מקרה מצחיק שהיה לי יום חמישי הזה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקרה מצחיק שהיה לי יום חמישי הזה

iakovl

Recommended Posts

בקיצור

יום חמישי הזה נסעתי לתל אביב בשביל למכור 2 כונני COOL DRIVE 6 שיש לי (נשאר 1 אם מישהו מעוניין)

בקיצור, נפגשנו בעזריאלי בטיילת חיפה (מרכז ריכוזי הפורומים של ישראל)

קונה אחד, בא, קנה, הכל הלך סבבה

הקונה השני בא , קנה, וליוויתי אותו ליציאה. חברים של הקונה הזה (מעתה ל' ) היו אמורים לאסוף אותו במכונית לבנה.

אמרו לו להיות ליד הגשר (אם אתם מכירים את המקום)

אז ליוויתי אותו.

עכשיו למען ההמשך אתם צריכים להבין, הוא קטן ממני בגודל, או כמו שהוא תיאר אותי " גדול ולא מגולח " LOL

אז בקיצור, ירדנו במדרגות בצד המנוגד לעזריאלי, וראינו מכונית לבנה חונה

כמובן של' מאחר ולא ראה טוב, הניח שזאת המכונית שבא לאסוף אותו

אז... הוא הלך וניסה להיכנס ונאבק לשווא בדלת הנעולה, הנהג... עד שהמפוחד (מעת נקרא לו הנשדד) שלא הבין מאיפה זה בא לו, פתח את החלון בבהלה וחטף כנראה שוק (אני יודע שאני התחלתי לצחוק כמו מטורף) והסביר ל' שהוא טועה

אז בקיצור, ל' המסכן מתרחק בצחוק מהמקום וחושב על מה עשינו לבחור המסכן

בא לו בחור קטן ומנסה להיכנס בכוח לרכב, ומאחורים "בחור גדול ולא מגולח". הוא כנראה חשב שבאנו לגנוב לו את הרכב :lol: :lol: :lol:

התרחקנו מהמקום בצחוק מטורף

מסתבר בסוף שהוא היה צריך לחכות בצד השני של הגשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה זה מצחיק! :lol:

פעם אחת אבא שלי היה אמור לאסוף את אמא שלי במכונית, והיא נכנסה בטעות למושב הנוסע (הדלת הייתה פתוחה) במכונית זהה (אותו דגם ואותו צבע). במושב הנהג ישב בחור צעיר בן 20 בערך שקיבל הלם מכך שאישה זרה פתאום נכנסה לו למכונית, ואמא שלי גם כן נבהלה (כמעט עשתה במכנסיים).

אני ואבא שלי ישבנו במכונית (כמה מכוניות מאחור), וראינו את זה. מה זה נשפכנו מצחוק! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק, אבל לא מספיק בשביל לגרום לי לצחוק. העלה חיוך קטן בתוכי...

אני חושב שאני יקח משהו ואז יקראה עוד הפעם... אולי ל\יהיה יותר מצחיק (או שלקחתי כבר??? אני לא זוכר :screwy::silly:)

אבל אני מכיר את המכרה הזה, קצט אישית ::):s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח .. גם לי קרה מקרה של טעות ברכב

הבוס שלי נתן לי את המפתחות לאוטו שלו וביקש ממני לאסוף משהו, עכשיו היתה לו פיאט אונו לבנה ישנה שנת 93-92 לא זוכר בדיוק את השנה

הרכב חנה בחניון של המלון שהיה מעל מקום העבודה שלי, אני יצאתי לחניון, ראיתי פיאט אונו לבנה , פתחתי את הדלת עם המפתח של הבוס שלי

התנעתי את הרכב והתחלתי לצאת לכיוון היציאה של החניון, המזל שלי הוא שהבוס שלי בדיוק יצא רגע מהדלת האחורית הסתכל עליי ופתאום התחיל

לנופף בידיים שלו ולצעוק, חזרתי עד אליו ברוורס והוא התחיל לצרוח עליי "זה לא האוטו שלי!!!!"

החזרתי את הרכב למקום שהוא היה בו ואז ראיתי את הרכב שלו שחנה כמה מכוניות ליד .

כן , מסתבר שבטיחות לא הייתה הצד החזק של פיאט בשנים ההן

אני אישית עד היום בקושי מאמין שזה קרה , אבל זה קרה, צירוף מקרים מטורף

יש לי מזל שבעל הרכב האמיתי לא היה שם , הוא היה מזמין לי משטרה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:silly:

אמא שלי חופשי נכנסת למכוניות אחרות....

