סאבלימינל ב-וואלה! - יפי נפש שלא יודעים אפילו לנסח את עצמם. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סאבלימינל ב-וואלה! - יפי נפש שלא יודעים אפילו לנסח את עצמם.

אורח Ghost_Dogg

Recommended Posts

אני אישית לא קורא כתבות בוואלה, אבל קיבלתי את הרושם שהן אמורות להיות ברמה.

אם המצב כך בכול הכתבות, אז אין טעם לדיון הזה בכלל.

שוב, אתה מפספס את הנקודה, וכמו רוב הקוראים של ואללה, יותר מתעסק בלהתעצבן מהכתבה ולהכין את תגובתך העילאית עליה, במקום לנסות ולהבין את כוונתתו של הכתב ולמה הוא בעצם משתמש בשפה "ירודה" (בכוונה אם לא הבנת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לך שום בעיה עם הניסוחים הא? קצת מצחיק שאתה אומר את זה אחרי שאמרת הניסוחים שלו הם כשל ילד ערס וקטן, בנוסף דברת על הרמה הנמוכה של הכתבה שלו. אז אין בעיה עם הניסוחים הא?

למה אתה חושב שלמישהו אכפת אם הדיעה שלו על הליריקס של המילים מקובלת עליך או לא? לכל אחד יש דיעה משלו על המילים, ותחזור שוב על ההגדרה של מאמר מגמתי, כנראה אתה לא ממש זוכר אותה.

"ואני הסברתי את זה בהודעה הראשונה שאם היית טורחת לקרוא עד הסוף הייית מבינה."

קראתי את הדברים המגוחכים שלך מספר פעמים, אני חולקת על הטענה שלך.

"הטעם שלי לא רלוונטי, במקרה אני אוהב היפ הופ ואני חושב שיש פונטציאל להיפ הופ ציוני, וכתבים מטומטמים בוואלה לא יעצרו אותו עד כמה שהם רוצים שהמוזיקה תהיה יפת נפש כמו בן ארצי וכול הזבל הישראלי הזה."

ראשית כל, הטעם שלך מאד רלוונטי, כי אחרת לא היית כל כך מתקומם נגד הכתבה המדוברת. שנית, אף אחד לא רוצה לעצור סוג , כל אחד מקשיב למה שהוא אוהב. אגב, "זבל ישראלי"....בהחלט לא עוזר לקידום אמנות ישראלית, מעניין בכלל אם אי פעם הטרחת את עצמך להקשיב למוזיקה מאמני עמך...

הוא אכן ביסס את הדברים שלו, זה שזה לא מוצא חן בעינך זה כבר משהו אחר, אבל אתה לא יכול להכחיש את העובדה שהוא נתן ציטוטים ודוגמאות ישירות מהשירים.

המאמר המוסגר שלי קשור לכך שאמרת:

"אומנם ימין קיצוני זה לא הכי ציוני שיש, אבל לפי המסרים שלו בשירים, הוא ציוני בדם. "

אתה יודע בכלל מזה ציוני וימני? לפי המשפט הזה - בהחלט לא, נא לא להתיימר להבין בדברים שאין לך חצי מושג עליהם.

"הכללות מטופשות כי הן לא נראות לך."

ואו..לא חשבתי שאתה עד כדי כך כסיל...הכללות אף פעם לא יכולות להיות צודקות, אף פעם.

"כי הן מדברות עליך והן צודקות"

אני לא אומרת שהכללות מטופשות רק כשהן מדברות עלי. הנה: כל הערבים רוצחים. הכללה לא נכונה שלא מדברת עלי.

ולא, הן לא צודקות. ופרט לא זאת שאתה כתבת.

אני לא מכניסה לך דברים לפה,

אתה כתבת את כל השטויות האלה...אפילו לך קשה להאמין?

"חובבת סאבלימינל....LOL....אולי את הפיזמונים"

אסף,

אתה לא מכיר אותי בגרוש, אז כדאי מאד שתסתום את הפה שלך בנוגע לחיבה שלי למוסיקה, על זה - רק אני יכולה להעיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

שוב, אתה מפספס את הנקודה, וכמו רוב הקוראים של ואללה, יותר מתעסק בלהתעצבן מהכתבה ולהכין את תגובתך העילאית עליה, במקום לנסות ולהבין את כוונתתו של הכתב ולמה הוא בעצם משתמש בשפה "ירודה" (בכוונה אם לא הבנת).

