מומלץ למערכות רגילות בשל תמיכה טובה בעתיד הלא רחוק בתוכנות. וכמו שכבר הבנת עדיף, למרות שכרגע מבחינתך לא תרגיש הבדל.

ג- אין לי מושג על איזה לוח אתה ראית במפרטים.. לינק?

ולשאלה הנוספת מהמון אתרים באינטרנט כמו PANDAS KSP ועוד... המחירים הם לא כמו של חנות (יותר זולים) אם אתה חושב לקנות בחנות ליד הבית קח סטיה של 300-500 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.הכרטיס המובנה מספיק למסך ולסרטים-אבל לא למשחקים!!! למשחקים אולי כמו SA ברזולוציה הכי נמוכה ובלי כלום!

2.המעבדים של שהם 64BIT הם להיפך יותר זולים!!! (אבל גם יותר טובים ;)) כרגע... מערכות ההפעלה לא מנצלות או תומכות ב 64BIT

לכן זה כמו יתרון עתידי :)

:xyxthumbs:

1. בולשיט , הכרטיס מסך ONBOARD החדש ה 6100 אמור להריץ משחקים כמו SA סבבה לגמרי , אם המשחק הזה רץ טוב על ti4200 מסריח ויש

אז אני בטוח שעל 6100 הוא ירוץ הרבה יותר מחלק על רזולוציה גבוה ( כמובן בלי פילטרים*)

2. סבבה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות עד עכשיו, שאלות נוספות:

מה עדיף?

א.

ASROCK K8-UPGRADE VM800 וכרטיס מסך 64MB Shared DDR מ- KSP, או Socket754 - nVIDIA nForce410 - Asrock K8NF4G-SATA2 (VGA, Micro.ATX) שכולל עליו כרטיס מסך?

ב. ATX MIDI 400W 8666 או Foxconn 3GTK-278 + FSP 300W + 80mm Fan - 1Y Warranty 190 או שזה לא קריטי (ההבדלים)?

ג. Sempron 2600+ (S-754) או Sempron (S754) 2500+ *Palermo* 64bit 1400MHz , 256Kb 1600MHz HTB - Box + Fan - 3Y Warranty? שוב, אשמח מאוד להסברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בולשיט , הכרטיס מסך ONBOARD החדש ה 6100 אמור להריץ משחקים כמו SA סבבה לגמרי  , אם המשחק הזה רץ טוב על ti4200 מסריח ויש

אז אני בטוח שעל 6100 הוא ירוץ הרבה יותר מחלק על רזולוציה גבוה ( כמובן בלי פילטרים*)

בולשיט? אין שום סיכוי שבעולם שהוא ירוץ חלק עם רזולוציה גבוהה על כרטיס מסך מובנה. אז אנא תפסיק להטעות אנשים ותקרא קצת לפני שאתה זורק דברים לאויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...