בקשת עזרה:ניתוקים באינטרנט - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשת עזרה:ניתוקים באינטרנט

צבי

Recommended Posts

אני משתמש ב E6+XP כבר זמן רב לאחרונה יש לי ניתוקים באינטרנט והם לא מהתשתית ולא מהספק.

כאשר אני מחובר לאתר באינטרנט ולא פעילות ,לאחר זמן החיבור לאינטרנט מתנתק ,האם יש מקום בו ניתן לכוון את זמן החיבור כמו כיוון הזמן של שומר מסך. מהיכן נוצר השינוי הנ"ל.אילו היתי יודע מתי המצב השתנה במדוייק היתי שחזור .הבעיה היא בתוכנה אך איני מוצא היכן.מי יכול לעזור בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קליק ימני ---> על המחשב שלי ---> מאפיינים ---> חומרה ---> מנהל ההתקנים ---> כניסה למאפייני כרטיס הרשת שלך(אם זה מודם אז הוא יופיע גם ביחד עם כרטיסי הרשת , במתאמי רשת) ---> החוצץ ניהול צריכת חשמל ---> לבטל את ה V --> אישור --> וסיימת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי דבר ראשון תגיד ליפעמים מהבהבת הנורה שרשום עליה Cable עם כן תיתקשר לכבלים ותגיד להם שיבדקו את הנקודות שלך בבית כולל את המפצל שיש ברוב המיקרים בעליית הגג או בארון החשמל

מקווה שעזרתי לך ! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK

כנראה שזו בעיה של קבל או כמו שאמרתי לגבי מהירות half full אם יש לך auto אז תבחר בו ,אם יש לך 10/100 תבחר 10 full (תמונה)

עוד דבר ...להחליף את המיקום הפיזי שלך בנתב בפורט אחר (פשוט תחליף בין 2 מחשבים ותבדוק) או אם יש לך פורט פונוי מה טוב

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה 64 אבל זה לא קשור

איזה כרטיס רשת יש לך (שם מלא) ואיזה מערכת ?

והאם בדקת לחליף כבל או ופורט בנתב ?

לגבי כול המחשבים האחרים אין בעיות של ניתוקים נכון ?

וכן מהירות קישור זה בסדר על אוטומת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס רשת: realtek rtl8139 family pci fast ethernet nic #2 מערכת XP

החלפתי כבל ופורט אך כדי לבדוק אם יהיו ניתוקים אני צריך להיות מחובר לאינטרנט ללא פעילות ואז אחרי זמן כ 20 דקות אקבל הודעה לעבוד במצב לא מכוון או להתחבר מחדש.

במחשבים האחרים אין ניתוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...