הליכים פליליים נגד מי שיוריד שיר מהאינטרנט - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הליכים פליליים נגד מי שיוריד שיר מהאינטרנט

סלרי

Recommended Posts

לא זה לא טעות בדף האמצע של ידיעות אחרונות כתובה השורה הבאה

הורדתם שיר מהאינטרנט? בקרוב אולי תשלכו לכלא

העוזר לתובע הכללי של ארה"ב הודיע: הליכים פליליים ימקטו נגד כל מי שיוריד שירים או מהרשת

בהמשך הכתבה נרשם גם שספקיות האינטרנט בישראל ישתתפו בחוק הזה ככל הנראה ברוב

עכשיו לשאלה:

רובנו מורידים דברים לא חוקיים מהאינטרנט נכון?

מה הטעם עכשיו לאינטרנט ממש מהיר לבית פרטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלב המימוש רחוק מאוד.לשלוח אדם לכלא דורש כמובן תביעה, ראיות וכמובן כח אדם שלמדינתינו הקטנה אין כרגע.

תארו לכם עשרות אלפי אנשים, צעירים כבוגרים "הולכים" לכלא ....

כרגע לא נראה מציאותי.

אני תומך בתירוץ שעבור יוצר שאתה מעריץ, אני אקנה את תקליטיו(דיסקים).אך המציאות היום שונה. כדי לקבל קצת תרבות בארץ אנחנו נאלצים להתמודד עם מחירי יצירה ומדיה של יצירה מהגבוהים בעולם.לא חסכתי את טענותיי כלפי הדיסק הכפול של ריטה שיצא בזמנו (לפני שנתיים) לשוק במחיר של 108 ש"ח. מחיר מוגזם וגזלני, עבור זמרת בקנה מידה לאומי! מאות אלפים מעריצים אותה, ויש גם כמה מאות שאין להם את המחשבה והכסף לרכוש את הדיסק שלה. את מחאתי כבר הבאתי בעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתיחס להודעה הזו ברצינות ..

זה גובל בטפשות , לנסות לעצור מליוני אנשים על הורדת שירים ;D

GIVE ME A BRAKE ,

ואיך בדיוק הם ידעו שאני מוריד שירים , אני מאחורי FIRE WALL .

אם הם רוצים לחדור לפרטיות , חופשי - אבל לא לפרטיות שלי...

ובקשר להורדה דרך תוכנות כמו קזה ואחרות , שקודם כל ינסו למנוע מהם הפצת שירים ..

יש עוד דרך ארוכה לפני שיקרה משהו מכיוון של לעצור את כלל האזרחים על הורדת שירים .

נראה לי טפשי חוץ מזה ששיטוף שירים נראה לי לגיטימי , אם משהו רוצה לתת לי שיר מתנה , מה אני לא יקח ,

איך הם יודעים אם זה חוקי או לא ?

מה אם הבנאדם שנתן לי את השיר מתוכנת שיתוף קנה את הדיסק מכספו והחליט לתת לי להוריד מהמחשב שלו זה לא חוקי ?

שילחו &^%^$&% כל חברות התקליטים החולרות ועשקנים למיניהם , עד מתי ?

אני אישית לא קניתי דיסק אולי 7 שנים !! וגם אין כוונה בכלל לדרוך בחנות תקליטים אם המחירים האלה , זה שוד לאור יום !.

שהאמנים יפסיקו לבכות , הם מרוויחים יפה מאוד - גם ריטה וגם שלמה ארצי , ובס"כ מי שקובע את המחיר אלה חברות התקליטים .

חולרות !! :bash:

:asthanos:

:smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם ירצו להשליך לכלא אנשים שמורידים שירים באינטרנט הם יצטרכו לבנות בתי כלא חדשים עם הרבה מקומות + סוהרים חדשים + אובדן תוצר של הכלואים (אלא אם כן ישלחו אותנו לסלול כבישים :) ) , וזה כמו שאתם יודעים עולה הרבה כסף, אז בואו נחסוך את הבלאגן שהמדינה תיתן להם כסף במקום לבנות את הכלא וזהו! ושלום על .

נ.ב. הצעת החוק על שליחת אנשים שמורידים שירים מהאינטרנט טיפשיט, עוד מעט יגידו שאם אתה מקליט שיר מהרדיו אז כם כן אתה הולך לכלא.

...מה קרה הם לא מצליחים להלחם בקאזה ודומותיה אז הם הולכים על הצרכנים???? תראו מה לובי בממשלה יכול לעשות, אפילו סמים בכמות של שימוש עצמי הם לא כולאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושניסו לעצור אתם לא זוכרים מה קרה סגרו את האתר של רשויות יוצרים.

וטעות לכולם לא עשרות אלפי אנשים ילכו לכלא אלא 50% מאוכלוסית כדור הארץ וגם אתם מנהלי פורומים יקרים שלפחות פעם אחת הורדתם קראק או שיר קטנטן :saint: :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתיחס להודעה הזו ברצינות ..

