"40% מהעניים בישראל הם ערבים וחרדים" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"40% מהעניים בישראל הם ערבים וחרדים"

Milford Cubicle

Recommended Posts

צריך להפריד בין סוגים של הורים שמגדלים ילדים לבד.

לנשים או גברים שמגדלים ילד בעצמם והתגרשו או לא התחתנו בכלל, לא צריך להשלים שום דבר. על הטעויות והשטויות שהם עושים המדינה לא צריכה לשלם.

אם מדובר באב/אם חד הורי/ת שבן/ת זוגו/תו  מתו בדרך זו או אחרת או שבאמת אינם מסוגלים לעבוד אז המצב שונה ופה צריך לשקול כל מקרה לגופו

הרעיון הוא שאני לא צריך לשלם הבטחת הכנסה לאיזה מישהי שנכנסה להריון מבלי שהתחתנה או שהתגרשה. יש לילדים שני הורים? שידאגו להם. לא המדינה ולא אני צריכים לדאוג לכסות את הישבן של ההורים. אם ההורים לא יכולים לדאוג לילדים שלהם אז משרד הרווחה צריך להתערב ובמקרים קשים גם להפריד את הילד מההורה.

תתפלא לשמוע על איזה דברים יותא שטותיים אתה משלם, זה קטנוני לעשות את התחשבנויות הקטנות האלה

כשכמה ישראלים נתקעים באיזה חור בקולומביה ושולחים משלחת לחלץ אותם אתה משלם על זה

אלפי חיילי סדיר בקריה שבאמת לא עושים כלום מ- 8 עד 16 (ראיתי במו עיניי) גם על זה אתה משלם

בורקס וקולה לחברי כנסת בישיבת ועדות הכנסת גם על חשבונך

ראש עירייה שלך החליט שבא לו מסך דק 19 אינטש, חדש וכיסא חדש , גם על זה תשלם

רוצה ללומר , אין גבול לכמות השטיקים שעליהם אתה משלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מה הקשר ?

אתה בא בגישה של "אתה במילא משלם גם על עוד הרבה דברים, אז אין טעם לנסות להוריד דבר אחד אם במילא יש עוד דברים אחרים".. זאת גישה טיפשית שלא מובילה לכלום (חוץ משקיעה עוד ועוד בחרא, עד השקיעה המוחלטת והמוות).

מה שנקרא: פרה, פרה - נהפוך לסטייקים את כל העדר.. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הקביעה של עניים או לא עושים לפי רמת ההכנסה המדווחת. הערבים עובדים שחור. ההכנסות שלהם לא מדווחות. לדוגמא אחוז המשלמים חשמל בכפרים ערבים בגליל עומד על 20%, אבל לכולם יש חשמל בבית, פשוט מתחברים לאיפה שבא. בעיה ידועה. נכון שיש בעיה של תעסוקה בכפרים הערביים, אבל התופעה הרבה הרבה יותר קטנה מהמדווח. בנוסף, עלויות המחיה שלהם בגלל הכסף השחור הרבה יותר נמוכות משל משפחה יהודית ממוצעת. לכן, הכנסה חודשית שמוגדרת בעייתית למשפחה יהודית, יכולה להיות יותר ממספקת למשפחה ערבית. למשל, משפחה יהודית עושה ביטוח וטסט לרכב. בכפרי הגליל זו אופציה לא מקובלת. "מי צריך רשיון בכפר"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכפרי הגליל זו אופציה לא מקובלת. "מי צריך רשיון בכפר"?

אחמד

ועכשיו רגע של רצינות: ....... נגמר

NJorl, יש גבול לאיזו רמה של קטנוניות אפשר לרדת, וצריך לעשות הבדלה בין בזבוז לבין הוצאות שאינן הכרחיות אך עוזרות.

אז ראש העיר החליט שהוא צריך חדש. הרי יש לו תקציב מוגדר ומוגבל שאסור לו לעבור אותו. מה רצית, שהוא ייסע באונו 96? כמובן שלא, אבל הוא גם לא נוסע במרצדס שעולה מיליון שקל.

