Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי - עמוד 39 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

ססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססעמק

מצטער על הקללה אבל הייתי במרדף והשגתי כבר 3.2 מיליון באונטי עד שעצרו אותי!

וזו באמת בעיה במשחק, זה לא חדש. תחכו לפאצ'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 922
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחרי 58 עמודים, עוד לא הבנת את זה לבד ??

טוב שאתה לא מרביץ לי... שאלתי בגלל שאחרי שהורדתי הגדרות הוא הפסיק עם "התקיעות" האלה.. בשביל זה הייתי בטוח שזה בגלל הכרטיס... אבל אם אתם אומרים.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם 6600GT DUAL לא אמור להיות לך שום בעיה

אני משחק עם 6800NU 128MB 256Bit על ההגדרות הכי גבוהות,רזולוציה 1024X768 ופילטרים AAX4 AFX8

והמשחק טס חלק לחלוטין מבחינת FPS,אבל סובל מהתקיעות המוזרות האלה מדי פעם..[יש במשחק איזה בעית מוזרה...]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בידיוק כמו אצלי, מבחינת FPS רץ הכי טוב שאפשר ב1024X768 על 4XAA 16XAFQ

אבל עוד פעם יש את התקיעות המוזרות האלה... לפעמים זה גם נכנס לאטרף שהוא נתקע כל חצי שניה זה הכי מעצבן כי צריך לעשות ריסטרט למשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בידיוק כמו אצלי, מבחינת FPS רץ הכי טוב שאפשר ב1024X768 על 4XAA 16XAFQ

אבל עוד פעם יש את התקיעות המוזרות האלה... לפעמים זה גם נכנס לאטרף שהוא נתקע כל חצי שניה זה הכי מעצבן כי צריך לעשות ריסטרט למשחק...

סתם תיקון קטן:

כשה-AF מוגדר על מקסימום במשחק,זה לא AFX16 אילא AFX8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אפשר גם להפעיל מהדרייברים את ה AF

יפה אמרת... קיצור כמו שנאמר זה מופעל מהדרייברים שים לב 16XAFQ הQ מסמל Quality...

כרטיס באובר ל450 על 387 מה שנותן תוצאה של 3450נקודות ב3dmark05 ככה שהוא בערך שווה ל6600GT אם לא יותר טוב בחלק מהמקרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני חשבתי שרק אצלי יש את הבעייה של התקיעות המעצבנות, זה ממש מפריע לשחק לפעמים, המשטרה הצליחה לתפוס אותי לפחות פעמיים בגלל התקיעות המסריחות האלה. ומה שהכי העלה אצלי חשד זה כשהיו תקיעות המחשב לא טחן או משהו שום דבר לא הפריע ברקע למשחק, מקווה שהפאטצ' הזה יצא בקרוב ויתקן את הבעייה. שימו לב כשתקיעות האלה מופיעות, אם אתם משנים כיוון נסיעה ונוסעים לכיוון הנגדי התקיעות האלה פתאום נעלמות והמשחק משתחרר ועובד כרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...