זה גובל בטפשות , לנסות לעצור מליוני אנשים על הורדת שירים ;D

GIVE ME A BRAKE ,

ואיך בדיוק הם ידעו שאני מוריד שירים , אני מאחורי FIRE WALL .

אם הם רוצים לחדור לפרטיות , חופשי - אבל לא לפרטיות שלי...

ובקשר להורדה דרך תוכנות כמו קזה ואחרות , שקודם כל ינסו למנוע מהם הפצת שירים ..

יש עוד דרך ארוכה לפני שיקרה משהו מכיוון של לעצור את כלל האזרחים על הורדת שירים .

נראה לי טפשי חוץ מזה ששיטוף שירים נראה לי לגיטימי , אם משהו רוצה לתת לי שיר מתנה , מה אני לא יקח ,

איך הם יודעים אם זה חוקי או לא ?

מה אם הבנאדם שנתן לי את השיר מתוכנת שיתוף קנה את הדיסק מכספו והחליט לתת לי להוריד מהמחשב שלו זה לא חוקי ?

שילחו &^%^$&% כל חברות התקליטים החולרות ועשקנים למיניהם , עד מתי ?

אני אישית לא קניתי דיסק אולי 7 שנים !! וגם אין כוונה בכלל לדרוך בחנות תקליטים אם המחירים האלה , זה שוד לאור יום !.

שהאמנים יפסיקו לבכות , הם מרוויחים יפה מאוד - גם ריטה וגם שלמה ארצי , ובס"כ מי שקובע את המחיר אלה חברות התקליטים .

חולרות !! :bash:

:smoke:

לא חייבים לדעת שאתה מוריד, אפשר פשוט לחסום את האפשרות שלך השתמש בתוכנת שיתוף קבצים (קאזה למשל, אם יחסם הפורט 1214 לא תוכל להוריד דבר ממנה, למרות שזה לא פתרון לבעיה כי כל תוכנה פועלת באופן שונה)

מה שכן, בארצות הברית מנסים להעביר חוק, שבאופן כללי יחייב כל מחשב להכיל שבב שנקרא - פריטצ (על שם איזה סנטור שמקדם את החוק) בנוסף מערכות ההפעלה יהיו חייבות שיהיה בהם קוד שעובד עם השבב הזה (למשל Palladium של מיקרוסופט). מה שיקרה הוא שלא תוכל להשתמש או אפילו להתקין תוכנה לא חוקית ונגנים (לפחות לא mplayer) לא יוכלו להפעיל קבצי מדיה לא חוקיים. אבל בנוסף אפשר יהיה לדעת בוודאות אם הורדתה משהו לא חוקי ברגע שתנסה להפעיל את הקובץ.

והקטע הכי מעצבן הוא שהדבר הזה ישב גם בנגנים ודיסקמנים למינהם, מה שיאפשר לחברות התקליטים למכור דיסק שעובד רק חודש או רק 5 השמעות, ואז צריך לשלם יותר על מנת להמשיך ולשמוע.

הנה קישור לעוד מידע בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שרוב האנשים מורידים והרבה

אבל בזמן האחרון אני רואה שילדים מתחילים לעשות שטויות בשביל המשחקים\שירים\סרטים הם פורצים סורקים ועוד ולפי דעתי חודש אחד של לחימה במשתמשים האלו תגרור לחיסול התשתית הזאת של הWAREZ

בקאזה ודומותיה לא צריך להילחם הם לא עושים את הנזק העיקרי אלא בורדים שפורצים סורקים הורסים גורמים גורמים להרס ולא המשתמשים שמורידים שיר או משחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שרוב האנשים מורידים והרבה

אבל בזמן האחרון אני רואה שילדים מתחילים לעשות שטויות בשביל המשחקים\שירים\סרטים הם פורצים סורקים ועוד ולפי דעתי חודש אחד של לחימה במשתמשים האלו תגרור לחיסול התשתית הזאת של הWAREZ

בקאזה ודומותיה לא צריך להילחם הם לא עושים את הנזק העיקרי אלא בורדים שפורצים סורקים הורסים גורמים גורמים להרס ולא המשתמשים שמורידים שיר או משחק

ונראה לך שקהילת העולמית תשב בשקט אם כבר יגמר הטרור אז זה יהיה מלחמה שלפחות תמשך כמה שנים.

נ.ב:

על הציפ הזה למה אתה חושב שיהיה בעיה להוריד אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שהיה רשום בעיתון....

אם תאמין לכל מה שרשום בעיתון לא תגיע רחוק!

ובוא נגיד שהם תפסו חצי מהעולם לפחות ! אז איפה הם יסימו חצי מהעולם בכלא !

:lol: :lol: :lol: :lol:

לדעתי הבעייה היותר חמורה זה איפה ישימו את החצי השני!

כאיל דהההההההההההההההההההה!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...