Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי - עמוד 38 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 922
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן זה גדול זה קורה גם לי פוול פעמים.....

פעם אחת המשאית הגדולות של המשטרה נכנסה בי עשיתי כמה לופים באוויר ונפלתי בוול על 4 הגלגלים והמשכתי לנסוע..

מגניב...

רוצה משהו הזוי לגמרי?

באחד המירוצים בשלבים הגבוהים (נראה לי של מקום שני או משהו כזה) אני עם הקררה GT והמסלול עובר באחת המנהרות וישר אחר כך יש פנייה של 90 מעלות על חצי מטר, כרגיל בפניות כאלה קצת לפני הפנייה אני מפעיל קראשברייקר, מכניס את המכונית לסלייד מטורף ונותן נייטרוס כדי לצאת מהר, מסתבר שכמנסים לעשות את זה ב320 קמ"ש זה לא עובד כרגיל, מה קרה? מכונית נוסעת על הצד ב300 קמ"ש... כמו כל סרט הוליוודי טוב כמובן שהמכונית קופצת באוויר ועושה בורג, אבל! קרה משהו מדהים, המכונית קפצה, עשתה בדיוק סיבוב אחד באוויר, נחתה על 4 גלגלים ואני יצאתי מהסיבוב הזה ב200 קמ"ש בלי לפגוע בשום קיר :yelclap:

אחרי שעיכלתי מה שקרה הבנתי עד כמה אני שונא את EA על זה שאי אפשר לראות / לשמור סרט של מירוץ :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני צריך עזרה דחוף,

כל פעם שאני מנסה להתקין את המשחק ההתקנה רושמת לי שאני צריך ואי אפשר להמשיך עם ההתקנה,

זה קורה אחרי שאני שם את הסריאל ומסכים להסכם הרשיון.

אין סיכוי שיש לי בעיה עם הDIRECTX הוא מותקן אצלי וכל משחק שהתקנתי עד עכשיו לא היה שום בעיה איתו

ניסיתי להתקין את את הDIRECTX מחדש וזה עדיין לא עוזר

למישהו יש מושג מה לעשות??תודה מראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו המשחק המלא אצלי על ההגדרות הכי גבוהות עם פילטרים והכל , דרך הדרייבר אין פילטרים ותסתכלו במפרט שלי הכרטיס מסך דרך אגב ללא OC ויש לי מלא תקיעות במשחק מה זה יכול להיות זה מחשב חדש לפני שבועיים

אולי אני צריך לשנות את ההגדרות בדרייבר של ATI לאיכות כי זה כל הזמן היה על האמצע ודרך אגב זה הדרייבר הכי חדש 5.11 מישהו יכול לעזור לי אני מתחנן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו המשחק המלא אצלי על ההגדרות הכי גבוהות עם פילטרים והכל , דרך הדרייבר אין פילטרים ותסתכלו במפרט שלי הכרטיס מסך דרך אגב ללא OC ויש לי מלא תקיעות במשחק מה זה יכול להיות זה מחשב חדש לפני שבועיים

אולי אני צריך לשנות את ההגדרות בדרייבר של ATI לאיכות כי זה כל הזמן היה על האמצע ודרך אגב זה הדרייבר הכי חדש 5.11 מישהו יכול לעזור לי אני מתחנן ?

נו מה ציפית? תוריד קצת את ההגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקיעות באמת לא ברורות, תחכה לפאץ' ובקשר למי שאמר להוריד הגדרות, אין שום סיבה שעם GTO2 הוא לא יוכל לשחק עם כל ההגדרות על גבוה ועם כל הפילטרים אם אני מצליח לשחק אותו הדבר עם 6600GT שגם עם OC לא מתקרב לרמה של ה GTO2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל הקטע זאת כנראה בעיה במשחק גם אני משחק על 1024X768 עם כל ההגדרות והפילטרים ומבחינת FPS המשחק טס אבל יש המון תקיעות...

ולמה זאת בעיה במשחק?

גם אם אני אוריד את ההגדרות להכי נמוכות ורזולוציה ל640X480 עדיין יהיו תקיעות!(ניסיתי אז אל תתווכחו) ויהיו כמעט את אותן תקיעות שיש ב1024X768..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...