הליכים פליליים נגד מי שיוריד שיר מהאינטרנט - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הליכים פליליים נגד מי שיוריד שיר מהאינטרנט

סלרי

Recommended Posts

זה מה שהיה רשום בעיתון....

[glow=red, 2, 300]אם תאמין לכל מה שרשום בעיתון לא תגיע רחוק![/glow]

ובוא נגיד שהם תפסו חצי מהעולם לפחות ! אז איפה הם יסימו חצי מהעולם בכלא !

:lol: :lol: :lol: :lol:

לדעתי הבעייה היותר חמורה זה איפה ישימו את החצי השני!

כאיל דהההההההההההההההההההה!!!!!

:lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני פשוט חייב להגיב למה שקורה כאן...

כל דבר אפשר לפרוץ. הכל. זה אומר שגם זה שאמר שהוא מאחורי firewall (היום כל ילד בן חצי שנה מאחורי FW), גם ההוא שמפחד מהצ'יפים שמגבילים, גם זה שטוען שאפשר לחסום פורטים... FW-ים אפשר לעקוף בכיף, צ'יפים זאת המצאה עתיקה (יש כאלה כבר עשרות שנים, שנמכרים עם תוכנות מאוד יקרות, מתחברים ליציאה הפרללית של המחשב ומאפשרים שימוש בתוכנה. אתם חושבים שבלעדיהם אי אפשר להפעיל אותה?), ולחסום פורטים? יחסמו פורט אחד, נעבור לאחר. יש עשרות אלפים. מאז שאני זוכר את עצמי אני רואה כתבות שמאיימות על "חיסול" תופעת הפיראטיות. חברות ענק קמו ונפלו עם פטנטים מדהימים להגנה מהעתקה. זוכרים את ההגנה המדהימה של ה- שהיתה אמורה להביא לסוף עידן הסרטים הלא חוקיים (ורק הביאה לפריחתו)? היא נפרצה תוך שעות. ומיקרוסופט לעולם לא יטמיעו הגנה כזאת במעה"פ שלהם, כי הם רוצים שיישארו כמה אנשים שיקנו אותה. אל תשכחו שאנחנו בוחרים מתי לשדרג מעה"פ ואנחנו יכולים לבחור שלא לעשות את זה. ומי יכניס לכלא על הורדת שיר? אם זה באמת היה ישים, אז מזמן כל מי שמשתמש במעה"פ לא חוקית היה בכלא.

אז במקום להבהל, גשו לתוכנת שיתוף הקבצים החביבה עליכם והורידו איזה שיר של מטאליקה...

(כמובן, רק אם יש לכם את הדיסק המקורי! שלא תבואו אלי בטענות שהדחתי אתכם לדבר עבירה!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק בזה שרוב הדברים לא יצאו לפועל אבל אל תזלזל כל כך בהגנות, זה שהמציאו הגנה דפוקה מאוד לדי וי די, אז זה רק מראה עד כמה המפתחים שלה לא היו רצינים/לא רצו לבזבז כסף. משום שישנם דברים שלא הצליחו לפרוץ אומנם לא הרבה אבל יש ואין לי כח לפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המלחמה בפיראטיות והבכי של האמנים זה דמעות תנין!!! מי שומע אותי זועק מרה על המחירים המופרזים מעבר לכל דמיון של הדיסקים והסרטים (שלא לדבר על השאלת סרטים)

שימשיכו לנסות להגן וכולי וכולי לא יעזור להם....המלחמה היחידה בה הם יכולים לנצח היא אם הם יורידו את המחירים, וילחמו בהעתקה דרך המחירים!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז יהיה ג'וק כזה יש אחד כזה כבר בפלייסטיישן 1 ו 2 באקס בוקס גיים קיוב ובכל מכונת משחק

ואנשים חכמים המציאו משהו שנקרא מוד צ'יפ אז לא נראה לי שיהיה קשה להוציא מוד צ'יפ למחשב

אחריי הכל הצליחו לעשות מוד צ'יפ לאקס בוקס אז אני לא חושב שיהיה קשה לייצר אחד למחשב אחריי הכל ההבדל בינהם קטן ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו לשאלה:

רובנו מורידים דברים לא חוקיים מהאינטרנט נכון?

מה הטעם עכשיו לאינטרנט ממש מהיר לבית פרטי?

א. נכון.

