למה זה כל כך איטי שאני מנסה לשחק Call Of Duty 2 על דירקס9 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה זה כל כך איטי שאני מנסה לשחק Call Of Duty 2 על דירקס9

yosizach

Recommended Posts

באפשריות תצוגה ... בין דירקס  9  לה  דירקס 7  יש הבדל שמיים וארץ ושאני עושה זה את זה רואים את זה , הבעיה היא שאני שם על דירקס 9  לא משנה (:

איזו רזלוציה  לא משנה מה מי מו המשחק זז ממש לאט  את מזיז את הרובה רק אחרי כמה שניות את רואה את זה זז /:

יש לי ראידון  9700 פרו

1 gb זיכרון מעבד  3.06 :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הכרטיס כבר לא מספיק עדכני וחזק לכאלה משחקים כבדים.........אתה צריך להחליף כרטיס.........וההבדלים הם שבדירקט 7 אין את כל ההצללות וכל זה לעומת 9 שכולל את כל האפקטים האפשריים היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס לא חלש.

אני משחק במשחק עם כרטיס מסך מעפן 9200 על מהירות AGP X4 ו-DX7 והמשחק רץ לי בצורה חלקה על 800*600 ב-FPS 35 (עדיף מכלום).

כך ש-R9700, שחזק בהרבה מה-R9200 צריך להריץ אצ המשחק בהגדרות קצת יותר גבוהות בלי שום בעיה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כרטיס עד כדי כך חלש! אם 5200FX מריץ את המישחק טוב! הוא ברור יריץ אותו טוב! בעיית דרוורים \DX אני אומר.

הFX5200 מריץ את המשחק ''בסדר'' בDX7 וגם מתי שיש הרבה פעילות על המסך סצנות קרב גדולות הFPS צונח ל15FPS

אז לא הייתי קורה לזה ''מריץ טוב את המישחק''!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל של שמיים וארץ בין ה-DX7 ל-DX9 במשחק הזה.

כרטיס מסך כמו 6800GT לא מריץ חלק את המשחק הזה ב-1024X768 ב-DX9 על הגדרות מקסימליות ובלי פילטרים.

בדיוק, יותר נכון בהגדרות כאלה הוא מוציא בערך 15FPS תיקון: 35FPS, התבלבלתי עם שלי.

דרך אגב הרדאון 9550 שלי הפתיע אותי מאוד, DX9 עם 1024*768 והגדרות בינוניות-נמוכות אני חושב, פועל על 15FPS בממוצע.

ככה שאני חושב שהרדאון 9700 צריך להיות טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל של שמיים וארץ בין ה-DX7 ל-DX9 במשחק הזה.

כרטיס מסך כמו 6800GT לא מריץ חלק את המשחק הזה ב-1024X768 ב-DX9 על הגדרות מקסימליות ובלי פילטרים.

אם ה6800GT בDX9 וכרטיסים מאותו הסוג ואף חדישים יותר נחנקים ב768*1024 אז בטח שה9700 יחנק בDX9 ויש הבדלים גדולים בין הDX7 לDX9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...