המלצה על כרטיס מסך AGP כדי לצפות איתו בטלויזיה הביתית - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על כרטיס מסך AGP כדי לצפות איתו בטלויזיה הביתית

Lipman

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היא יכולה כמובן להריץ הכל.....אבל כל הממשק שלה שונה לגמריי לגמריי.......

חבל שאתה אומר לאנשים דברים לא נכונים (כניראה שאין לך ניסין ה-MEDIA CENTER אז למה אתה מגיב ???)

עכשיו בתור מישהו שכותב ממחשב שמותקן בו ה- הזה אני יכול להגיד לכם בבטחה שכימעת ואין שום הבדל בינו לבין אחר (במיוחד לא בממשק) השינוי הדרסתי ביותר בו לדעתי זה שהכניסו מין MEDIAPLAYER משופצר לתוך ה- שתומך בממירים ועוד כל מיני שטויות (שרובן לא שימושיות ממש בארץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כצת קשה להסביר מה זה ממשק אבל עקרונית השולחן עבודה, שורת המשימות, התחל וכו' זה חלק מהממשק של , שורה תחתונה ה-MEDIA CENTER ניראה בידיוק כמו ה"רגיל" ומתעפלים אותו בדיוק כמו ב"רגיל".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הוויכוח הזה ועדיין לא המלצתם לילדון על כרטיס שיענה על צרכיו (וצרכי, שהם די זהים).

אם הוא ואתה מצפים ליראות תמונה חלקה וטקסט קריא על מסך של רגילה אז ממש אין לי מה להמליץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראדון 9250 של חברת גיגבייט עם נימכר ב350 שקל-עובד אצלי על טלויזיית METZ מעפן מסין עם חיבור SVIDEO

רזולוציה 1024*768 -הפונטים על CLREAT TIPE-משתמש בפונטים וסמלים גדולים-ורואים מצויין(כמובן יחסי).

ממולץ בהחלט פלוס בונוס של יכולת הקלטה מהממיר של הטלויזיה(YES T או כבלים).חבל על כל גרוש נוסף להוצאה מעבר לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאתה אומר לאנשים דברים לא נכונים (כניראה שאין לך ניסין ה-MEDIA CENTER אז למה אתה מגיב ???)

עכשיו בתור מישהו שכותב ממחשב שמותקן בו ה-WINDOWS הזה אני יכול להגיד לכם בבטחה שכימעת ואין שום הבדל בינו לבין WINDOWS אחר (במיוחד לא בממשק) השינוי הדרסתי ביותר בו לדעתי זה שהכניסו מין MEDIAPLAYER משופצר לתוך ה-WINDOWS שתומך בממירים XBOX ועוד כל מיני שטויות (שרובן לא שימושיות ממש בארץ).

אז זה מה שזה היה!!!!!! אני התנסתי במערכת הפעלה הזאת על htpc ככה שזה עם שלט רחוק.......לא ידעתי שזה הmediaplayer שלו....זה פשוט נראה כמו מערכת הפעלה שלמה........טוב תודה שתקנת אותי!

היא נראתה בדיוק ככה http://www.audioholics.com/news/uploads/MCE2005screen.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...