היזהרו מטכנאים! אין גבול לחוצפה! - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היזהרו מטכנאים! אין גבול לחוצפה!

Pika007

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא נראה לי שבגלל שהם אכלו בבוקר קורנפלקס ולא חביתה הם יעדיפו למכור לו זיכרון אחר ממה שהוא ביקש.

ברור שזה שיקול כספי. ככה זה אצל אייבורי. דוחפים לך מה שמשתלם להם כלכלית בכל מחיר (מה שהם מייבאים).

למשל ידחפו לך תמיד מסכי ...גם אני נפלתי בפח שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Idan-h

משתמש חדש אתה לא

השאלה היא אם אתה מודע לחוקי הפורום?

ראה את עצמך מוזהר בזאת - אזהרה ראשונה

מי שמתכנן להמשיך את הדיון על חנויות ספציפיות שיהיה מודע לעובדה שהוא יקבל אזהרה

או השתקה / באן ללא הודעה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי אף פעם לא רימו כי לפני ביצוע רכישה אני תמיד לומד על התחום. אבל הרבה פעמים טכנאים / מוכרים חסרי ידע ניסו לשכנע אותי שאני טועה.

לפני הרבה שנים, בימים ש GF 4 TI נחשב לשיא הטכנולוגיה, רציתי לרכוש Ti 4200. הגעתי לחנות די מקצועית (באמת חנות טובה בהשוואה לשאר הזבל בארץ) וביקשתי Ti 4200. במקום לתת לי את הכרטיס, המכור התחיל להרצות הרצאה ארוכה למה אני לא צריך כרטיס מסך כל כך חזק ועדיף שאקח GF 4MX, שלא נופל הרבה מ-4200. לא הסכמתי. טענתי שהוא טועה, אבל הוא לא הסכים להקשיב. בסופו של דבר הוא נתן לי Ti 4200 של חברה זולה בשם . ביזיון. הם תמיד מנסים למכור מוצרים של חברות זולות במחיר של חברות איכותיות.

בגלל זה אני קונה חומרה רק דרך הרשת. ככה אני לא צריך לסבול מוכרים חסרי ידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם כשלא הבנתי במחשבים ,לפני איזה 6 שנים היה לי 1.הייתה איזו בעיה במחשב והתקשרתי לטכנאי.בא אליי איזה רוסי אחד תיקן אחרי איזה שעתיים עבד לקח את הכסף[נראה לי 200 שקל]והלך.לא עברה שעה שאני על המחשב והוא כבה פתאום ולא נדלק יותר לעולם.התקשרתי עשרות פעמים ל"טכנאי" הזה שיבוא יתקן אך הוא לא ענה.מתי שהוא ענה כבר הוא התחזה למישהו אחר כל הזמן.בסוף זרקתי את המחשב לזבל אחרי חצי שנה.ימח שימו וזיכרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפורום לא עוזר שמישהו קונה מוצר ונותנים לו משהו אחר למזלי יש לי חנות שאני קונה רק מימנה אחרי שיתכזבתי מהרבה

לדוגמה היה לי בעיה בכרטיס מסך פעם והמוכר בימקום לילחם בספק בישבילי שיתקן או יחליף תכרטיס נתן לי תמיספר לילחם לבד

הספק היה זבל ולא הסכים להחליף ולא כלום למרות שהיה רשום להם שהכרטיס היה כבר פעם אחת בתיקון ביגלל מאוורר דפוק

בקיצור דפקו אותי וכרטיס שרציתי לשנתים החזיק שנה ככה זה בארץ יש הרבה זבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Idan-h

משתמש חדש אתה לא

השאלה היא אם אתה מודע לחוקי הפורום?

ראה את עצמך מוזהר בזאת - אזהרה ראשונה

מי שמתכנן להמשיך את הדיון על חנויות ספציפיות שיהיה מודע לעובדה שהוא יקבל אזהרה

או השתקה / באן ללא הודעה מראש

חשבתי שאסור לפרסם חנות, במקרה הזה אני בא להזהיר מחנות מסויימת. בכל מקרה קראתי את החוק שוב והבנתי את הטעות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...