מה כדאי לאכול בשביל ריח טוב בפה?? (זה קשור לביולוגיה) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כדאי לאכול בשביל ריח טוב בפה?? (זה קשור לביולוגיה)

tamir.fri

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן גם אני עוד לא... זה לא שאתה תתחיל להמיס אנטיביוטיקה על הלשון....

פשוט תיקח מסטיק בטעם מנטה ואפילו פירות !!! :jump1:

הכי חשוב אל תאכל יותר מדי דברים מזיקים יותר מדי סוכרים זה רוב הבעיה של ריח רע מהפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מפספים את הנקודה... השאלה היא מאיפה הריח נובע ? האם זה סתם רייח נורמלי או משהו אחר

יש אנשים עם בעיות במערכת העיקול או משהו שם שגורם לריח רע מפה ולא משנה כמה הם יצחצחו שיניים זה לא יעזור...הבעיה היא לא שם

אם יש לך ריח רע בצורה לא "סבירה" אז תלך לבדוק מאיכן זה נובע

אחת הבעיות עם ריחות היא שלבנאדם עצמו קשה מאוד לשים לב לריחות שלו גם עם ריחות טובים... לדוגמה בשמים שבהתחלה את מרגישים אותם ואחר כך כמעט שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם כל כך עקרוניים וציחצוח שיניים כבר לא מספיק אז תאכל שום ואחרי זה דחוף איזה מנטוס (לא הצבעוני) וזהו.... השום יהרוג את החיידקים והמנטוס / טיפטוף על הלשון מהדבר הזה של הבית מרקחת יעשה ריח טוב ושלום על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה סוגים של ריח פה, אחד מהם יכול להיות מפלאק (שהוא המסריח ביותר), אחרים זה בעיקר עיכול לא טוב של אוכל, שפשוט לא מתאים לגוף שלך.

תשתדל לא לאכול בצל ושום בכמויות, למה זה גם יוצא דרך הזיעה ודרך כל מקום אחר אתה יכול לחשוב עליו...

הלכת לרופא שיניים ושאלת אותו מה הבעיה? או שדבר ראשון אתה בא לפורום כדי לקבל חוות דעת מקצועיות (מילא זה היה פורום רפואה/רפואת שיניים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוצרי חלב!!!

אם אין לך משחת שיניים תגרגר חלב. החידקים נצמדים ללקטוז שבחלב וכך הם נשטפים.

מוזר אבל נכון. החברה שלי למדה את זה בקורס לקטינים בתואר ראשון בביולוגיה, לא ניסיתי בעצמי עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוצרי חלב!!!

אם אין לך משחת שיניים תגרגר חלב. החידקים נצמדים ללקטוז שבחלב וכך הם נשטפים.

מוזר אבל נכון. החברה שלי למדה את זה בקורס לקטינים בתואר ראשון בביולוגיה, לא ניסיתי בעצמי עדיין.

דניאל, צר לי לאכזב אותך אבל יש לך 0 תגובות. איך זה? הרגע הגבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את המוצר הבא שהוא מאוד יעיל וטעים. הבעיה היא שאין אותו בארץ (יש תחליפים אבל לא ניסיתי אותם).

הדבר הזה ממש ממש טוב!

דודים שלי הביאו את זה מארה"ב...רק טעמתי את הפיסת נייר הזאת שבפנים זה בשניה נמס לך בפה ומרענן אותך לכל היום...!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניאל, צר לי לאכזב אותך אבל יש לך 0 תגובות. איך זה? הרגע הגבת.

אגב חוקי הפורום:

1. אסור לצטט הודעה שמעל ההודעה שלך

2. ההודעה שלך לא קשורה לנושא ולכן היא ספאם טהור. :spam:

3. הודעות בפורום "כללי" לא נספרות

וילד, מהתגובות שלך שקראתי, ה200 ומשהו שלך גם לא אמורות להיחשב כהודעות ענייניות... תפסיק להספים! כולל תגובה למה שכתבתי עכשו שבטח תרצה לשלוח.

חלב אם אני זוכר נכון גם חומצי לכן הוא לא אמור לנטרל את הריח (שנגרם בגלל הפרשת חומצה ע"י החיידקים...), מצד שני, הייתה לי מרצה פשוט סתומה בכימייה, אז יכול להיות שאני טועה...

דריה: הריח של החרא הוא אותה חומצת קיבה, בתוספת חומצות אחרות שנפלטות בתהליך העיכול של המזונות השונים גם ע"י הגוף וגם ע"י החיידקים שבמערכת העיכול ::)

(למה לעזאזל אני יודע את הדברים המזעזעים האלה :s07:)

לגבי הפטרוזיליה: היא הוגת את ריח החומצה, אבל demn, אתה רוצה ריח של פטרוזיליה כל היום? עדיף ללעוס קצת נענע :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...