אוקיי, אז אם הבנתי ממך נכון, הוא משתמש בשפה הזאתי כדי לעצבן אנשים בכוונה, והוא מסוגל לשפה יותר גבוהה.

אני מצטער שטרחתי לכתוב כזאת תגובה אם כך...

אין לך שום בעיה עם הניסוחים הא? קצת מצחיק שאתה אומר את זה אחרי שאמרת הניסוחים שלו הם כשל ילד ערס וקטן, בנוסף דברת על הרמה הנמוכה של הכתבה שלו. אז אין בעיה עם הניסוחים הא?

למה אתה חושב שלמישהו אכפת אם הדיעה שלו על הליריקס של המילים מקובלת עליך או לא? לכל אחד יש דיעה משלו על המילים, ותחזור שוב על ההגדרה של מאמר מגמתי, כנראה אתה לא ממש זוכר אותה.

אם לא אכפת לו מדעה של אחרים, ולא אכפת לוואלה מדעה של אחרים, הם לא היו מאפשרים לשים תגובות למאמרים שלהם.

אני אף פעם לא חשבתי שהדעה שלי צריכה לשנות משהו בתמונה הכוללת, יש אנשים הרבה יותר חכמים מרוב האנשים שמגיבים על הכתבות, אבל עדיין שומעים את הביקורת שלהם.

"ואני הסברתי את זה בהודעה הראשונה שאם היית טורחת לקרוא עד הסוף הייית מבינה."

קראתי את הדברים המגוחכים שלך מספר פעמים, אני חולקת על הטענה שלך.

דברים מגוחכים....אוקיי.
"הטעם שלי לא רלוונטי, במקרה אני אוהב היפ הופ ואני חושב שיש פונטציאל להיפ הופ ציוני, וכתבים מטומטמים בוואלה לא יעצרו אותו עד כמה שהם רוצים שהמוזיקה תהיה יפת נפש כמו בן ארצי וכול הזבל הישראלי הזה."

ראשית כל, הטעם שלך מאד רלוונטי, כי אחרת לא היית כל כך מתקומם נגד הכתבה המדוברת. שנית, אף אחד לא רוצה לעצור סוג , כל אחד מקשיב למה שהוא אוהב. אגב, "זבל ישראלי"....בהחלט לא עוזר לקידום אמנות ישראלית, מעניין בכלל אם אי פעם הטרחת את עצמך להקשיב למוזיקה מאמני עמך...

אני הלכתי למספר הופעות של אמנים ישראלים בגלל שחברים שלי שומעים את המוזיקה הזאת ורציתי לדעת ממה הם כול כך מתלהבים.

הייתי במספר הופעות די גדולות דוגמת ניצנים וההופעה הזאתי שנערכת באמפיפארק בראשון לציון שנאי לא זוכר את שמה(בהופעה הזאתי הייתי פעמיים במשך שלוש שנים).

אז כן, טרחתי לשמוע את זה, ולדעתי זאת גרועה, ואני לא מבין למה זה לא עוזר כי הרי הדעה שלי גם ככה לא נחשבת על פי מה שאמרת.

הוא אכן ביסס את הדברים שלו, זה שזה לא מוצא חן בעינך זה כבר משהו אחר, אבל אתה לא יכול להכחיש את העובדה שהוא נתן ציטוטים ודוגמאות ישירות מהשירים.

המאמר המוסגר שלי קשור לכך שאמרת:

"אומנם ימין קיצוני זה לא הכי ציוני שיש, אבל לפי המסרים שלו בשירים, הוא ציוני בדם. "

אתה יודע בכלל מזה ציוני וימני? לפי המשפט הזה - בהחלט לא, נא לא להתיימר להבין בדברים שאין לך חצי מושג עליהם.

אף פעם לא התעמקתי בזה, אך לפני שפירסמתי את התגובה טרחתי לברר מה זה מה.

הבנתי שימיני קיצוני לא קשור לציונות בגלל שהם מדברים על רצח עם, אבל השירים של סאבלימינל לא מתקרבים לזה אפילו.

"הכללות מטופשות כי הן לא נראות לך."

