סאבלימינל ב-וואלה! - יפי נפש שלא יודעים אפילו לנסח את עצמם. - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סאבלימינל ב-וואלה! - יפי נפש שלא יודעים אפילו לנסח את עצמם.

אורח Ghost_Dogg

Recommended Posts

אורח Ghost_Dogg

בכל מה שקשור למוזיקה איכותית אני לעולם לא מסתכל על מכירות בהצלחה.

מן הסתם..

מכירות מוצלחות רק מראות על מיסחור, שפוגע בכול סוג של מזויקה.

אני לא רואה שום דבר רע בשאנטי, נ.ב השיר אין כבוד, מורכב בעיקר ממוזיקת רייג' (שילוב של רוק וראפ), וקרטון לילה זה ממש ראפ טהור.

הגאנג'ה משחררת.

סבבה שאתה לא רואה משהו רע...גם אני לא.

אבל בין שאנטי לראפ יש הבדל עצום.

הגאנג'ה משחררת אבל גם משנה רוב הפעמים...

בעטיפה של מתק היה הדיסק הגרוע ביותר שלהם, אפילו מוקי הביע סלידה ממנו, ושם דווקא יש מספר שירים טובים אך לא מוכרים כמו ילד ירוק, ואל תגידו לי.
צפוי שתגיד את זה.

הוא הביע מזה סלידה בגלל שזה הדיסק עם נימי נים, שיש לו ריב גדול איתו.

הדיסק הראשון דיסק בהחלט טוב, אבל הדיסק השני יותר ראפ.

את שניהם אני שומע עד היום.

הדיסק הכי טוב הינו הראשון, שירים מוצלחים באמת כמו הסאסאנים, בסכנה לחברה ועוד שירים חזקים ביותר שישאירו אותך המום.

בזמנו בכלל שבק היו להקת רוק.. הדיסק הראשון מהווה את הזכר היחידי לכך.

לפני זה הם היו להקת פאנק אם אני לא טועה..

בגלל זה אני מעדיף את הדיסק השני אגב.

לגבי סאלימינל,

לא אוהב אותו, רמת הטקסט שלו אינה מתוחכמת מספיק לדעתי ומזלזלת בז'אנר, מההתחלה הוא נראה לי כמו ששבק מכנים זאת: קרטון לילה.

מיקי מאוס מחופש לטרזן.

רודף כסף, ומסחריות. מאוד מחופש.. (מלשון תחפושת).

הדיסק הראשון שלו באמת היה די עלוב, אבל הדיסק השני בא עם טקסטים רציניים שלא יביישו את הסצינה שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח Ghost_Dogg

אתה מדבר על שתיים מתוך שלוש השירים הכי מפורסמים שלו..

הם שירים בהחלט חזקים, אבל הם היחידים בדיסק ששוים משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

אישית לא אהבתי אותו..

ואם הוא אהוב על אנשים שלא בהכרח אוהבים היפ הופ, זה מראה על שיר קיטשי וממוסחר..

אבל זאת רק דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית לא אהבתי אותו..

ואם הוא אהוב על אנשים שלא בהכרח אוהבים היפ הופ, זה מראה על שיר קיטשי וממוסחר..

אבל זאת רק דעתי.

אז באותה נימה אתה אומר ש-changes של Tupac shakur הוא סתם שיר קיטשי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

צודק..

אבל זה גם לטובה, כי ככה זה ישמר רק למעריצים שבאמת אוהבים את המוזיקה ולא יהפך לmainstream ממסוחר שמצד אחד יגרום לתזרים מזומנים גדול לאותו אמן אך יעצבן מעריצים גדולים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בדיוק השמירה לקבוצה בודדת של אנשים שמונעת מאחרים להכיר אותה.

הפיכה של לmainstream אכן פוגעת בה בצורה מסוימת, אבל מצד שני היא חושפת אותה לכמות עצומה של אנשים, ומתוכם, לפחות אחוז מסוים יאהב את זה ויתעמק עוד יותר במוזיקה הזאת.

שמירה על סגנונות כנחלת המיעוט בסופו של דבר פוגע במוזיקה עצמה כי קהל המעריצים לא מתרחב כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה דיון מוזר, אבל מאוד אהבתי - פורה ומרתק (למרות שלי אין דבר וחצי דבר עם הנושא ("הראשי") המדובר). בכל אופן רק הערה קטנה:

קולספוט, אנחנו לא מדברים על האם ההצעה הזאת היא מוצדקת, אנחנו מדברים על האם היא ציונית...

אסף,

למיטב ידיעתי רק פלח קטן מאד מהימניים הקיצונים תומך ברצח עם, אך בכל מקרה, זה גם משתייך לציונות כי הם רוצים לעשות זאת על מנת להגשים את הרעיון הציוני.

אם זו ציונות אז מה יגידו על השמאל הציוני? או שמה זו לא ציונות?

האמת היא שהגדרותיו של השמאל הציוני של שנות השבעים הרבה יותר קרובות לימין המרכזי ואפילו (גולדה שלנו) הקיצוני כמעה, ולעומת זאת רחוקות מהשמאל הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה דיון מוזר, אבל מאוד אהבתי - פורה ומרתק (למרות שלי אין דבר וחצי דבר עם הנושא ("הראשי") המדובר). בכל אופן רק הערה קטנה:

אם זו ציונות אז מה יגידו על השמאל הציוני? או שמה זו לא ציונות?

האמת היא שהגדרותיו של השמאל הציוני של שנות השבעים הרבה יותר קרובות לימין המרכזי ואפילו (גולדה שלנו) הקיצוני כמעה, ולעומת זאת רחוקות מהשמאל הנוכחי.

אתה תמיד רוצה להכנס בי ראש בראש הא? ;)

בכל אופן,

אתה צריך לחשוב למה הימניים הקיצוניים המעטים שקוראים לרצח עם עושים את זה, לא בשביל הכיף, זה בטוח.

אם תחשוב בגדול, זה אכן בשביל להגשים את הרעיון הציוני...פספסתי את הקשר לשמאל הציוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...