Athlon XP 333FSB גם ללוחות מבוססים VIA KT333 !!! - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Athlon XP 333FSB גם ללוחות מבוססים VIA KT333 !!!

Killer-Storm

Recommended Posts

אורח The_Exorcist

אז יאללה, אתה מבין הרבה יותר מעשרות טכנאים בארץ.

אני אשלח אותך לכל החנויות בכרמיאל, כל החנויות בעפולה, חלק מהחנויות בחיפה, קצת בתל אביב, נגיע לבאר שבע ונרד לאילת.

אתה תבין יותר מכל הטכנאים בכל החנויות שם...באמת....

אם הם לא יודעים להרכיב אז איך עם המעבדים של אין כל כך הרבה בעיות? (ושיש לפחות מודים בהם, זה לא שאינטל מושלמים או משהו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, אני מוכן, אבל הנסיעות עלייך.

למה עם אינטל אין בעיות כביכול? בגלל שכאשר דוחפים למארזי MicroATX קטנים ללא אוויר הם לא מתחממים עד ל-80 מעלות לאומת אותם מעבדים בידיוק מבית אשר נדחפים למארז הקבר האלה ומה לעשות, נתקעים בכאלה טמפ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

סבבה, אני מוכן, אבל הנסיעות עלייך.

למה עם אינטל אין בעיות כביכול? בגלל שכאשר דוחפים למארזי MicroATX קטנים ללא אוויר הם לא מתחממים עד ל-80 מעלות לאומת אותם מעבדים בידיוק מבית אשר נדחפים למארז הקבר האלה ומה לעשות, נתקעים בכאלה טמפ'.

מישהו אמר שעם אין בעיות?

אתה יודע לקרוא?

והנסיעות זה חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני בטוח שהחנויות האלה לא נכללות ברשימת חנויות האון-ליין הקמצעויות. גם חנות הקברים השכונתית שלי, שמוכרת בעיקר ניורונים, לא נוגעת ב"זיוף של אינטל" אם-די(כך המוכר אמר).

2. טכנאי מחשבים בחנויות האלה הם בד"כ "טכנאי מוסמך של משרד העבודה" שלימדו אותו איך לתקוע כרטיסים ולחבר כבלים של המחשב. כל דבר שעשוי להצריך קצת יותר שכל - קשה להם. הפנטיום 4 נח להם להתקנה, כי קלות ההתקנה של מעבד כזה היא קרובה מאוד למעבדי הSLOT של הפנטיום 2 וה3 הראשונים - כי לא צריך להפעיל הרבה שכל בענייין הזה.

The_Exorcist, בנוגע לבעיות במחשב שלך:

והXP 1800 לא סיפק את הסחורה.

אחרי שלושה חודשים חזרתי לאינטל.

איטיות (גם בלינוקס, למי שיאשים את מיקרוסופט) חוסר יציבות (כל כמה ימים הוא החליט לא להדלק) ביצועים גרועים במולטימדיה (GTA3 קרטע...

...טמפרטורה גבוהה שאילצה אותי לקנות מאורר יותר חזק (ויותר רועש) וריח חריף של סיליקון שרוף....

חשבת שיכול להיות שלא הגדרת משהו נכון? הוא לא היה מקורר כמו שצריך? חיברת את הHSF בלי להוריד את הניילון ממנו. אולי היו לך בעיות של שיתוף IRQ בין הכרטיסים(שיכול לקרות גם בלוחות של אינטל)? אולי לא התקנת כמו שצריך? יכול להיות הרבה סיבות.

לומר על מוצר שהוא דפוק רק כי אתה לא מסתדר איתו, זה לא תשובה. זה שאתה אמר ש"לינוקס עבדה לאט" - אנחנו אמורים להסיק מזה שאתה גאון דור? אולי עשית Compile לKernel עם אופטימיזאציה שגוייה, אתה יודע זה לא מערכת ההפעלה להושעה.

