קירור מתאים למעבד - כמה שאלות לגבי המאווררים שיש היום בשוק... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור מתאים למעבד - כמה שאלות לגבי המאווררים שיש היום בשוק...

Moooshe

Recommended Posts

אני עומד לקנות מערכת מבוססת 1800, ומאחר והחדר שלי לא ממוזג אני אהיה חייב קירור טוב למעבד, אחרת הוא ימות מהר מאוד.

חשבתי בהתחלה על ה- Volcano 7+, אבל אתמול קראתי עליו ביקורת ב-overclockers.com שאומרת שלפנטיום 4 הוא סבבה, אבל ל- הם היו נזהרים מאוד, מכיוון שהוא שוקל 680 גרם וזה מפחיד לשים אותו על קליפס אחד. עכשיו גם אני מפחד.

מה לעשות? האם לקחת אותו בכ"ז? אני מזיז את המחשב מדי פעם... האם לקחת volcano אחר? (אין לי כסף ל-9 והיותר יקרים...)

האם לקנות מאוורר של חברה אחרת בכלל? תעזרו לי פה...

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דעתך על הCAKII 38?

Operation Voltage DC 10.2 ~ 13.8 V

Rated Voltage DC 12V

Rated Current 0.39 A MAX

Input Power 4.68 Watt MAX

Bearing System Two Ball Bearing

Fan Speed 7000±15 % RPM

Air Delivery 38.4±15 % CFM

Noise Level 46.7±2 Dba

Fan Safety UL Approved

Fan with RPM signal output Yes

מעבר לזה שהוא רועש כמו הגיהנום (אם אני לא טועה, אני לא כ"כ מבין בנושאים האלה...), הוא נראה בסדר. הוא נחשב לאיכותי? יש למישהו נסיון איתו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מעוניין להשקיע 200 ש"ח אתה יכול ללכת על ה-VOLACNO 7+ בלב שקט.

אני כרגע בהתלבטות רק כי אני מפחד שהוא "יתלוש" לי את המעבד מהמקום... הבנתי שלא הכי בטוח לסמוך על הקליפס המסכן הזה. תקן אותי אם אני טועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שחנויות היו מוכרות אותו אם הוא היה עושה בעיות.

הדבר האחרון שיש למוכרים כח אליו זה להתעסק עם לקוחות עצבניים בגלל רכיב דפוק. הם לא צריכים את כאב הראש הזה.

כל עוד לא תתחיל לנער את המחשב בכח הוא יישב מצויין על המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שכן, זה תלוי בעוד המון גומרים, בקירור המארז.

וכמובן בשאר הרכיבים.. אבל באופן החלטתי אתה תהייה מצויד בצלעות קירור שיאפשרו לך ראוי, כלומר הן לא יהוו המגבלה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...