פולארד - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פולארד

aquarius

Recommended Posts

אני חושב שפולארד וכל המרגלים למניהם שנשלחו ע"י מדינת הם אידיוטים, וכנ"ל מדינת .

במקום לרכוש אמון, עושים בדיוק ההפך!

מגיע לו לשבת בכלא, וגם ככה מדינת תלמד לקח!

מספיק לשלוח מרגלים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שצריך כי יש הרבה אנשים שלא ידועים מה הסיפור שלו....

וזה באמת בושה שלא עושים כלום בשביל לשחר אותו...

מה? אתה נגד מרגלים???

פעם שמעתה על מודיעין...

זה אחד הדברים החשובים לשמור על ביטחונם של תושבי המדינה...

תחשבו קצת לפני שאתה מדבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע פולארד הוא זה שהזהיר את מדינת ישראל מפני הנשק הגריעיני דבר אשר ארה"ב הייתה אמורה לעשות אותו הוא בהתחלה ניסה לעשות את זה בצינורות המקובלים אבל נחסם ולכן פנה ישירות לישראל אם מישהו עשה הפרת אמון זה ארה"ב ולא ישראל.

ועוד בעיניינו היו ש\ני דברים מוזרים

1.איך בית המשפט האמריקני אשר לא מקבל ראיות אשר הושגו באופן לא חוקי באופן חריג מקבל אותן.

2. למה ביה"מ לא קיבל את עסקת הטיון אך הרשיע את פולארד לפי הודאתו במסגרת העסקה

וראוי לציין ששאר המרגלים אשר נאשמו בעבירות דומות ריצו מאסר של עד 7 שנים

ולמי שרוצה הנה אתר טוב בנושא

www.freepollard.org

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל למה לרגל במדינות שהן אחיות שלנו? :bash:

תאוות בצע, לדעת הכל תמיד בכל רגע.

זה מגעיל, וזה רק מוריד את המעמד של ישראל!

אחרי זה אל תתפלאו למה יש אנטישמים בעולם...

אין כזה דבר אחיות שלינו..

למשל ארה"ב שיש קשר כ"כ טוב עימה היה מרגל שהעביר לנו מידע שאירגוני טרור כנראה מתכננים לעשות מגה פיגעו אבל לא היה מפסיק נתונים אז ארה"ב לא נתנה לישראל מידע היה לנו איש שעבר באחד משרותי המודעיןן של ארה"ב ומסר לנו את המידע הזה ובשל כך הוא ישב בכלא על בגידה אבל אם היה מגה פיגוע רק בגלל שלא הוזהרנו..

זה מגעיל, וזה רק מוריד את המעמד של ישראל!- לכול מדינה יש מרגלים במדינות אחרות בעולם כמעט על מדינה שאני יכול לחשוב עליה לצרוך העיניין לכול אחד יש את הסודות שלה והקשר הכ"כ חם הזה עם ארה"ב הוא רק בגלל אינטרנסים אישים ברורים מאילו שאין צורך לצינים אז אין צורך לקרוא להם או למדינות דומות "אחיות שלנו"

עידכון : אני רואה שנתנו עוד דוגמא מעולה למה כן צריך מרגלים במדינות אחרות למה לארה"ב אין מרגלים בישראל תשובה - כן יש להם..

וכבר ניתפסו כאילו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל בגדה באמון שארה"ב רכשה לה, זה מעשה שפל ואני לא חושב שישראל צריכה לשלוח מרגלים למדינות כמו ארה"ב...

אני יכול להבין שליחת מרגלים למדינות ערב, למרות שאני מעדיף שלא, אבל כשאין ברירה אז אין...

mr.niceguy, אתה לא יכול לדעת דברים שלא קרו, יש דברים שארה"ב כניראה לא מעוניינת לשתף, בדיוק כמו שיש דברים שמדינת לא מעוניינת לשתף וזאת זכותם המלאה כל עוד ואין סכנה של ממש, ואתה לא באמת יודע אם הייתה סכנה של ממש...

