כעת לאחר שהחלפתי מGEFORCE FX 5700LE ל 6800GT ירד לי הבנצ'מרק בחצי!! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כעת לאחר שהחלפתי מGEFORCE FX 5700LE ל 6800GT ירד לי הבנצ'מרק בחצי!!

samtex

Recommended Posts

עד אתמול כשהיה לי FX 5700LE של היה לי ציון:11444 ב3dmark 2001 על ההגדרות הכי נמוכות עכשיו שהחלפתי כרטיס לGEFORCE 6800GT של INNOVISION הציון ירד לי בחצי ואני לא מבין למה :6642 גם על ההגדרות הכי נמוכות וגם על בינוניות וגבוהות מישהו יכול להסביר לי למה? זה מבאס רצח :'( .עד שחשבתי ששידרגתי מסתבר שהכל שרק ירדתי ברמה גם המשחקים עובדים אפילו פחות טוב והDIRECTX .האמריקאים האלה יודעים רק להתלהב ולעשות שמות :GT ,שמיטי, אולטרא והכל חרטה ופוזות שוות לתחת.[לפעמים לא שווה להשקיע כסף ,הפנטיום 3 שיש לי עם הזכרונות SDRAM עובד יותר מהר מהDDR]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל מה זה מולקס? התקנתי את הדרייבר הכי חדש 81.95whql לאחר שהסרתי את הדרייבר הקודם עם driver cleaner pro ב safe mode ומחקתי גם את התיקיה של כך שלא נראה לי שזה קשור לדרייבר. לא ביצעתי o.c דרך rivatuner או coolbits או משהו כזה לא נגעתי בכרטיס בכלל. וכן חיברתי את כבל החשמל של הספק לכרטיס אני לא יודע אם קוראים לזה מולקס יש משהו רע בזה חיבים לחבר תכרטיס לחשמל? והרצתי עכשיו 3dmark2005 וקיבלתי ציון על הפנים נראה לי למרות שאני לא כ"כ מבין בזה: 4302 קיצר לא יודע מה לעשות למישהו יש איזה עיצה? אני נואש מזה, אודה למישהו מאוד אם הוא יוכל לתת לי פיתרון כלשהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא החזרתי את הפילטרים חזרה למינימום {בבקרת היישום} חוץ מסנכרון אנכי שהוא מופעל זה לא נראה לי קשור לפילטרים לא יודע מה לעשות זה משהו יותר רציני.

מישהו יודע אם אני צריך את ה wdm drivers? אני מנסה להתקין אותם אבל הבעיה שהם לא whql certefied זאת אומרת שהם לא מאושרים על ידי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כו עשיתי הכל גם חיברתי לספק וגם הסרתי בעזרת driver cleaner לאחר שהסרתי מהוספה והסרה ומחקתי את התיקיה מ-c:\ ומסל המיחזור ובsafe mode זה לא קשור.ביטלתי את הסנכרון אנכי זה עדיין לא קשור .הרצתי שוב פעם thirdmark2001 על הפילטרים הכי נמוכים הכל בבקרת הישום ,ביצועים גבוהים,סנכרון אנכי לא מופעל,רזולוצית שולחן עבודה 800x600 16bit 75hz כנ"ל  גם בthirdmark  הציון הוא זוועתי 6864 לא יודע מה לעשות אני פשוט נואש ומותש הכרטיס לא היה שווה ת1800שקל ועוד של חברת  innovision כבר ה FX5700LE החרבאנה שהיה לי יותר טוב מזה.איזה בעסה  :pissed: :'(. ותבינו אני לא מיליונר 1800שקל לא בא ביד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

אולי לא ממש תסכים איתי אבל זו האופציה היחידה שעולה לי בראש כרגע...

תנסה לפרמט את המחשב פירמוט מלא...

אך לדעתי חכה לעוד תגובות וקצת סבלנות...

אל דאגה ידידי הכול יסתדר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי נראה לי שאתה צודק ואין לי ברירה אלא לפרמט  ולהתקין מחדש למרות שמה זה אין לי כוח לזה כי התקנתי רק לפני חודשיים בערך ויש לי טונה של תוכנות מותקנות ומלא דברים להעביר :kopfpatsch: ושוב פעם update וservice pack 2 ואנטי וירוס ואקטיבציה [זה מקורי]יו כמה שאין לי כוח לזה ובסוף תאמין לי התוצאה תהיה אותו דבר, כי אין לי spyware במחשב או ווירוסים או משהו והרג'יסטרי דיי נקי אני משתמש במלא תוכנות כדי לבדוק את זה .פשוט לא יודע מה לעשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...