היזהרו מטכנאים! אין גבול לחוצפה! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היזהרו מטכנאים! אין גבול לחוצפה!

Pika007

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באמת... לא מטגנים על הלוח אלא על הפרסקוט.... באמת טעות חמורה מצידו.

חוץ מזה, שבאמת אי אפשר לסמוך על טכנאים, גם אלה שאתם מכירים בתור "חברים" שלכם. הכי טוב זה לקנות לבד מחנות ולהרכיב ולראות מה הוכנס לאן ושבאמת קיבלתם מה שאתם צריכים.

עוד בעיה היא שהטכנאים אומרים שכמה חלקים מהמחשב לא טובים ולכן אתם צריכים להחליף אותם(קרה לי מקרה כזה עם חנות מחשבים והספק).

ובכל מקרה, אם אתם שולחים את המחשב שלכם לבדיקה, תדאגו להוציא את ההארד דיסק כדי שלא יראו מה יש לכם שם.

בקיצור, מי שנוגע במחשב שלי ללא הסכמתי לא יראה אור יום עוד בחיים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מזל שכל החברים שלי ספצים במחשבים ואם באמת יש בעיה אני תמיד יכולה לבקש מהם עזרה ותמיד גם יש להם חלקים ספר.

עכשיו נפל החוט הירוק במסך שלי אבל אני לא מצליחה לפתוח את הגרוטאה הזאת (packard bell 97) כי אבא שלי הוציא ממנו פעם את הברגים ושם מוטות חלולים כאלו במקום כדי להחזיר את כל הקומפוזיציה הזאת ביחד... :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אתכם טכנאים, תראו ערוץ הקניות!!

אתמול ראיתי שני מחשבים שם- ו- GALAXY+ .

ההבדל היחידי בינהם הוא שלמחשב הטוב יותר יש 512 מגה! ולמחשב הפחות טוב יש 256 מגה,

עוד פרטים על המפרט של הראשון-

intel p 4 lga 2.6

זכרונות 256 מגה לא יודע איזו חברה

הארד דיסק 80 ג'גה, הוא לא אמר של איזה חברה :nixweiss:

וגם לא אמרו איזו חברה הלוח אם, רק אמרו שזה תואם :bash:

כרטיס מסך מובנה כמובן, ומסך 17" של מג (לא LCD)

מחיר: כדאי שתשבו....

:o

7899 שקל :jump::kopfpatsch::pissed::nono:

והשני עם ה 512 מגה עולה 9000 שקל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! על מה?!?!? עוד סטיק של 256 מגה ?!?!?!?

רגע יש עוד, עם אתם רוצים home edition

זה יעלה לכם 350 שקל!

אז איפה אתם רוצים לקנות את המחשב הבא שלכם? בערוץ הקניות או אצל טכנאי? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMG אל תצא פראייר , אם תזמין עד 12:00 בלילה תקבל 50% הנחה , אבל עצה שלי תלך על ההצעה השנייה 256 MB ב 500 ש"ח זה לא הולך ברגל.

ולעיניננו מי שחושב שחנות היא טלית שכולה תכלת טועה , נוכלים יש בכל מקום. חנויות שמוכרות היום 4 עם לוח SIS 661 ו AGP גובלות בפשע נגד האנושות (ויש הרבה כאלו) המחיר המפתה מושך הרבה קונים, שלא יודעים שמלבד סוליטר תהיה להם בעייה עם משחקים וזו דוגמא אחת מני רבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וממתי מתקינים ירקות על הלוח? אצלי רק המבורגר כשר למהדרין.

מה רע בירקות על הלוח?

בוא תראה אצלי - עגבניית שרי על הצ'יפסט, תומכת סוקט 939, כמה מלפפונים על גוף הקירור, שתי אבטיחים של על הכרטיס מסך,

ואם כבר המבורגר, אז נקנקית ווינצ'סטר בתוך המעבד.. טוב, לפחות ככה אני מרגיש את זה עם המחשב..

אז איפה אתם רוצים לקנות את המחשב הבא שלכם? בערוץ הקניות או אצל טכנאי?

זו באמת שאלה, במיוחד כשמדובר בשתי יריבים.. כל אחד מתחרה על התואר "הנוכל מספר 1" :smile1:

באמת, ערוץ הקניות הזה באמת לא מבין כלום מהחיים שלו.