לסיכום, אם כבר שולחים מרגל, שישלחו למקומות שצריך ושאין ברירה אחרת. לא למדינות כמו ארה"ב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל בגדה באמון שארה"ב רכשה לה, זה מעשה שפל ואני לא חושב שישראל צריכה לשלוח מרגלים למדינות כמו ארה"ב...

אני יכול להבין שליחת מרגלים למדינות ערב, למרות שאני מעדיף שלא, אבל כשאין ברירה אז אין...

אם לא היו מרגלים ישראלים במדינות ארה"ב המודיעין של היה הרבה יותר גרוע - היו הרבה יורת מחדלים של המדינה במיוחד בקשר לביטחון וחיי אדם..

ישראל לא בגדה בשום אימון כמו שהמרגלים שניתפסו בישראל לטובת ארה"ב לא הרסו את היחסים ברור מאילו שיש מרגלים גם בין מדינות שיש בניהם שלום

אתה לא מבין שום דבר אתה סתם אומר מה שאתה חושב ולא מבסס את זה על כלום מה זאת אומרת "אני יכול להבין שליחת מרגלים למידנות ערב אפילו שאני מעדיף שלא"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא ברור? ::)

זאת הדעה שלי, וברור שאני אומר מה שאני חושב. :kopfpatsch:

מרגלים זה דבר שצריך להימנע ממנו ככל האפשר, ולא רק מדינת , כל המדינות בכל העולם! זה מה שצריך להיות.

אבל מאחר שצריך להיות ריאליסטי אני טוען שצריך לדעת לזהות את המקרים שחייבים בהם מרגלים ולא לשלוח מרגלים למדינות שלא מהוות עלינו איום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא ברור? ::)- העובדה שאתה יכול להיות כ"כ נאיבי בכך שאתה חושב שלא צריך מודעין טוב = חלק לא קטן מימנו זה ריגול

זאת הדעה שלי, וברור שאני אומר מה שאני חושב. :kopfpatsch:

מרגלים זה דבר שצריך להימנע ממנו ככל האפשר, ולא רק מדינת , כל המדינות בכל העולם! זה מה שצריך להיות.

אבל מאחר שצריך להיות ריאליסטי אני טוען שצריך לדעת לזהות את המקרים שחייבים בהם מרגלים ולא לשלוח מרגלים למדינות שלא מהוות עלינו איום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא סוד, גם השגרירות האמריקאית בת"א מוצפת באנטנות וציוד שנועד לעקוב אחרינו.

ריגול אחר מדינות ידידותיות הוא פסול בכל מקרה, אבל בלוסקיי צא מהסרט - האמריקאים לא תמימים כמו שאתה חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בושה וחרפה מצד ישראל!

לא היה ראש ממשלה מאז בגין אם אני לא טועה שהעיז לגעת בנושא הזה בכלל.

בארה"ב היו מרגלים נגד ארה"ב וארהב ידעו ותפסו אותם ולא התעללו בהם כמו שעשו ביונתן פולארד!

למרות שישראל חברתה הטובה! של ארה"ב

לא להאמין !

אני המום מאיך שישראל עשו את העיסקה עם טננבאום שיחררו רוצחים לטובות של איש עסקים שעסק בעיניים של עצמו!!!

לעומת פולארד שהייתה לו מטרה טובה (אני לא אומר שהיא צודקת)!!

עכשיו שפולארד ניסה להגיע לבנייני השגרירות של והשגרירות הישראלית סגרה בפניו את הדלדות למרות של השגרירות לא נוחשב לשטח של ארה"ב !!

חוצפה !

לא להאמין גם מה שעושים לו שם בכלא הוא בצינוק כבר 20 שנה אם לא יותר בלי אור בלי כלום

ברגעים כאלה אני מתבייש להיות אזרח מדינת ישראל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...