לעבור מבזק לטלפון של הוט , האם משתלם ואיך זה עובד ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לעבור מבזק לטלפון של הוט , האם משתלם ואיך זה עובד ?

asdasdasd

Recommended Posts

אני מבין שאפשר לחבר טלפונים רגילים של בזק (קווי, , DECT) לתשתית של HOT, נכון?

אני מניח שהטלפונים מתחברים לאותו מודם שאליו מחובר המחשב (תקנו אותי אם אני טועה).

איך כל הטלפונים בבית (נגיד שיש לי ארבעה טלפונים) מתחברים למודם של HOT ביחד עם מחשב? HOT מספקת לך Switch?

לכל טלפון מתחבר ממיר מכבל טלפון לכבל רשת? איך זה הולך? כמה ממירים כאלה אתה מקבל?

לגבי מחיר, בשיחות פנים ארציות HOT יותר זולה מבזק וגם יותר זולה מ- Out.

אתה מקבל מודם אחד שמתחבר לתשתית של הטלפון של הבית וככה אתה מחבר בדיוק אותו הדבר את הטלפון (כל טלפון) לשקע שחיברת אליו את הטלפון של בזק

אגב רציתי לדעת, זה פוגע במהירות גלישה\הורדה כל הטלפונים האלה?

הרי הם מתחברים למודם ועובדים דרכו, יש לי וזה די מעניין ::)

לא אמור לפגוע אבל אני לא יודע... אני לא שמתי לב לפגיעה משמעותית בגלישה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מקבל מודם אחד שמתחבר לתשתית של הטלפון של הבית וככה אתה מחבר בדיוק אותו הדבר את הטלפון (כל טלפון) לשקע שחיברת אליו את הטלפון של בזקלא אמור לפגוע

אני מקבל מודם אחד שאליו מתחברים כל המחשבים דרך הראוטר שלי, ומודם נוסף שנמצא בארון תקשורת מחוץ לבית שבו אני לא נוגע, וכל הטלפונים בבית (קווי, , DECT) ממשיכים להיות מחוברים לשקע של בלי לשנות שום דבר, ועובדים בלי בעיות?

זה לא שאני מקבל מ-HOT טלפון מיוחד שלהם?

מה קורה אם אני רוצה להתחבר לטלפון של HOT, אבל לא להתנתק מבזק, כך שחלק מהטלפונים בבית יהיו מחוברים לבזק (ADSL) וחלק ל-HOT (באופן תיאורטי)? זה אפשרי?

בטלויזיה, למשל, אני יכול להיות מחובר גם ל-HOT וגם ל-YES. גם באינטרנט אני יכול להתחבר במקביל גם לבזק וגם ל-HOT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרי וזה מה שיש אצלי בבית... פשוט מאוד בכבל של הטלפון יש הרבה גידים אבל כל קו צריך רק שני גידים... ככה שיש אחד כחול ולבן שבזק משתמשת בו ואחד כתום ולבן שהוט תשתמש בו... את השקע עצמו אתה מחליף לשקע כפול שיש בו שני שקעים אחד לבזק ואחד להוט... אתה מחבר טלפון אחד לבזק ואחד להוט או קונה טלפון שיש בו שני קווים ומחבר את שני הקווים לטלפון אחד....

מחר אם אתם רוצים אני יצלם לכם גם את כל העניין פשוט זה למטה ואני הולך עכשיו לישון....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה זה יהיה נהדר אני מת לראות את זה תראה איך זה מחובר מה אני מקבל מהם איזה מודם וכל זה

אני פשוט חושב להיתחבר לשירות שלהם לכל השירות שלהם זאת אומרת טלויזיה,,טלפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש קו טלפון של ...

המודם מתחבר לכבלים, לקו טלפון עם מתאם כזה, ולחשמל כמובן :P

הטלפון הרגיל פשוט מתחבר למתאם הזה בקו טלפון...

אגב, אני חושב שהמודם של הטלפון יכול לשמש גם כמודם לאינטרנט, אבל אני אישית מחובר עם שני מודמים - אחד למחשב (אינטרנט) ואחד לטלפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שבוע הודעתי לבשק לנתק אותי אותי אחרי שלושה חודשים שהיה לי קו של HOT וקו של -

הטלפון של HOT מעולה , אין בעיות , אין ניתוקים והדבר הכי טוב בכל העניין שמעיפים את -

אני ממליץ על HOT בעיניים עצומות -

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה! מחכה לתמונה.

לגבי המודם, יש מודם אחד לטלפון שנמצא בארון תקשורת מחוץ לבית, ומודם נוסף למחשב עבור אינטרנט?

אחלה זה יהיה נהדר אני מת לראות את זה תראה איך זה מחובר מה אני מקבל מהם איזה מודם וכל זה

אני פשוט חושב להיתחבר לשירות שלהם לכל השירות שלהם זאת אומרת טלויזיה,,טלפון

טוב הנה כמה ...