כמו ש Milford Cubicle אמר, פרה פרה. נטפל קודם כל בדברים חשובים יותר, אחר כך נדאג שראש העיר ישתמש במסך של CMV ולא של EIZO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר ?

אתה בא בגישה של "אתה במילא משלם גם על עוד הרבה דברים, אז אין טעם לנסות להוריד דבר אחד אם במילא יש עוד דברים אחרים".. זאת גישה טיפשית שלא מובילה לכלום (חוץ משקיעה עוד ועוד בחרא, עד השקיעה המוחלטת והמוות).

מה שנקרא: פרה, פרה - נהפוך לסטייקים את כל העדר..  :smile1:

לא , אני רק אומר יש כל כך הרבה שטיקים שצריך למצוא את אלו היקרים ביותר ולהתחיל לטפל בהם, לא בטוח שביטול תמיכה באם חד הורית תחסוך מיליונים , אולי קיצוץ בתקציב  מימון מפלגות ונקניקיות לחברי מרכז כן , אני לא קובע עובדות אני לא מכיר את המספרים אבל רוצה לגרום לאנשים לראיה רחבה יותר לפני שנטפלים על מגזר מסויים .

NJorl, יש גבול לאיזו רמה של קטנוניות אפשר לרדת, וצריך לעשות הבדלה בין בזבוז לבין הוצאות שאינן הכרחיות אך עוזרות.

אז ראש העיר החליט שהוא צריך חדש. הרי יש לו תקציב מוגדר ומוגבל שאסור לו לעבור אותו. מה רצית, שהוא ייסע באונו 96? כמובן שלא, אבל הוא גם לא נוסע במרצדס שעולה מיליון שקל.

כמו ש Milford Cubicle אמר, פרה פרה. נטפל קודם כל בדברים חשובים יותר, אחר כך נדאג שראש העיר ישתמש במסך של CMV ולא של EIZO

נסיתי לרמוז שיש ראשי ערים שמחליפים הונדה אקורד שנת 2003 שעדיין ראויה ומכבדת את בעליה בהונדה אקורד 2006 מהניילון

ובינתיים יש מאות עובדים בעיריות שכבר שנה מלינים את שכרם.

תודה שמשהו לא בסדר פה, או שרק אני רואה את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלמת מס אצל היהודים זה תופעה. העלמת מס אצל הערבים זה תרבות (קיומית). כמה יהודים אתה מכיר שגם מעלימים 100% מההכנסות שלהם, לא משלמים ארנונה, לא משלמים חשמל, נוסעים על מכונית ללא ביטוח ורשיון, בונים על אדמות ללא היתרים וללא מיסים ולאחר מכן מבקשים דמי אבטלה (והרשימה ארוכה)? ואני מבקש, אל תדבר מתאוריה או מאמונה או מעמדה פוליטית\הומניטרית- דבר כמוני מנסיון (אם יש לך), אני חי בקרבם.

עריכה: ואני לא מדבר על הערבים הנוצרים והאשכנזים של חיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעתי שכל הערבים המוסלמים הם מקשה אחת. ובכלל זה שאתה מכיר ערבים שעושים זאת לא אומר שכל הערבים עושים זאת או אפילו רוב הערבים. וגם אם נצא מנקודת הנחה שכולם מעלימי מס זה עדיין מתגמד לנוכח הסכומים של היהודים - לדוגמא הלבנות ההון של האוליגרכים, הבעלים של נאפיס שהעלים עשרות מיליונים במס הכנסה וכו'. מתי בפעם האחרונה שמעת על חברה ערבית גדולה שנתפסה בהעלמת מס? אתה תגיד לי שהם פשוט חכמים ולא נתפסים אבל העובדות הן שכמעט ואין חברות ערביות גדולות ולכן היקף העלמת המס אצלם יכול להיות שווה לזה של היהודים או אף נמוך מכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעתי שכל הערבים המוסלמים הם מקשה אחת. ובכלל זה שאתה מכיר ערבים שעושים זאת לא אומר שכל הערבים עושים זאת או אפילו רוב הערבים. וגם אם נצא מנקודת הנחה שכולם מעלימי מס זה עדיין מתגמד לנוכח הסכומים של היהודים - לדוגמא הלבנות ההון של האוליגרכים, הבעלים של נאפיס שהעלים עשרות מיליונים במס הכנסה וכו'. מתי בפעם האחרונה שמעת על חברה ערבית גדולה שנתפסה בהעלמת מס? אתה תגיד לי שהם פשוט חכמים ולא נתפסים אבל העובדות הן שכמעט ואין חברות ערביות גדולות ולכן היקף העלמת המס אצלם יכול להיות שווה לזה של היהודים או אף נמוך מכך.

