דעתכם על לוח אם + מעבד AMD - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דעתכם על לוח אם + מעבד AMD

lazy

Recommended Posts

לצערי נשרף לי לוח האם (Gigabyte GA-tVTXH), וכיוון שנראה לי שאין מצב שאני אמצא לוח אם שיתאים לי למעבד (Athlon 1600+ ), אני חושבת שכדאי שאני פשוט אשדרג ואקנה מעבד ולוח אם חדשים. (אם מישהו מעוניין לקנות את המעבד... מוזמן לפנות אליי)

אז הסתכלתי במפרטים המומלצים, אבל לא הצלחתי למצוא בחנויות שחיפשתי אונליין את לוחות האם שהמליצו, לכן לקחתי את ההמלצה על המעבד, ובנוגע ללוח אם, פשוט חיפשתי משהו שנראה לי... השאלה היא אם באמת הבנתי נכון מהפירוט. חיפשתי משהו עם AGP slot כיוון שזה כרטיס המסך שיש לי, ואני לא מתכוונת עכשיו לקנות גם כרטיס מסך חדש. ולפי מה שזה נראה, יש שם גם AGP וגם PCI Express.

הנה קישור לפירוט:

http://www.asrock.com/product/product_939Dual-SATA2.htm

לסיכום, כרגע זה המעבד:

Athlon64 3000+ (S-939) VENICE CORE

וזה לוח האם:

939DUAL-SATA2, s939, ULi, AGP, PCI-E

האם יש עוד שאלות שאני צריכה לשאול את עצמי בנוגע ללוח האם חוץ מכרטיס המסך? למשל, כרטיס לכידת שיש לי... שדרוג עתידי לכרטיס המסך, המארז(??)... וכו'.

אגב, יש לי 2 כרטיסי זיכרון sumsung 3200 400 512MB

אתם מוזמנים להמליץ לי על אחר שיתאים לי אם זה לא טוב.

תודה רבה מראש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצדיק את ההשקעה של מה? כרטיס מסך?

ההשקעה בלוח ובמעבד חדשים. השיפור בביצועים לעומת המחשב הקיים (AMD 1600) יורגש בבירור, וכמו כן את מקבלת תמיכה לחומרה עתידית (דיסק קשיח מסוג SATA, כרטיס מסך מסוג PCI-E - בלוח של , מעבד כפול ליבות וכד') במידה ותחליטי לשדרג בעתיד.

בקשר למארז, ובעיקר ספק הכח - החומרה הקיימת אמורה להספיק, אבל מומלץ לקנות מארז מאוורר יותר, וכמובן ספק כח של חברה מוכרת, שייתן מתחים יציבים לעומת הספק הג'נרי שאני מניח שיש לך כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי. אם כך, לוח האם הוא טוב :xyxthumbs: אגב, קראתי ביקורת עליו, והביצועים של משחקים עם חריץ הAGP היו טובים יותר מהביצועים של משחקים עם חריץ ה- PCI-E.

בקשר למה שאמרת על ספק הכח - יכול להיות שהוא זה שגרם ללוח האם שלי להשרף?

והאם המארז באמת כל כך חשוב מבחינת איוורור? לא תיכננתי להשקיע כל כך הרבה עכשיו...

בסוף יצא שאני אקנה מחשב חדש לגמרי (כרטיס מסך חדש הוא די בתיכנון, אבל ה 6600GT עדיין יקר יחסית מבחינתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי. אם כך, לוח האם הוא טוב  :xyxthumbs: אגב, קראתי ביקורת עליו, והביצועים של משחקים עם חריץ הAGP היו טובים יותר מהביצועים של משחקים עם חריץ ה- PCI-E.

בקשר למה שאמרת על ספק הכח - יכול להיות שהוא זה שגרם ללוח האם שלי להשרף?

והאם המארז באמת כל כך חשוב מבחינת איוורור? לא תיכננתי להשקיע כל כך הרבה עכשיו...

בסוף יצא שאני אקנה מחשב חדש לגמרי (כרטיס מסך חדש הוא די בתיכנון, אבל ה 6600GT עדיין יקר יחסית מבחינתי).

הספק כוח יכול לגרום למיליון ואחת צרות, אחת מהן היא שריפה של רכיבים בגלל מתחים לא יציבים (מחוץ לטווח הסטייה לפי התקן שעומד על 5%)

המארז הוא לא כזה חשוב, הרבה פחות חשוב מהספק

אני חייב לציין שגם ה 6600DP2 שלי על Smart Mode (בו התדרים שלו מגיעים כמעט ל 6600GT, והביצועים בהתאם) מספק אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...