Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי - עמוד 24 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

חברה עזרה דחוף! נימחק לי הSAVE מי מוכן ליתרום את שלו? אני ב 49 אחוז זה הכי חשוב לי[לא משנה איזה אוטו ואיזה שיפורים כלום אני צריך 49 אחוז!!],אני נגד ה חמישי ברשימה,ותגידו איך אני משנה תשם של הSAVE שיהיה בשם שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 922
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי, כמו שהבטחתי, הנה קצת תמונות[אני חייב לציין שהופתעתי לרעה מכמה שהתמונות משקפות בצורה גרועה את הגראפיקה המדהימה שרואים במשחק, מה גם שהקטנתי אותן].

הנה האקליפס[שימו לב לנתונים]:

eclipse3ly.jpg

הנה המוסטנג[לא נגעתי בה בכלל]:

mustang8ux.jpg

האבו 8[גם בה בקושי נגעתי]:

evo89ru.jpg

וסתם תמונה שצילמתי עכשיו[האקליפס עצמה הכי הרבה שהגעתי איתה זה 330 קמ"ש]:

speed3oz.jpg

אני חייב להזכיר שהאיכות של התמונות ירדה בהרבה.

תהנו..

עריכה:

גודל התמנות סודר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כניראה לא ראית את הלמבורגיני... אתה הגעת במקס שלך ל 330 הלמבורגיני נוגעת ב 400.

שלא לדבר בכלל על ה acceleration.

תשאר עם האקליפס ככה עד שתגיע לming

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o ;D כנראה שלא הערכתי נכון את הלמבורגיני... בכל מקרה אני חושב שהאקליפס שלי דיי טובה יחסית לכמה שקיבלתי אותה.

ואתה חושב שאני אצליח לנצח את המינג הזה? כמו שאני מכיר את עצמי אני אשיג את כל המכוניות עד אליו ושאני אנצח אותו אני לא אקבל את הפינק סליפ ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע גמרתי את הרביעי האפרו אמריקני הזההה עם הווייפר עכשיו חסר לי 8 מרוצים RACES ואני מגיע אל האיש השלישי שיש לו אסטון מרטין DB9

כי עשיתי כבר את כל הMILESONES (זה כיף שהמשטרה בדרגה 5 - זה יותר קל מ4 ויותר מהנה ולפי דעתי) ויש לי 6.5 מליון באונטי (והוא רוצה פחות)

ואז אני אשיג את הקררה ג'יטי מששמעתי את הרשימה של המכוניות במשחק רציתי אותה היא קוראת לי.מחר היא תהיה לי (כנראה) ואני אעלה תמונות

האקליפס והסופרה והגולף חרא מכוניות להמשך..תשתדרגו

ותעשו תמפות שלכם ROTATE ותשנו את השיטה לMETRIC שיראה לכם קמש ולא MPH ותוציאו תאוטוסייב זה מעצבן וישמור לכם במקומות לא רצויים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...