ווינדווס קופא בצורה אקראית - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ווינדווס קופא בצורה אקראית

montigo

Recommended Posts

כבר חודשיים שאני רודף אחרי הבעיה הזו...

אני מחזיק 2 פרטישנים עם Windows XP SP2:

1. מערכת הפעלה עבור הלחנה (ווינדווס "שחוט" באמצעות XPLite, הרבה Registry Tweaks וכו') - היא אף פעם לא קפאה לי.

2. מערכת הפעלה "ראשית" עבור אינטרנט, בידור וכו' - שבחודשים האחרונים החלה "לקפוא" מדי פעם.

הקפיאות הן כדלקמן:

ללא כל אזהרה מוקדמת, התמונה קופאת, כולל העכבר, המחשב לא מגיב לשום דבר פרט ל-Reset. מאפין חשוב: לרוב בזמן הקפיאות יש רעש של "תקליט שבור" מכרטיס הקול הפעיל בווינדווס.

אין שום חיווי לגבי סיבת הקפיאה. אין Blue Screen ואין שום שאיריות ב-Event Viewer.

הקפיאות קוראות כמעט תמיד בעת כתיבה בפורומים או ב-Instant Messenger כלשהו, אז עלה בי החשד שזה קשור לאינטרנט.

הן לא קורות תחת עומס, אלא דווקא כשאני עוה דברים טריויאלים.

מה עוד, כמה שזכור לי לא קרתה אף פעם התקלה כאשר לא הייתי מחובר לאינטרנט.

ניסיתי לעשות Disable לכל הדרייברים האפשריים, והיו עדיין קפיאות.

הבאתי כרטיס גרפי חדש, הבאתי כרטיס רשת במקום זה ה-Onboard, הוצאתי זכרונות, איפסתי הגדרות ל-Safe, ל-Optimized ולהרבה דברים אחרים. לא עזר.

פירמטתי את הדיסק והתקנתי ווינדווס מאפס, לאחר שהתקנתי כמה תוכנות בסיסיות, והתחברתי לאינטרנט, המחשב קפא לאחר שעה שעתיים (ווינדווס לא הכיל כמעט כלום).

העפתי את כל התוכנות ה"שוהות", החלפתי Firewall/Antivirus, עדיין קופא.

ניסיתי לתאם כך שבמערכת ההפעלה הראשית יהיו אותם כמו במערכת של ההלחנה - עדיין קופא.

אין בעיות חום במעבד\צ'יפסט\כרטיס מסך\מארז. כמו כן, המחשב מחובר דרך אל פסק.

המסקנה המתבקשת - תקלה כלשהי בחומרה, שאין מתגלה אלא רק בפרטישן השני.

אבל אם יש כזו - אני לא מצליח לגלות אותה.

הפעלתי כבר כמה תוכנות Stress/Integrity Testing. כמו Prime95 ו-Hot CPU Tester, והמחשב עובר אותן כמו מלך, לא נכשל ולא קורס!

ז"א - אם יש בעיית חומרה, אני לא מצליח "להטריג" אותה באמצעות תוכנות כאלו, אלא רק באמצעות שימוש שוטף במחשב.

אני מתחיל לתלוש כאן את השיערות. עצות?

[הסתכלו במפרט מצד ימין]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...