היזהרו מטכנאים! אין גבול לחוצפה! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היזהרו מטכנאים! אין גבול לחוצפה!

Pika007

Recommended Posts

הכי טוב ליקנות בעצמך חלקים ולהרכיב לבד אני לא מבין מה כל הסיפור!

עוד דבר: לדעתי כל גברבר בישראל צריך לדעת ליקנות ולהרכיב מחשב בעצמו! לידע כללי חייב שיהיה לכם בראש, וחבל שלא מלמדים את זה בבית הספר! :lol:

לדעתי עוד כמה שנים כבר לא יצטרכו טכנאים !! שיחפשו מי ינקנק אותם הם רוצים להרוויח הרבה כסף ביום אחד!! :cool2::lol:

גם אף אחד לא רוצה ליהיות טכנאי! כי כבר לא מרוויחים מיזה עדיף להיכנס יותר לתחום ההי-טק! כמוני. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה שוכח שלא כל אחד נולד עם מקלדת מתחת היידים... ועוד יותר מזה להרבה אנשים מבוגרים יש טכנופובייה שגרומת להם עדיין להסתבך עם השלט של Yes/hot

אתה יכול להגיד את אותו הדבר לגביי מכונאות ... אבל עדיין עולם כמנהגו נוהג ורוב האנשים לא יודעים כלום על הרכב שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המחשב שלי אני הרכבתי בעצמי, אבל בגלל ההורים שלה שהתעקשו להזמין אצל אדון טכנאי קרה כל הסיפור. גם "כי הוא חבר שלהם".

אז עכשיו המלחמה הזו הולכת להיגמר עם ניצחון סוחף לי  :lol:

וזה גם העלה קצת הרבה קרדיט אצל ידידה שלי  ;D הם מחזירים את המחשב ואני אזמין להם אחד חדש מחנות...... בקרוב.....

אגב, תבינו שיש מישהי שמשחקת BF2, COD2 ו F.E.A.R ולא נראית כמו נעל! LOL

ואגב, אם אתה טכנאי אמין שלא מרמה, תאמין לי שמרוויחים מזה יופי. אבל ברגע שאתה מרמה הלך עליך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מדברים פה על טכנאים

אבל אתם יודעים שאין בעצם פיקוח מי כן טכנאי ומי לא?

הוא יכול להגיד לך שהוא טכנאי ויודע לפרמט ולהתקין Win וזהו

ונתקלתי בלא מעט כאלה

אני עברתי קורס טכנאים, ותאמינו לי שזה רק הבסיס של הבסיס של הבסיס

מאז רק מתחילים ללמוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא הזמנתי מחשב לפני שנתיים וחצי בערך בתקופה שלא הבנתי כלום במחשבים מאיזה חנות לא מוכרת (ד.ד. אומנות המחשב) והוא הביא לנו מפרט יחסית טוב לתקופה ההיא והביא זכרונות דיי נורמאליים הכל עלה בסוף 6,000 שקלים

מעבד:

Intel Pentium 4, 2600 MHz Northwood HyperThreading

לוח אם:

Intel Rock Lake D865PERL

זכרונות:

200MHz 3.0-3-3-8 DIMM1: Samsung M3 68L3223ETM-CCC

200 MHz 2.5-4-4-9 DIMM2: Micron Tech. 16VDDT6464AG-265B1

200 MHz 3.0-3-3-8 DIMM3: Samsung M3 68L3223ETM-CCC

200 MHz 2.5-4-4-9 DIMM4: Micron Tech. 16VDDT6464AG-265B1

צ'יפסטים:

North Bridge: Intel Springdale i865PE

South Bridge: Intel 82801EB ICH5

כרטיס מסך:

nVIDIA FX 5200 3D Accelerator

AGP 8x @ 8x

Memory Size 128 MB

Pixel Pipelines 4

דיסק קשיח:

WDC WD800JB-00FSA0

Buffer 8 MB

80 GB

מסך: 19 אינץ MAG כסוף כמו זה שבפנדס.

ספק ג'נרי ששורד עד עכשיו

מארז MID דיי בסדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכל בן אדם שני בפורום הזה עבר קורס טכנאים (כן גם אני) והדבר הכי חשוב שהקורס הזה נתן לי (עשיתי אותו לפני כ 5 שנים) הוא ביטל לי את הפחד בליפתוח מחשב ולפרק אותו כי זה מה שמפחיד אנשים בכל העסק הזה , כי מחשב זה לא ולא מקרר שקונים וזהו מחשב זה מכונה הרבה יותר מתקדמת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה הקורס מלמד, כי לא עברתי אחד כזה(רק אחד בסיוון שם הראו לי איך להתקין WIN 95(יש דבר כזה?)).

בכל מקרה, יש דברים שלא מלמדים אותך שם, ורק הניסיון יכול לעזור.

זה כמו תואר במדעי המחשב שיש שם יותר מתמטיקה(תלוי כמובן אילו קורסי בחירה לקחת). אתה לומד יותר מה אתה יכול לעשות, אבל אתה פחות מתנסה בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכל  בן אדם שני בפורום הזה עבר קורס טכנאים (כן גם אני) והדבר הכי חשוב שהקורס הזה נתן לי (עשיתי אותו לפני כ 5 שנים) הוא ביטל לי את הפחד בליפתוח מחשב ולפרק אותו כי זה מה שמפחיד אנשים בכל העסק הזה , כי מחשב זה לא ולא מקרר שקונים וזהו מחשב זה מכונה הרבה יותר מתקדמת..