קודם כל כל העניין... אפשר לראות שם גכם את הארון חשמל עצמו וכל מיני דברים לא קשורים...

picture001small2gk.th.jpg

ככה המודם נראה מאחורה:

picture004small0ph.th.jpg

יש לו חיבור אחד לחשמל אחד לכבלים של הבית ואחד אל התשתית טלפון של הבית...

ועכשיו החיבור אל התשתית של הבית... אני אישית לא מבין מז כלום וכנראה גם שרובכם לא תבינו אבל הכבל שיוצא מהמודם יוצא ממנו שני גידים שמתחברים שם לאחד המקומות... יש שם הרבה כבלים ושטויות...

:

picture007small9jo.th.jpg

לגבי המודם, יש מודם אחד לטלפון שנמצא בארון תקשורת מחוץ לבית, ומודם נוסף למחשב עבור אינטרנט?

מודם אחד לאינטרנט ומודם אחר לטלפון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

וואי וואי מה זה הבלגן הזה?!?!?! שהיה לי בכבלים היה לי אותו קטע קדחו לי בשני חדרים להעביר חוט כי הם מפגרים!!

טוב נו אבל עדיין נתחבר אליהם בקרוב מאוד

העיקר שאני יוכל לחבר את הטלפנוים הרגילים לקו זה הכי חשוב לי במקום לקנות עוד חדישם שלהם המיוחדים הרי אני זוכר היה להם בפירסומת איזה אחד בצבע אדום שלהם

ועוד דבר כמה אתם חושבים חבילה כזאת תעלה לי? כבלים,,טלפון :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Deddy,

המודם השחור שצילצת נמצא בארון תקשורת?

כל הכבלים האלה קצת סיבכו אותי (אני לא חושב שאני צריך להתעסק עם זה, הטכנאי של HOT אמור לחבר את מה שצריך).

הכבל הלבן העגול העליון מתחבר לתשתית של הטלויזיה, הכבל הלבן למטה מתחבר לתשתית של , והכבל השחור למעלה מתחבר לחשמל?

יש אפשרות לשים את המודם הזה בתוך הבית ליד המחשב, כדי לחבר אותו לאל-פסק?

לגבי המודם כבלים של האינטרנט, הוא פשוט מתחבר לשקע של כבלים שאליו מתחברת טלויזיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי וואי מה זה הבלגן הזה?!?!?! שהיה לי בכבלים היה לי אותו קטע קדחו לי בשני חדרים להעביר חוט כי הם מפגרים!!

טוב נו אבל עדיין נתחבר אליהם בקרוב מאוד

העיקר שאני יוכל לחבר את הטלפנוים הרגילים לקו זה הכי חשוב לי במקום לקנות עוד חדישם שלהם המיוחדים הרי אני זוכר היה להם בפירסומת איזה אחד בצבע אדום שלהם

ועוד דבר כמה אתם חושבים חבילה כזאת תעלה לי? כבלים,,טלפון :nixweiss:

tרוב הבלאגן היה שם כבר קודם מהאזעקה ומהאינטרקום וכל זה... תמיד היה שם מבולגן גם לפני שהתקינו את הטלפון... ובנוסף פתחתי שם משהו כדי שתוכלו לראות את החיבורים וזה לא תרם לסדר שם :)

Deddy,

המודם השחור שצילצת נמצא בארון תקשורת?

כל הכבלים האלה קצת סיבכו אותי (אני לא חושב שאני צריך להתעסק עם זה, הטכנאי של HOT אמור לחבר את מה שצריך).

הכבל הלבן העגול העליון מתחבר לתשתית של הטלויזיה, הכבל הלבן למטה מתחבר לתשתית של , והכבל השחור למעלה מתחבר לחשמל?

יש אפשרות לשים את המודם הזה בתוך הבית ליד המחשב, כדי לחבר אותו לאל-פסק?

לגבי המודם כבלים של האינטרנט, הוא פשוט מתחבר לשקע של כבלים שאליו מתחברת טלויזיה?

המודם הוא כחול הוא יצא שחור בצילום :)

אתה לא צריך להתעסק בזה בכלל הטכנאי יתקין את הכל... לדעתי אתה לא תוכל לשים את זה ליד המחשב כי זה צריך להיות ליד כל החיבורים האלה של הטלפון....

המודם של הכבלים של האינטרנט מתחבר לחיבור DATA... זה מין חיבור מיוחד כזה מתברג... יחליפו לך את החיבור לחיבור כשיתקינו אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאי-אפשר להגן על המודם עם האל-פסק. זה מבאס שאי-אפשר לדבר בטלפון בהפסקת חשמל, או ששיחת טלפון מתנתקת בגלל נפילת מתח זמנית.

מה זה החיבור Data? אתה מתכוון שיחליפו את הקופסא עם השקע של הטלויזיה (שני שקעים עגולים) לקופסא עם שקע Data (איך זה נראה?), כך שניתן יהיה לחבר את המודם אך ורק לאותה נקודה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...