Z560 בדיוטי פרי או בארצות הברית? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Z560 בדיוטי פרי או בארצות הברית?

Reppix

Recommended Posts

ניתן להשיג בדיוטי פרי את ה-Z560 או מערכת ברמה דומה למחשב? אם כן, איך המחיר ביחס לארץ ולארצות הברית?

לגבי הבאת הרמקולים לארץ מארצות הברית, מה גודל הקופסא בערך? ומה משקלה? יש אפשרות ל"עבוד" על המכס איכשהו שלא יקח מיסים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישה, TheHunter, כתב לי באיזשהו ת'רד שפתחתי בנושא שבמקרה של משלוח בדואר מארצות הברית, ניתן לכתוב על החבילה - Gift, no value, וכך המכס לא לוקח מע"מ ומס, זה תקף גם אם מביאים את החבילה לארץ?

לגבי המשקל, תגיד - "ממש כבדה".. כבר הביאו לי לפני כשנה 1040, בקופסא המקורית, מארצות הברית, זה יותר כבד וגדול מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הראשונה, זה לא תקף כמדומני בשני המקרים. כי אם המכס חושדים, מותר להם לפתוח את החבילה, והם יראו מחיר, והם יקנסו אותך.

זה כבד, לא יודע בדיוק. ועל מה שאתה מביא במזוודה אתה לא יכול לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תיאורטית, אני יכול לקחת את הרמקולים, להוציא אותם המקופסא שלהם, לשים באיזושהי קופסא/מזוודה מאוד גדולה, ולהגיד שאני מביא את זה איתי לארץ בלי להקנס/לשלם מס?

ועוד שאלה, מה גודל של הרמקולים? אין כמעט פרטים עליהם באתר של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הסט 5.1 של ג'ניוס שעשויים מעץ שוקלים יותר מ-20 קילו אז סביר להניח שהלוג'יטק לא שוקלים פחות מזה. כדי להוציא הספק כולל של 400 ואט RMS סביר להניח שיש שם ספק כח ענק וכבד וצלעות גדולות למגבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. ניתן להעביר במכס עד 200 $ פטורים ממס (לכל נוסע) ולכן אתה מסוגל להעביר את הרמקולים במכס. (המסלול הירוק)

ב. כמו כן ניתן לבקש מהחנות שתשים מדבקה על האריזה -"gift no value" וזה יפטור אותך מהמכס

והכל אגב חוקי, השני אולי מעט מסריח אבל עדיין חוקי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אמרתם לי את כל מה שהייתי צריך לדעת. ;)

אגב, אני לא מביא את הרמקולים מארצות הברית, דוד שלי טס לשם בקרוב, עכשיו אני אברר אם יהיה לו כוח לסחוב הכל לארץ.

שאלה אחרונה, מישהו אולי יודע מה המידות של הקופסא המקורית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אל תקנה בארץ כלום

בחו"ל הרבה יותר זול, ואתה יכול למצוא את הרמקולים גם בפחות מ-200$ שם .

אל תדאג מהמכס כי לא יתפסו אותך

אם אני העברתי בשווי 1000$ (ולא דרך המכס) אז אתה יכול להעביר ב-200$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...