1000 שקל בשביל לראות מונדיאל בטלויזיה? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

1000 שקל בשביל לראות מונדיאל בטלויזיה?

DXT

Recommended Posts

בוא נראה כמה אנשים יקנו את זה ישראלים אולי פראיירים אבל לא כול כך פראיירים אנשים בקושי גומרים פםה את החודש ותאמינו לי שגם כאלה שיש להם לא ישימו 1000 שקל על המנדיאל הם כבר יטוסו לשם(זה מה שאני יעשה אם זה לא יפסק).

הם ירדו מהעץ יש גוף בכנסת ששכחתי את שמו שאחראי שדברים כאלה לא יקרו אם הוא לא ישנה כלום ואנחנו לא נשנה כלום אני עוזב את המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם ירדו מהעץ יש גוף בכנסת ששכחתי את שמו שאחראי שדברים כאלה לא יקרו אם הוא לא ישנה כלום ואנחנו לא נשנה כלום אני עוזב את המדינה.

קל להגיד , לא קל לבצע.

אם אתה חושב שזה כל כך קל לעזוב מדינה סלאמת. ( גם אני רציתי לעשות את זה מלא אבל מלא פעמים , אבל לא יוצא לא עוזבים את הארץ שחייתה בה כל החיים

שלך בכמה חודשים , אחרי 19 וחצי שנים תאמין לי זה לא קל )

בן כמה אתה תגיד לי?

בקשר לשאר הדברים אתה צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צרלטון לא אשמה פה.אם ערוצים גדולים כמו 10 ,22,11 ו5 לא קנו את הזכויות שיכלו ,זה אומר שהם שמים זין על הציבור.צרלטון שילמה כחוק ולקחה את המוצר וזכותה לקבוע כמה זה יעלה.אם זה פייר ,לא ,אבל זה חוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קל להגיד , לא קל לבצע.

אם אתה חושב שזה כל כך קל לעזוב מדינה סלאמת. ( גם אני רציתי לעשות את זה מלא אבל מלא פעמים , אבל לא יוצא לא עוזבים את הארץ שחייתה בה כל החיים

שלך בכמה חודשים , אחרי 19 וחצי שנים תאמין לי זה לא קל ) 

בן כמה אתה תגיד לי?

בקשר לשאר הדברים אתה צודק.

זה היה בצחוק בנאדם ואני בן 18+, עזבו צ'רלטון חיים בסרט אנשים לא ישלמו 1000 שקל על המונדיאל בחיים עדיף כבר ליסוע לעזה ולראות שם את המשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מכיר מישהו שאמר שהוא ישלם את זה.

אבל הוא משלם גם כל שבוע איזה 32 שקלים כדי לראות משחק אחד בארץ ואחד של הליגה האנגלית או משהו כזה.

והוא ממש לא עשיר.

נראה לי שהפיתרון הוא פשוט להוריד מהאינטרנט את כל השידורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אני צריך להזכיר לך שאסור להזכיר תוכן לא חוקי באתר כאן?

חוץ מזה,

מה זה שווה לראות משחק מוקלט?

כל הקטע זה לראות את זה חי, כשאתה לא יודע מי מנצח ולא כלום

לראות משחקים מוקלטים זה סתם חרא, ולא שווה כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם לא יצא לי להיות במשחק בכזאת רמה, אבל אני משער שזה פשוט תלוי במשחק שיוצא לך

למשל לראות את גמר המונדיאל של 94 היה יכול להיות הכי משעמם בעולם, כי זה היה משחק

משעמם שלא קרה בו כלום, לעומת זאת, להיות בגמר ליגת האלופות של 99 (להזכירכם: ביירן-יונייטד 2:1 בדקות הסיום)

זה משהו שונה לגמרי

ואגב, איך השגת כרטיס לגמר בכלל? חשבתי שצריך להיות מינימום שר בממשלה בשביל זה...

(אני מכיר את הבן של צחי הנגבי, שנוסע לכל משחק חשוב בערך [שנה שעברה למוסקבה [מכבי ת"א],ולונדון [צ'לסי-ברצלונה וגם ארסנל-ביירן])

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...