היטסינק Spire וAS3 ואפילו פנטיום4 יותר חם XP הוכחה. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היטסינק Spire וAS3 ואפילו פנטיום4 יותר חם XP הוכחה.

Killer-Storm

Recommended Posts

כולם אומרים תגובות בנוגע לחום של מעבדי Athlon XP שמה שרציתם זה אי אמ די זה חם זה בלה בלה בלה זה מה שאני אומר!

לקחתי היטסינק מדגם Spire כולל מאוור מקורי איתו שעובד ב4500RPM שקט וחביב מרחתי לי Silver3 והפעלתי את המעבד במשך שבועיים שלמים בלי הפסקה למדידות חום במאמצים כבדים שימו לב לתוצאה המעבד XP1700, רגוע 41-43 מעלות שיא העצבנות 47-49 נשמע לא יאומן אז איך זה יכול להיות?! יש לי מספיק חברים בעלי מעבדים של פנטיום4 במגה הרצים שונים עם טמפרטות כמו 45 רגוע 52 מאמץ ואני חי בשקט עם האי אמ די שלי כשאני מוכיח להם כמה שהם טועים ועכשיו אני בטוח שהוכחתי גם לכם.

כשאני מתכוון שיא המאמץ אני מתכוון שהוא מריץ 16 סרטים ברקע גם גולש באינטרנט וגם מבצע באנץ' מארק של mark 2002.

הטמפרטורות נמדדו דרך התכונה SpeedFan המעולה, המעבד לא קרס לא נתקע לא צייץ' מי שלא מאמין שזה אפשרי שימשיך לאכול ח** עם .

ואת זה עשיתי עם היטסינק שעולה גרושים מאוורר עוד שבא איתו ביחד ולא היטסינק של 300 שקל מדובר פה בהיטסינק בינוני לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אמרתי מזמן שה P4 לא קר מה AXP אלא רק מתמודד יותר טוב עם תקלות ומוגן נגד שריפה מקרית.

הוא לא קר יותר, הוא פשוט לא יכול להשרף.

לי יש XP1700+ ומאוורר כזה של ספייר והמעבד ב 40 מעלות במנוחה בלילה ו 47 במנוחה בצהוריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם אומרים תגובות בנוגע לחום של מעבדי Athlon XP שמה שרציתם זה אי אמ די זה חם זה בלה בלה בלה זה מה שאני אומר!

לקחתי היטסינק מדגם Spire כולל מאוור מקורי איתו שעובד ב4500RPM שקט וחביב מרחתי לי Silver3 והפעלתי את המעבד במשך שבועיים שלמים בלי הפסקה למדידות חום במאמצים כבדים שימו לב לתוצאה המעבד XP1700, רגוע 41-43 מעלות שיא העצבנות 47-49 נשמע לא יאומן אז איך זה יכול להיות?! יש לי מספיק חברים בעלי מעבדים של פנטיום4 במגה הרצים שונים עם טמפרטות כמו 45 רגוע 52 מאמץ ואני חי בשקט עם האי אמ די שלי כשאני מוכיח להם כמה שהם טועים ועכשיו אני בטוח שהוכחתי גם לכם.

נכון אבל כמו שלך הכל עובד בסדר יש אנשים שATHLON 1700+ מגיע להם ל70 בלי מאמץ הנה תסתכל בת'רד בפורום וקירור. ויש ויש.... רק שאינטל אף פעם לא יישרף..

ואני לא מבין מה יש לאכול ח** את זה שאינטל יותר טוב לOC ועובד בבאס הרבה יותר גבוהה ואף פעם לא מגיע לטמפ' כמו 70?

אז מה אם הגיע ל52, זה לא הרבה בכלל.... זה לא טמפ' שיש סיכון שהוא יישרף בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשים את אותו הקירור, אותו המארז, בקיצור אותו הדבר שיש לך רק עם מעבד ותראה שהוא לא יעבור במאמץ את ה 40 מעלות.....

אני עם מארז MIDI מסריח ביותר מאורר סטנדרתי למעבד, במאמץ עם התוכנה PRIME 95 אחרי שעה שלמה הטמפי מגיעה ל 46 אז בבקשה..... (אם עוד היה לי AS 3 ן SPIRE.....)

נ.ב המאורר הסטנדרתי עובד בממוצע על 3100 RPM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שיש לי מארז משהו, יש לי מארז אפילו לא מאלומיניום פשוט ישבתי וחשבתי על איך לעשות סירקולציה נכונה ובצורה פשוטה עשיתי מודיינג של 2 מאווררי 80 מ"מ למעלה ו2 מאוורי 80 מ"מ בצדדים....זה הכל....בצד מכניסים מלמעלה מוציאים כל אחד יכול אבל זה לגמרי לא קשור...תראה רק איזה הוכחה לחלאות שאומרים שאטלון מעבד חם שנשרף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...