בעיה עם התנתקיות בלתי מוסברות ב ICQ - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם התנתקיות בלתי מוסברות ב ICQ

the kooks

Recommended Posts

שלום רב.

לידידה שלי יש בעיה שהICQ שלה מתנתק(פרח צהוב)..

הICQ פשוט מתנתק לפעמים כאשר היא שולחת הודעה או מקבלת אחת זה קורה פעם בחצי שעה +- אבל זה לא קבוע..

ניסינו להתקין מחדש את ה ואף להשתמש בגירסה אחרת היא משתמשת כרגע ב 5 הגירסה הקודמת היית יותר ישנה אך עדיין יש התנתקיות

היא לא רוצה להשתמש במירנדה או טרילאן וכל אילה אך אני ממש אשמח אם הבעיה הזאת תיפתר למישהו יש רעיון כיצד נוכל לפתור את הבעיה של ההתנתקיות האילו?

בנוסף אם מישהו יכול להסביר לי למה יש כל הזמן את התנתקיות הללו ללא סיבה מיוחד אני אודה לו מאוד..

בתודה מראש רועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בעיות בשרתים של ה-, אין ממש בעיה אצלכם.

וזה לא שהוא מתנתק "בדיוק כששולחים הודעה", אלא שהוא מגלה את זה רק אז..

אתה יכול לעשות ניסוי: תחסום עם תוכנה חיצונית (כלומר, פיירוול) את כל הגישה לרשת (block all בסייגיט למשל) ותראה כמה זמן לוקח ל- לקלוט שהוא בעצם כבר לא מחובר (זה יקח לו שנים..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנת הנקרא... ::)

LOL אוקיי גם לא ניסחתי את עצמי כראוי..

הבנתי שאם אני אעביר את הסייגט שלי למצב של חסום הכול אז יקח לו זמן רב עד שהוא יהפוך למצב של מנותק..

אבל אני שואל נניח ואני אהיה מחובר אעביר את הסייגט BLOCK ALL הוא יתן לי לשלוח הודעות ולקבל קבצים אם שגם את הדברים האילו הוא יחסום לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ..

הוא רק מסביר שאם תחסום את האיסיקיו הוא לא יצליח לשלוח הודעה ..

תהיה קצת יותר ברור כאשר אתה אומר הוא הכוונה שאני לא אקבל את ההודעה של ההתנתקות ואז בעצם אני אשאר מחובר או שמשתמשים אחרים לא יכולו לשלוח לי הודעות?

בכול אופן אני אנסה זאת בהזדמנות..

אגב איך זה הגינוי שלא הייתה לי התנתקות פיתאומית כזאת כמעט חצי שנה לעומת שלידידה שלי יש כמעט כל שעה יש לה ממש בתכיפות...

יש סיבה מיוחדת לכך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...