עם עובדות אני יכול להתווכח, עם דעות פוליטיות, תקוות, ואמונות לא בא לי. נתוני העוני על היהודים הגיוניים, העניים הם לא המעלימים הגדולים אצל היהודים. נתוני העוני על הערבים שגויים. נקודה.

עריכה: כן, וגם בכלכלה אינך מבין גדול. את הכסף עושים מהאזרח הקטן, כמו למשל הבנקים. קודם כל הגדולים בד"כ מוגנים, הן ע"י משובחות ומקושרות של עו"ד והן ע"י קשרים עם מערכת השילטון. שנית, בוא ונעשה חשבון קטן. מליון אנשים שמעלימים הכנסה חודשית של 2000 שקל = 2 מליארד. איפה עשרות מליוני השקלים של נאפיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנשים או גברים שמגדלים ילד בעצמם והתגרשו או לא התחתנו בכלל, לא צריך להשלים שום דבר. על הטעויות והשטויות שהם עושים המדינה לא צריכה לשלם.

הרעיון הוא שאני לא צריך לשלם הבטחת הכנסה לאיזה מישהי שנכנסה להריון מבלי שהתחתנה או שהתגרשה. יש לילדים שני הורים? שידאגו להם. לא המדינה ולא אני צריכים לדאוג לכסות את הישבן של ההורים. אם ההורים לא יכולים לדאוג לילדים שלהם אז משרד הרווחה צריך להתערב ובמקרים קשים גם להפריד את הילד מההורה.

הרעיון שלך מאוד פופוליסטי נשמע טוב, אבל הוא פשוט נוגד את כל הרעיון של מדיניות חברתית (שלא לדבר על מדיניות רווחה), סוציליזם וערבות הדדית.

המדינה לא יכולה ולא צריכה לזרוק לכלבים אזרחים שעשו טעויות, בהנחה שהם רוצים לתקן את דרכם.

ומיותר לציין שאינטרס המדינה הוא לשקם אותם, לעזור להם ולהחזיר אותם לקהל האזרחים התורמים לכלכלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין חברות, אבל יש אנשים. אנשים פרטיים, שמרוויחים רווחים עצומים (אני מדבר על מעל מיליון ש"ח בשנה) והכל בשחור.

אין ספק שאתה צודק אבל זה נכון לגבי כל המגזרים - גם אצל היהודים, אצל החרדים, אצל הערבים ואצל מגזרים יש אנשים שמעלימים מס במיליוני שקלים בשנה. אבל זה לא הוגן שתטען שבטייבה מעלימים מסים כאשר בכפר שלם או בשכונות וביישובים יהודיים אחרים מעלימים מסים בהיקף דומה.

עם עובדות אני יכול להתווכח, עם דעות פוליטיות, תקוות, ואמונות לא בא לי. נתוני העוני על היהודים הגיוניים, העניים הם לא המעלימים הגדולים אצל היהודים. נתוני העוני על הערבים שגויים. נקודה.

אז אני מבקש שפשוט תוכיח לי את זה. תן לי שביב של הוכחה ואל תתבסס על דעות אישיות ופוליטיות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...