התרגלנו.

ופעם אחת מישהו לא שם לב שהיא נכנסה(משהו שהוא קצת בעייתי...)

והתחיל לסוע, ושהיא ביקשה ממנו משהו ולקטה שזה לא אבא שלי נכנסה להיסטריית צרחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח מקרים מצחיקים גם לי זה קרה פעם אחת התקשרתי לחבר שלי שיבוא לקחת אותי ולחבר שלי הייתה פיאט לבנה וזה היה ה7 בערה בחורף אז היה חשוך אז ראיתי כזא מכונית אז נכנסתי מאחור פתאום אני רואה זקן וזקנה יושבים איך הם נבהלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח מקרים מצחיקים גם לי זה קרה פעם אחת התקשרתי לחבר שלי שיבוא לקחת אותי  ולחבר שלי הייתה פיאט לבנה וזה היה ה7 בערה בחורף אז היה חשוך אז ראיתי כזא מכונית אז נכנסתי מאחור פתאום אני רואה זקן וזקנה יושבים איך הם נבהלו

:lol:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח כנראה שזה שבוע של טעויות אתמול באתי לאסוף עם הרכב של דודה שלי ידידה שבאה אלי מרמת גן

ראיתי אחת שדומה לה מאוד באמצע הכביש איפה שהידידה היתה צריכה לחכות ואני כמו מפגר עוצר עם הרכב ועושה לה לבוא להכנס ואני עוד עושה לה שלום :lol:

השניה מסתכלת עלי כאילו מה אני רוצה ממנה ודודה שלי המפגרת עוד צופרת לה להכנס חחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח .. גם לי קרה מקרה של טעות ברכב

הבוס שלי נתן לי את המפתחות לאוטו שלו וביקש ממני לאסוף משהו, עכשיו היתה לו פיאט אונו לבנה ישנה שנת 93-92 לא זוכר בדיוק את השנה

הרכב חנה בחניון של המלון שהיה מעל מקום העבודה שלי, אני יצאתי לחניון,  ראיתי פיאט אונו לבנה , פתחתי את הדלת עם המפתח של הבוס שלי

התנעתי את הרכב והתחלתי לצאת לכיוון היציאה של החניון, המזל שלי הוא שהבוס שלי בדיוק יצא רגע מהדלת האחורית הסתכל עליי ופתאום התחיל

לנופף בידיים שלו ולצעוק, חזרתי עד אליו ברוורס והוא התחיל לצרוח עליי "זה לא האוטו שלי!!!!"

החזרתי את הרכב למקום שהוא היה בו ואז ראיתי את הרכב שלו שחנה כמה מכוניות ליד .

כן , מסתבר שבטיחות לא הייתה הצד החזק של פיאט בשנים ההן

אני אישית עד היום בקושי מאמין שזה קרה , אבל זה קרה, צירוף מקרים מטורף

יש לי מזל שבעל הרכב האמיתי לא היה שם , הוא היה מזמין לי משטרה  :lol:

הזכרת לי מקרה נוסף.

לחבר שלי היתה מכונית סובארו לבנה, וככל הנראה המפתחות של סובארו מתאימות לכל המכוניות שלהם (מוזר), ובמכונית לא היתה אזעקה.

יום אחד, הוא נכנס למכונית שלו בחניון (הוא חשב שזו המכונית שלו), ונסע הביתה (המפתח התאים).

למחרת, הוא שם לב שנעלם לו התיק מהאוטו. הוא חיפש בבית (למרות שהיה בטוח שהשאיר אותו במכונית במושב האחורי), ולא מצא. רק כשהוא ירד שוב פעם לאוטו וניסה לחפש בתא המטען, הוא שם לב שהלוחית זיהוי לא של האוטו שלו.

הוא נסע לחניון, ומצא שם את המכונית שלו מחכה לו, אז הוא התקשר למשטרה להודיע שהוא נסע מהחניון בטעות במכונית של מישהו אחר, והתברר לו כי הבעלים של המכונית דיווח למשטרה שהמכונית שלו נגנבה. בקיצור, הוא הודיע למשטרה שהוא משאיר את המכונית בחניון ההוא, ונסע במכונית שלו.

כשהוא סיפר לי את זה, לא האמנתי שהמפתחות התאימו, אז הוא מצא מכונית סובארו (אחרת, נראה לי), וניסה לפתוח את הדלת עם המפתחות של האוטו שלו, והדלת נפתחה (הוא לא ניסה להתניע). למרבה המזל, גם למכונית הזאת לא היתה אזעקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...