ב. אין טעם, יהיה אפשר לחזור ל56K :(

טוב, נקווה שזה לא יקרה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חנויות התקליטים הם גנבים פעם דיסק חדש בטוואר רקורדס עלה 70 ש"ח ועכשיו זה 90ש"ח וכשקונים דיסק כפול ההפרש ניהיה עוד יותר גדול. מה שכתוב בעיתון בחיים לא יקרה, איזה מגוחך זה יהיה לראות אדם בבית משפט בגלל שהוא הוריד שיר כשיש אנשים בבית משפט בגלל רצח. גם זה לא הוגן לעצור 5 אנשים שהורידו שיר כשיש עוד יותר ממיליון שעשו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חנויות התקליטים הם גנבים פעם דיסק חדש בטוואר רקורדס עלה 70 ש"ח ועכשיו זה 90ש"ח וכשקונים דיסק כפול ההפרש ניהיה עוד יותר גדול. מה שכתוב בעיתון בחיים לא יקרה, איזה מגוחך זה יהיה לראות אדם בבית משפט בגלל שהוא הוריד שיר כשיש אנשים בבית משפט בגלל רצח. גם זה לא הוגן לעצור 5 אנשים שהורידו שיר כשיש עוד יותר ממיליון שעשו את זה.

ו70 ש"ח זה בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד אני יכול לקנות דיסק ב-20 שקל במרחק 5 דקות הליכה מהבית למה לי לבזבז 70 שקל על דיסק מקורי ? בשביל החוברת מילים ?

ומה בקשר להכנת הדיסק שלי בעצמי ?

אני קונה דיסק ב-1.5 שקל ותחשבו שיש עוד 68.5 שקל לדיסק שמתחלקים בין האומן האמרגן מנהל והוצאות נלוות כמו אולפן הקלטות

נניח אולפן הקלטות עולה בערך 20000 שקל (ואין סיכוי שהוא עולה כלכך הרבה)

אז זה אומר לאחר חישוב קל שהכסף שמתחלק בין האומן וכל שאר העלוקות הוא בערך 530000 וזה רק בשביל 100 אלף אנשים שקונים

כמובן שיש יותר פריארים... אהה.. סליחה קונים ישרים...

עכשיו נניח והאנשים הטובים בתעשיית המוזיקה היו מסכימים להתפשר על 18.5 שקל לדיסק אז תראו מה היה קורה כאן

כיום בארץ קונים מעל למיליון דיסקים מזוייפים אז נחשיב את המיליון הזה רק בחצי מיליון ונראה מה יהיו הרווחים...

9230000 שקל !!!

לי זה נראה יותר שווה... אני מקווה שיש איזה אומן שקורא את הפורום הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

/ו70 ש"ח זה בסדר?

לא ממש אבל לפחות זה יותר קרוב למחירים בחול אפילו שגם שם זה יקר

האומנים לא צריכים לבכות וחלק אפילו מעודדים הורדת שירים, האומנים עדיין מרוויחים הרבה מאוד כסף מכל הופעה.

אחת מהסיבות שבגללה קניתי צורב, זה שנמאס לי לקנות כל הרבה דיסקים במחירים כאלה, יש לי 30 דיסקים מקוריים של בינתיים והסיבה השנייה זה שלא מייבאים לארץ הרבה דיסקים של להקות שאני אוהב כמו Iron Maiden ו Judas Priest והדרך היחידה כמעט להשיג את האלבומים שלהם זה דרך האינטרנט עם תוכנות כמו Kazaa ו WinMX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד אני יכול לקנות דיסק ב-20 שקל במרחק 5 דקות הליכה מהבית למה לי לבזבז 70 שקל על דיסק מקורי ? בשביל החוברת מילים ?

ומה בקשר להכנת הדיסק שלי בעצמי ?

אני קונה דיסק ב-1.5 שקל ותחשבו שיש עוד 68.5 שקל לדיסק שמתחלקים בין האומן האמרגן מנהל והוצאות נלוות כמו אולפן הקלטות

שלום חנוך - זמר גדול , אני אישית מאוד אוהב לשמוע את שיריו. מי החזיק אותו? מי נתן לו פרנסה ? מי נתן לו כח להמשיך?

אנחנו. כל אותם אנשים שקנו את הדיסק שלו, ובאים להופעות שלו.

אני אישית, זמר שאני אוהב , להקה או כל רצועה יפה ואני מרגיש שאני תורם לו חזרה - אני קונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מורידים מהפרק את האומנים הישראלים,

שגם ככה ההצלחה שלהם לא גבוהה..

אני לא חושב שבריטני ספירס למרות היותה כביכול אומנית צריכה להרוויח יותר מעורך דין ממוצע, מי קבע שמדונה תסע בלימוזינה?

אני לא רואה שום נגר/בעל חנות/ספר נוסע על לימוזינה ומלווה בשיירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...