באסה, בעיה מעצבנת בכרטיס קול GTXP של הרקולס - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באסה, בעיה מעצבנת בכרטיס קול GTXP של הרקולס

gil_st

Recommended Posts

יש לי מאתמול את הכרטיס הזה של הרקולס. התקנתי הכל כמו בהוראות. נזהרתי שהכבל בין הכרטיס ל-RACK לא יהיה הפוך, חיברתי הכל כמו בהוראות והתקנתי הכי מעודכנים מהאתר של הרקולס.

הכל עובד חוץ מהסנטר והסאבוופר. מה שלא עשיתי, מה שלא ניסיתי להגדיר לא עוזר. אין יציאה מהחיבורים של הסנטר והסאב. עשיתי נסיון-הסרתי לגמרי את הדרייברים המעודכנים ואחרי איתחול למחשב התקנתי את הדרייברים הישנים יותר שהגיעו על תקליטור עם הכרטיס. דוקא עם הדרייברים האלה הכל עובד למרות שעדיין שומעים קצת חלש לטעמי מהסנטר והסאב.

אני מדגיש שאין בעיה ברמקולים כי לפני זה היו מחוברים לכרטיס קול של TERRATEC והכל עבד אחלה.

יש למישהו רעיון מה זה יכול להיות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את אותה בעיה, הסנטר נשמע תקין פחות או יותר אך הסאב בקושי עובד ונשמע חלש יחסית למה שאתה מצפה מחלק זה, לדעתי הכרטיס חלש בקטע של דחיפת הסאב!!!!

איזה סוג רמקולים יש לך, יש לי 5300 הם לא רעים אך לא מתאמים לדעתי לעבודה עם GTXP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי , תראה הבעיה קיימת הרוב הכרטיסים ונפתרת בקלות מאד !

1 הדלק את המחשב כאשר הרמקולים כבויים בדרך כלל עובד.

2 אם הדלקת ולא עזר עשה ריסט כאשר הם כוביים.

3 הדלק את המחשב כאשר מחוברות.

*** פתרון מספר 3 עובד בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי חיברת אותם הפוך...

תריץ את הTEST ותראה שכל רמקול מנגן מתי שהמקביל שלו בציור מנגן.

אם לא תנסה פשוט להגביר את הבאסים מהEQ ולא לסמן Small speakers

עשיתי גם את כל זה. וגם ניסיתי את הטריק עם חיבור וניתוק של . אין סנטר ואין סאב. (ככה זה בכל אופן עם מעודכנים מהאתר של הרקולס

עריכה : שוב החזרתי את הדרייברים המקוריים שהגיעו עם הכרטיס (ישנים יותר ממה שיש באתר של הרקולס) והסנטר+סאב חזרו לתפקד. אין לו מדהים בכלל. ה-TERRATEC SIXPACK 5.1 עולה עליו בהרבה. אני בדילמה קשה אם להשאיר את הכרטיס הזה במחשב (ואיכשהו להתרגל לאיכות בינונית) או לוותר על ה-RACK המאד נוח ולחזור ל-TERRATEC

מה אומרים המומחים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה שכל הביקורות וכל האנשים אומרים שיש לו איכות מעולה יותר מכל שאר הכרטיסים שעולים פחות ממנו

ואתה אומר שיש לו בינוני ?!

עובדה

שני כרטיסי קול במחשב, כל פעם אני מחבר אחד מהם בדיוק לאותו סט , עם כרטיס אחד שומעים מעולה ועם ההרקולס שומעים פשוט לא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה אפשרית בכרטיס?, דרייברים? קינפוג לא נכון? התנגשות?

לי הייתה בעיית קפיצות וגליצ'ים (בלתי נסבל) בסאונד בתחילת הדרך עם הפורטיסימו, מהרגע שהעפתי את ה-iPanel של מהמחשב שלי פתאום הכל הסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...