GTA3 קירטע - הוא יכול לקרטע על כל מחשב, במידה והמשתמש עשה משהו שגוי.

עכשיו עם הפנטיום 4 הכל רץ חלק, הכל במחשב אותו הדבר חוץ מהמעבד והלוח אם (את הזיכרון השארתי DDR)

יש לך דרך להוכיח את זה? מכיר את הניסוי שעושים עם תרופות, שמחלקים לשתי קבוצות של אנשים?

הדבר הטוב היחיד שיש בAMD שזה חוסך חשמל, במקום להשתמש בכיריים החשמליות פשוט אפשר לטגן עליו.

מישה, אני חושב שאנחנו אמורים לצחוק עכשיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אתה עכשיו מזכיר את ביל גייטס שהאשים עיתונאי שהיו לו בעיות עם מערכת .

אז ברור, המשתמש אשם בהכל, הטכנאים לא יודעים כלום, החנויות לא מקצועיות, בלה בלה בלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עכשיו מזכיר את ביל גייטס שהאשים עיתונאי שהיו לו בעיות עם מערכת חלונות.

אז ברור, המשתמש אשם בהכל, הטכנאים לא יודעים כלום, החנויות לא מקצועיות, בלה בלה בלה.

אם היה מותר לנקוף פה בשמות של חנויות מקצעויות באינטרנ, שמשום מה אין להם שום בעיות עם מעבדי הייתי עושה זאת, אבל מיכוון שפרסום אסור - אני לא יכול.

אמרתי לך, חנויות קבר שכונתיות הן לא אינידקאציה, הטכנאים והמוכרים בהם מפחדים מAMD כמו מחייזירם וכמו שאנשים הכנסייה הקאתולית המאובנים פחדו מהרפורמאציה.

אני גם מציע לך להתחיל למתן את השפה שלך כלפי המנהלים והמשתמשים פה בפורום - אחרת ניצטרך לנקות באמצעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אתה עכשיו מזכיר את ביל גייטס שהאשים עיתונאי שהיו לו בעיות עם מערכת חלונות.

אם היה מותר לנקוף פה בשמות של חנויות מקצעויות באינטרנ, שמשום מה אין להם שום בעיות עם מעבדי הייתי עושה זאת, אבל מיכוון שפרסום אסור - אני לא יכול.

אמרתי לך, חנויות קבר שכונתיות הן לא אינידקאציה, הטכנאים והמוכרים בהם מפחדים מAMD כמו מחייזירם וכמו שאנשים הכנסייה הקאתולית המאובנים פחדו מהרפורמאציה.

אני גם מציע לך להתחיל למתן את השפה שלך כלפי המנהלים והמשתמשים פה בפורום - אחרת ניצטרך לנקות באמצעים.

חנויות שכונתיות?

מדובר על חנויות רציניות ומוכרות, גם אתה מכיר.

אז תן לי להבין,

כל חנות שלא מתעסקת עם (ובצדק) היא חנות שכונתית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חנויות שכונתיות?

מדובר על חנויות רציניות ומוכרות, גם אתה מכיר.

אז תן לי להבין,

כל חנות שלא מתעסקת עם (ובצדק) היא חנות שכונתית?

שכונתית/קברית, כן. זה די ברור.

זה אותן חנויות שגם ידחפו לך Geforce 4 MX420 בטענה שלא צריך יותר מזה.

חנות שלא מתעסקת עם מוצר בסדר גודל כזה, מעיד משהו עליה - חנות שנעולה בעבר, שלא מנסה להתעדכן בהתאם לתקופה ומנסה למכור את מה שנח לה כבר שנים על חשבון הלקוח.

עריכה: אתה יודע משהו, The_Exorcist, אתה התחלת כאן ויכוח שבכלל לא קשור היה לנושא הראשי, התחלת להסית את הנושא לויכוח VS - הנושא ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...