צריך עזרה בנוגע ל World of Warcraft מבינים בלבד - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בנוגע ל World of Warcraft מבינים בלבד

Da-Funk

Recommended Posts

שלום לכולם

שיחקתי במשחק 4 חודשים ואני התחלתי ללמוד כרגע וממש אין לי זמן לחיות אפילו ואני רוצה למכור אותו. (לא כאן בפורום אז בבקשה לא לנעול)

אני רוצה למכור אותו ב- . עכשיו הבעיה היא שהאקאונט שלי הוקפא וכל המידע ששמרתי על הדמויות נמחק :kopfpatsch: בטעות איומה.

משהו מכיר איזושהי דרך להשיג את המידע הזה מחדש בלי להרשם לעוד חודש משחק ? רציתי לצלם גם של הדמויות והחפצים ....

ו.. רציתי לדעת בכמה נראה לכם ניתן למכור 2 דמויות lvl60 ו lvl58 סתם שתהיה לי פרספקטיבה. אני בדקתי שם באייביי והם מפציצים במחירים האנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים שאתה רואה באי-ביי הם מחירים של דמויות שהן לא רק ברמה 60, אלא גם מפוצצות בציוד מעולה.

ולא, אין לך שום דרך לראות מידע על הדמויות שלך בלי להיתחבר למשחק (וכמובן שכדי להתחבר אתה צריך לשלם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי את זה, בדיוק מאותן סיבות. לא צריך לשלם שוב (לפחות אז - נקווה שזה עדיין ככה)

תכנס לאתר ותפעיל מחדש את החשבון שלך. צריך לתת כרטיס אשראי, אבל שים לב - אם אתה מבטל באותו יום, לא מחייבים אותך (עשיתי את זה עם שני חשבונות שונים, אחד ביוני ואחד באוגוסט השנה).

אז אתה נכנס למשחק, לוקח תצלומים ונתונים ומה שבא לך, ואז תצא ותבטל את החשבון דרך האתר שלהם.

וזהו

אני מקווה שזה עדיין ככה :xyxthumbs:

עריכה: פוסלים כאלה מכירות (ונותנים לך אזהרה בחשבון). אבל, זה לוקח להם כמה ימים, בדרך כלל בזמן הזה כבר יש כמה מתעניינים ששולחים שאלות וכו', ואתה יכול לסגור אתם עסקה מחוץ ל-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי את זה, בדיוק מאותן סיבות. לא צריך לשלם שוב (לפחות אז - נקווה שזה עדיין ככה)

תכנס לאתר ותפעיל מחדש את החשבון שלך. צריך לתת כרטיס אשראי, אבל שים לב - אם אתה מבטל באותו יום, לא מחייבים אותך (עשיתי את זה עם שני חשבונות שונים, אחד ביוני ואחד באוגוסט השנה).

אז אתה נכנס למשחק, לוקח תצלומים ונתונים ומה שבא לך, ואז תצא ותבטל את החשבון דרך האתר שלהם.

וזהו

אני מקווה שזה עדיין ככה  :xyxthumbs:

עריכה: פוסלים כאלה מכירות (ונותנים לך אזהרה בחשבון). אבל, זה לוקח להם כמה ימים, בדרך כלל בזמן הזה כבר יש כמה מתעניינים ששולחים שאלות וכו', ואתה יכול לסגור אתם עסקה מחוץ ל-.

גדול ענק! עשית לי את היום.. בדיוק לכזאת תשובה חיכיתי :)

אני אצור איתך קשר בנוגע לשאר הפרטים הקטנים אם לא אכפת לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...