:lol: :lol: :lol: :lol:

לי הייה מחשב שהייה נתקע כל שתי דקות, אז הגעתי למצב של לפרק אותו לגמרי מבלי לדעת מה אני עושה... הייתי הורס אותו, שולח למעבדה, הטכנאי הייה מקלל אותי על התקלה המטומטמת שהייתי בדרך נס מצליח לעשות, והייתי יושב לו על הווריד כשהייה מתקן לי אותו, וככה הייתי לומד.

היום אני מצליח לפעמים להרכיב אותו לבד, וכמעט בלי בעיות :yelclap:

לומדים רק מניסיון, וממה שאני יודע, אנשים אפילו לא רוצים לדעת איך להרכיב מחשב ומה כל חלק עושה, ואחר כך מתפלאים שמישהו עובד עליהם... כשמנסים להסביר להם מה הבעייה הם אפילו לא מנסים להבין כדי לא לחזור על אותה טעות. סתם מנענעים את הראש כאילו הם יודעים על מה הטכנאי מדבר. מבחינתי, אם הם לא רוצים לדעת מה הם עושים ומוכנים להסתכן בקנייה של חתול בשק, אז שלא יבואו עם תלונות אחר כך.

אני אישית הייתי תובע את הטכנאי שמכר חלקים שלא הזמינו במירמה. גם לי זה קרה בפעם הראשונה שקניתי מחשב (גיל 13..) אבל כשגיליתי מה קיבלתי, הטכנאי כבר נעלם לאנשהו...

א, ואני לא עברתי קורס טכנאים ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ?

אז הוא קנה מחשב דרך בן אדם פרטי שקורא לעצמו "טכנאי" ואותו בן אדם פרטי עבד עליו ושם לו חלקים שונים לגמרי ממה שהוא הזמין.

נו, אז ?

להסיק מכך ש"צריך להיזהר מטכנאים" (או כל מסקנה כוללנית אחרת, for that matters) זה טיפשי - ולכן אני (עדיין) לא מבין מה הוא בעצם רוצה..

במדינה הזאת יש להזהר מהרבה אנשים, נקודה. זה לא שנות ה-50 היכן שיכולת לצאת מהבית לטיול ואפילו לא לנעול את הדלת. היום כמעט כל אחד רוצה ואולי גם ינסה לדפוק אותך ועדיף להיות זהיר מדיי מאשר להדפק. הבנאדם בא להסביר נקודה, שתראו, איך לקוחות סומכים על טכנאים בעיניים עצומות ואוכלים אותה אח"כ. פה לא סמכו על שיקול דעתו יותר מדיי ובכל זאת עירבו טכנאי. למה? כי זה הורים של ידידה שלו והם תמיד יגידו "מה ילדים מבינים? בואו נקרא לטכנאי!" וחבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חייב ללמוד קורס טכנאים.. אפשר ליהיות פה, ב HWzone איזה שנה-שנתיים ולעקוב אחרי ת'רדים והתשובות שלהם.. במקרה שלי, בכל מקרה :smile1:

היום אי אפשר לסמוך על הטכנאים.. כפי שליאור אמר, היום כל טכנאי שיודע להתקין בס"כ Windown ולשים קורא לעצמו טכנאי.

הצעה: לפני שמזמינים טכנאי, להתייעץ עם מומחה, או להכנס לכאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol:

לי הייה מחשב שהייה נתקע כל שתי דקות, אז הגעתי למצב של לפרק אותו לגמרי מבלי לדעת מה אני עושה... הייתי הורס אותו, שולח למעבדה, הטכנאי הייה מקלל אותי על התקלה המטומטמת שהייתי בדרך נס מצליח לעשות, והייתי יושב לו על הווריד כשהייה מתקן לי אותו, וככה הייתי לומד.

היום אני מצליח לפעמים להרכיב אותו לבד, וכמעט בלי בעיות :yelclap:

לומדים רק מניסיון, וממה שאני יודע, אנשים אפילו לא רוצים לדעת איך להרכיב מחשב ומה כל חלק עושה, ואחר כך מתפלאים שמישהו עובד עליהם... כשמנסים להסביר להם מה הבעייה הם אפילו לא מנסים להבין כדי לא לחזור על אותה טעות. סתם מנענעים את הראש כאילו הם יודעים על מה הטכנאי מדבר. מבחינתי, אם הם לא רוצים לדעת מה הם עושים ומוכנים להסתכן בקנייה של חתול בשק, אז שלא יבואו עם תלונות אחר כך.

אני אישית הייתי תובע את הטכנאי שמכר חלקים שלא הזמינו במירמה. גם לי זה קרה בפעם הראשונה שקניתי מחשב (גיל 13..) אבל כשגיליתי מה קיבלתי, הטכנאי כבר נעלם לאנשהו...

א, ואני לא עברתי קורס טכנאים ::)

שמע אחי לא כל אחד מתחיל מ 386 אני אישית המחשב הראשון שלי היה K6 450 MHZ , ואם האיתי הורס אותו היו תולים אותי , היה מצב כלכלי יותר קשה עכשיו זה כבר משהו אחר....ברוך השם...המחשב גם היה נקתע לי כל הזמן אז הלכתי לעשות קורס תכנאות (ולא תיכנות , הכוונה לקורס חומרה) ושם פירקתי והכרבתי עשרות סלרונים למינהם :) וככה גם צבתי ניסיון בחומרה..את המחשב הנוכחי הרכבתי לבד גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי.. אתה עושה להם פה פרסום.

זה אסור ע"פי החוקים, תערוך.

וואלה...כבר הרבה זמן אני מחפש חנות מחשבים שתרמה אותי, אני כבר רץ לרעות מחשבים בשביל לקנות לי מחשב, או מחשבון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...