דודי גולדמן מפגין את הידע שלו במחשבים - שוב! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דודי גולדמן מפגין את הידע שלו במחשבים - שוב!

Fkl0ster

Recommended Posts

מצורפת הכתבה...

הסריקה לא יצאה משהו אבל אני בטוח שתסתדרו..

תודה רבה.

רק בפעם הבאה כדאי לך לשמור את התמונה בפורמט GIF או PNG במקום JPG.

ולסריקת טקסט מודפס, כדאי לך להעלות את הרזולוציה (DPI) על חשבון עומק הצבע.

לגבי המאמר, נראה לי שהוא עבר עריכה אצל לא מעט אנשים אחרים, מכיוון שטיפש גמור כמו דודי גולדמן בד"כ מוציא תחת ידו הרבה יותר שטויות (ראו את מאמר הביקורת של תומר גבל במנטור ש-com לינקג').

חוץ מהמסקנה המודבקת, שאר הדברים יחסית מדוייקים. אולי ידיעות טעו בקרדיט? ???

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דף סרוק מעיתון- לא חוקי לפי חוק זכויות יוצרים.. תורידו.

ודווקא בנט-סוסייטי הוא יחסית בסדר.

לא בדיוק, זה דווקא אינטרס שלהם שאתה תראה שזה מידיעות אחרונות. הינה כבר עשינו להם פירסומת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דף סרוק מעיתון- לא חוקי לפי חוק זכויות יוצרים.. תורידו.

ודווקא בנט-סוסייטי הוא יחסית בסדר.

לא לצרכים לימודיים.

אנחנו פה לומדים את מהות הטפשות העיתונאית והפופוליסטיות הרווחת בישראל לגבי מחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שזה לא חוקי, אתם יכולים להמשיך לשכנע את עצמכם עד מחר...

גם לצרף קובץ htm ששמרת מאתר זה בדר"כ לא חוקי.

מעיין- אם לצרכים לימודיים מותר, למה יש אזהרה בכל עמוד של בני גורן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתם אולי שזה האינטרס של העיתון להמליץ על קניית מותגים?

במקרה באותו עיתון של סוף שבוע היית חוברת אחת של ניורון, וחובת אחת של באג סטור - מן הסתם המאמר הזה אמור להיות בן לוויה של הדברים האלה, ואם אפשר לעשות את זה תחת שם של "גאון דור ידוע בציבור" בקרב קהל הקוראים, אז למה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת עוד לא הצלחתי לפענח את דעותיו של האיש הזה. או שהוא טיפש גמור, או שהוא באמת פועל תחת חסות מפרסמי העיתון, או שהוא סתם רוצה להרוויח כסף ע"י כתיבת כתבות שלכאורה חכמות שבהן אין לו מושג על מה הוא מדבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אמור להיות גם בYNET אם אני ימצא אני יעלה.

היה פעם גם כתבה אבל יותר מטומטמת מזאת.

שבה הוא דווקא המליץ לא לקנות מחשבי מותג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלחו לי אבל אני חייב להגן על האיש... קצת.

קודם כל, קראתי איפשהו טור שלו לגבי המשתמש הישראלי ברשת והסכמתי עם כל מילה. כמי שנתן שירות בחמש שנים האחרונות, יצא לי לעבוד עם אלפי אנשים, ולראות בכלל ואת האינטרנט בפרט, מנקודת המבט של המשתמש, של ה-sysadmin ושל איש התמיכה/ שירות הלקוחות. בטור הזה שלו הוא ממש ממש צדק. אני אנסה לחפש את זה ולהביא, אבל אני מניח שזה נזרק כבר איפשהו.

לגבי הטור המדובר, אל תשכחו שאנחנו "הקומץ המובחר". אנחנו האנשים "שמבינים במחשבים" ודודי גולדמן לא, יחד עם רוב העולם. מה לעשות, בשביל 80% מהאנשים, למחשב יש שני חלקים: המסך, והכונן. וכמה מכם לא נתקלו באנשים שקוראים למארז "כונן"? יש אנשים שמפחדים פחד מוות מהמפלצות המרעישות האלה ויש שמעדיפים לא להתקרב בכלל, כי הם שמעו על זה דברים רעים. דודי גולדמן לא כותב במגזין שמתיימר להיות לאוכלוסיה שמבינה במחשבים (ואני מתעצבן הרבה יותר כשאני רואה בורות בכתבות בעיתוני מחשבים שנחשבים למכובדים), אלא לעיתון עממי שמוכר לכווווולם, ביניהם גם ה-80% שלא מבינים. ותכל'ס, למי שלא מבין וכל מה שהוא עושה עם המחשב שלו זה word וצ'טים ב-IRC, אין שום סיבה בעולם שילך להרכיב לו מחשב (יש אנשים שגם אם תתן להם מפרט מוכן ביד הם לא ידעו מה לעשות איתו. מנסיון). יש אנשים שבשבילם עדיף לשלם סכום מסויים עבור מחשב שהחלקים שלו לא באיכות מדהימה והעיקר שיעבוד, ושתהיה אחריות מסודרת, כי כמו שדודי גולדמן אומר, יש אנשים שבשבילם מחשב זה מכונת כביסה, ולא מעניין אותם שהספק נשרף, הם רק רוצים שזה יעבוד.

ורק שתבינו שאני מאוד ביקורתי, כבר כתבתי למקומון אחד באזור שלי אימייל לגבי מדור המחשבים שלו, שהסתיים במילים "הייתי ממליץ לאנוס ולרצוח את כותב המדור, או לחילופין להעביר אותו קורס מזורז במחשבים, כדי שידע פעם אחת על מה הוא כותב כל שבוע". אני שונא בורות, ואני שונא התיימרות.

לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את הקובי שפיבק האידיוט הזה (נראה לי זה השם שלו....) שכותב לאון ליין של מעריב.....

הדבר הכי דפוק שיוצא לי לקרוא כל יום ראשון.......

הוא עובד בPCON או משהו כזה....... בקיצור הבן אדם לא יודע שפנטיום 4 וAMD אי אפשר להרכיב על אותו לוח....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...