לא מפריע לכם לקנות מ- איקאה שהבעלים שלה הוא נאצי ? - עמוד 18 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מפריע לכם לקנות מ- איקאה שהבעלים שלה הוא נאצי ?

NJorl

Recommended Posts

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל החיילים הגרמנים, ללא יוצא מן הכלל, ביצעו פשעי מלחמה? לא היה צדיק אחד בסדום? :nixweiss:

אתם באמת חושבים שאין שום הבדל בין החיילים הגרמנים בחזית שבזזו בתים לצורך אספקה או לשם הביזה עצמה, לבין הנאצים שעסקו יומם וליל בהשמדת עם? :s07:

אתה יורד לרזולוציות מסוכנות שאף אחד לא היה רוצה להכנס אליהן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הערבים מחבלים בלי יוצא מן הכלל? :'( אין צדיק אחד בסדום?

בזמן מלחמת העולם השנייה, היה צריך להילחם כנגד הנאצים, מכיוון שהיתה מלחמה והם היו האוייב.

כיום, הגרמנים מביעים חרטה על מעשי אבותיהם, ומכים על חטא.

הערבים, לעומת זאת, תומכים בטרור בגלוי.

לשאלה שלך, כן כל הערבים טרוריסטים, בסדר? אם יש צדיק אחד בסדום אז אני מוכן לחוס על חייו, אבל אני לא אחוס על סדום ועמורה גם בעבור אלף צדיקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסדר ילדים.

עוד חמישים שנה גם הנכד של בורג יעמוד על דוכן ברמאללה ויבקש סליחה.

זה בסדר ילדים.

עוד חמישים שנה גם הנכד של Parental Advisory יעמוד על דוכן בתל אביב, ויבקש סליחה בערבית.

אתה לא יכול שלא לרדת לפסים אישיים, מה? אחרי הכל, נגמרו לך הטיעונים. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה טיעונים אפשר להעמיד בפני יהודי שמגלה אמפטיה כלפי חיילי הוורמאכט ומייחל למותם של כל הערבים?

לך להסתכלות פסיכיאטרית :screwy:

איפה לעזאזל אתה רואה שאני מגלה אמפטיה כלפי חיילי הוורמאכט? :kopfpatsch:

אתה הוא זה שמגלה אמפטיה כלפי טרוריסטים פלשתינים. :s07:

אם כבר, מי שזקוק להסתכלות פסיכיאטרית זה אתה. :bash:

די נמאס לי כבר להגיב להודעות שלך. :puke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגרמניה ייש מושבות זבל רוסיות,הם מגיעים לשם בשביל כסף זה אנשים חסרי ביצים שרק כסף מעניין אותם

הם שכחו שאים לא היהודים היו משמידים אותם, דבר שני לקנות מוצרים של גרמנים לא קונה מעם מסריח

שכולו אשם גם כל השכנים שהיו מסגירים יהודים בשביל בצע כסף אשם בשואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווואו הת'רד הזה נעלם מעיני, עכשיו עברתי על 27 העמודים שבו,

אז בו נתחיל מהתחלה.

איקאה היא חברה שבדית, שאמנם המנכ"ל היה בימי נעורותו בעל השקפות נאציות, אבל בשוודיה זה היה מין סוג של מודה, אופנה.

אם הבעלים של איקאה היה באמת נאצי הוא לא היה בכלל חושב על מכירת זיכיון לישראל.

לגבי חברת התרופות BAYER שיש לה מרכז בצומת מורשה פה בארץ, היא אכן זאת שרקחה את הציקלון B, אני לא יודע מה היא עושה היום, אבל לא ראיתי בזמן האחרון על המדפים משהו שלה... ואם יש תחליף לתרופה שהיא רוקחת, אני אעדיף את התחליף.

TELEFUNKEN, היתה חברת תקשורת, שהעסיקה בזמן המלחמה עובדי כפייה יהודיים (בהם סבא שלי...) וייצרה את ציוד התקשורת באותה תקופה.

אבל היא לא הרגה אנשים, נכון שהיא לא ממש צדיקה אבל היא לא הרגה אנשים.

אגב, בשנת 1998 תאגיד VISHAY למוליכים למחצה, שהוקם ע"י יהודי ניצול שואה, ועדיין מוחזק על ידו, קנה את חברת הפאר הגרמנית הזאת.

ונכון להיום אין בכלל מוצרים שלה שמיובאים לארץ.

VW, חברה שהוקמה ע"י היטלר ובהוראתו, היום אחרי שנהסה ונבנתה מחדש ע"י האנגלים היא בבעלות פרטית של אני לא יודע מי.

אני באופן אישי אעדיף לא קנות מוצרים גרמניים, ואחפש תחליפים, איש (או צדיק, אני זוכר שהיה פה ויכוח על זה פעם) באמונתו יחיה.

אל תשפטו אדם עד אשר תיהיו במצבו, וזה כולל לא לקרוא לאותו אדם אדיוט...

אגב שמעתי פעם שהיטלר זה למעשה גיטלר, והוא נולד בכפר של יהודים, ואיך שהוא כבש את אוסטריה הוא חיסל את כל הכפר, אבל זאת רק שמועה...

בקיצור חברים, אף אחד לא מכריח אותכם לקנות מוצרים גרמניים, אם אתם מרגישים שאתם לא רוצים לפרנס משפחות גרמניות, או שאתם פועלים מתוך עקרונות - זכותכם, זה הכסף שלכם אתם יכולים לקנות מה שאתם רוצים איתו.

מי שתוקף אתכם הוא הטיפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, לא מקבלים פה איזה פרס למי שפותח ת'רד שמביא כמה מאות תגובות ?

מקבלים חשבונית לתשלום כחיוב על הנפח שהת'רד תופס בשרת. ;)

לגבי איקאה, אני לא קונה באיקאה, ואני לא מאמין לכך שהבעלים של איקאה חזר בתשובה ואוהב יהודים.

מי שרוצה לקנות באיקאה מחוסר ידיעה, או מכיוון שהוא מאמין לבעלים של איקאה שהוא כבר לא נאצי - זו זכותו.

אבל, מי שקונה באיקאה למרות הכל, אך ורק מכיוון שהם מציעים מוצרים זולים, ומצהיר כי מה שמעניין אותו זה הכסף ולא מי הבעלים של החברה (נאצי/טרוריסט) - אני מוצא בזה טעם נפגם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...