פעם אחת ראיתי באתר איזה מפרט זבל שעולה 1500 ש"ח באיזה 6,000 ש"ח.. וזה לא חדש.

בוא נומר, שמחשב איכותי, עם צ'יפ NF4 מסודר ככה עם מאוור, וכרטיס מסך GF6600GT לא תמצאו שם.

אולי.. רק בעוד 3 שנים, אצליהם זה יקרא "חדיש ביותר", תמיד אחרי כולם בהכי הרבה זמן.. ממש לחשוב שמתן וילנאי מנהל את כל העסק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בערוץ הקניות, הכי קורע שהם מריצים ברקע את 2001se, ואפשר לראות בחלק הראשון עם הרכב שטח שנוסע, שזה בקושי עובר את ה30 FPS... (הם התקרבו כל כך קרוב עם המצלמה למסך הנהדר של המחשב, כך שיכולתי לראות בצד את FPS !!!!!)

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל:

1. ערוץ 21 לא מכוון לשוק שמבין משהו מהחיים שלו - לא מכוון לקהל הגיימרים

ובמכוון הם שמים חלקים חרא

למרות שהם לא עולים בהתאם , כי הם יודעים שבן אדם שצריך מחשב לגלישה באינטרנט + לסוגיו ו צריבות מסוימות לא

צריך x850xt pe והוא גם לא יודע מה זה...

2. אני את המחשב הראשון שלי פירקתי בגיל 11 (אני בן 18)  2 333mhz  לומדים מניסיון , ומי שלא רוצה שיעבדו

עליו בהרכבת מחשב יש דבר קטן שנקרא - הנה זה בא.......... הוראות!!!!!

ובבקשה לא להכפיש את שמם של הטכנאים כי יש גם צדיקים ואותם אני מעריך...

אגב איפה עושים קורס טכנאות? מי שיודע שיגיד לי

אההה ואגב אם לפותח השרשור , תחשוב לערב את החוק למצב הזה כי אפשר להוצי איזה 30-40K על הנוכל הזה זו הרי רמאות רשמית

אם זה היה קורה לי הייתי נכנס לו באימא וגם לה לא היה מספיק כסף לשלם לתביעה :lol:(הגזמתי  ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שיש צדיקים בין הטכנאים.

דוד שלי אחד כזה למזלי, ויצא לי להיתקל בעוד 2 כאלו (מתוך יותר מ 30 טכנאים שנתקלתי בהם)

ואנחנו לא הולכים לערב את החוק. אני לא מאמין שלבנאדם יש יותר מדי כסף, ואנחנו לא רוצים לרושש אותו.

שיחזיר את הכסף, יקח את הזבל בחזרה, וזהו. אולי גם התנצלות.

וערוץ הקניות בכלל גנובים על כל הראש, זה חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה היא שרוב הטכנאים לא גיימרים, ואין להם מושג מה דרישות של משחקים נורמאליים, הם מהדור של הוודו והMX440... מבחינתם זה בסדר שהווינדוס עולה במשך דקה, והמחשב קצת מקרטע כשAV ווורד פועלים באותו הזמן... גם אלה שעושים את עצמם מאאגניבים בד"כ אין להם מושג במחשבים, אבל הם מצליחים למכור מערכות שעולות ב6K, בגלל כמה שמות מפוצצים וקיצורים באנגלית שאף אחד לא מכיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה היא שרוב הטכנאים לא גיימרים, ואין להם מושג מה דרישות של משחקים נורמאליים, הם  מהדור של הוודו והMX440... מבחינתם זה בסדר שהווינדוס עולה במשך דקה, והמחשב קצת מקרטע כשAV ווורד פועלים באותו הזמן... גם אלה שעושים את עצמם מאאגניבים בד"כ אין להם מושג במחשבים, אבל הם מצליחים למכור מערכות שעולות ב6K, בגלל כמה שמות מפוצצים וקיצורים באנגלית שאף אחד לא מכיר...

פגשתי טכנאי 1 מבוגר שמעדכן מאיזה אתר שמרכז בתוכו כמו האתרים שמתמכים בריכוז תוכנות המופצות ברשת כפי שהיה לפני 10 שנים אם חצי טון אתרים כאלה ( במקום לחפש קודם באתר החברה ) תגידו של נווידיה אתם מחפשים באתר החברה או באתרים המיתמכים לזה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...