ואו..לא חשבתי שאתה עד כדי כך כסיל...הכללות אף פעם לא יכולות להיות צודקות, אף פעם.

כרגע עשית הכללה על כול ההכללות..זה אומר שהיא לא צודקת?
"כי הן מדברות עליך והן צודקות"

אני לא אומרת שהכללות מטופשות רק כשהן מדברות עלי. הנה: כל הערבים רוצחים. הכללה לא נכונה שלא מדברת עלי.

ולא, הן לא צודקות. ופרט לא זאת שאתה כתבת. חוכמה גדולה לתת הכללה לא נכונה..יש שפע דוגמאות.

"חובבת סאבלימינל....LOL....אולי את הפיזמונים"

אסף,

אתה לא מכיר אותי בגרוש, אז כדאי מאד שתסתום את הפה שלך בנוגע לחיבה שלי למוסיקה, על זה - רק אני יכולה להעיד.

נכון, שאני לא מכיר אותך באופן אישי, אבל מהשיחה החסרת טעם שלי איתך באייסיקיו את אמרת בעצמך שאת שומעת שיר ראפ מסויים רק בגלל הפזמון שלו, לכן הנחתי שזה נכון לגבי המקרה הזה.

אני מתנצל אם זה לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[אני מתנצל אם זה לא נכון.

אני מקבלת את ההתנצלות.

אתה צריך ללמוד לחשוב על דברים לפני שאתה אומר אותם...

ובכל אופן,

יש לך עוד שורה של דברים להתנצל עליהם,

אבל זה כבר עניין אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

[אני מתנצל אם זה לא נכון.

אני מקבלת את ההתנצלות.

אתה צריך ללמוד לחשוב על דברים לפני שאתה אומר אותם...

ובכל אופן,

יש לך עוד שורה של דברים להתנצל עליהם,

אבל זה כבר עניין אחר...

אני לא אתנצל ואני עומד מאחורי כול מה שאמרתי באמונה מלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד ההתנצלות הבאה...

וכדי שזאת לא תהיה הודעה חסרת טעם,

אני אוסיף ואומר, שכשאמרתי שזה לא נכון שאמרת שימני זה לא הכי ציוני שיש, התכוונתי שאין ימני שהוא לא ציוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

עד ההתנצלות הבאה...

כן...dont hold ur breath.
וכדי שזאת לא תהיה הודעה חסרת טעם,

אני אוסיף ואומר, שכשאמרתי שזה לא נכון שאמרת שימני זה לא הכי ציוני שיש, התכוונתי שאין ימני שהוא לא ציוני.

איך רצח עם יכול להיות ציוני?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה הימניים לא רצו לרצוח את הפלשתינאים אבל פשוט הם לא משאירים ברירה הם לא מכבדים שום הסכם והם בכלל לא רוצים לעשות איתנו שלום מה שהם רוצים זה את ארץ בישבילם ופה יש בעיה או שהם ימשיכו לעשות פיגועים ולהרוג אזרחים ישראלים או שהם יחדלו להיתקיים פשוט לא נמצא פתרון יותר טוב אפילו יש לנו נסיון מר עם הסכם אוסלו

וזהבאמת לא הנושא של התרד אז נעבור בחזרה לנושא יש בעיה בוואלה הם קוטלים פשוט כל דבר שזז כולל ומוזיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

תראה הימניים לא רצו לרצוח את הפלשתינאים אבל פשוט הם לא משאירים ברירה הם לא מכבדים שום הסכם והם בכלל לא רוצים לעשות איתנו שלום מה שהם רוצים זה את ארץ בישבילם ופה יש בעיה או שהם ימשיכו לעשות פיגועים ולהרוג אזרחים ישראלים או שהם יחדלו להיתקיים פשוט לא נמצא פתרון יותר טוב אפילו יש לנו נסיון מר עם הסכם אוסלו

אז אתה אומר שבשביל לפתור את הבעיה הזאתי, הימנים הוציאו פתרון של להרוג את כול הערבים..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינ אומר שאתם לא חייבים לערב פוליטיקה בהכל, אתם לא מסוגלים לנהל דיון בנושא הראפ הציוני והיחס המזלזל של התקשורת אליו בלי להכניס לכאן את הפוליטיקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...