תפקוד של הכרטיס במשחקים מסוימים. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תפקוד של הכרטיס במשחקים מסוימים.

yoni321

Recommended Posts

רציתי לדעת אם הכרטיס הזה

http://www.evga.com/products/moreinfo.asp?pn=128-A8-N343-AX

יריץ לי משחקים כמו GTA SAN ADRESS HALF LIFE 2 COUNTER SORUCE FEAR.

הכרטיס הוא 256 ביט אם לא ראיתם.

את המשחקים אני מתכוון להריץ ברזולוציה של 1024 על 768 על HIGH בלי פילטרים וכלום אז בחזרה לשאלה האם הכרטיס יריץ טוב את המשחקים.

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לדעת אם הכרטיס הזה

http://www.evga.com/products/moreinfo.asp?pn=128-A8-N343-AX

יריץ לי משחקים כמו  GTA SAN ADRESS  HALF LIFE 2 COUNTER SORUCE  FEAR.

הכרטיס הוא 256 ביט אם לא ראיתם.

את המשחקים אני מתכוון להריץ ברזולוציה של 1024 על 768 על HIGH בלי פילטרים וכלום אז בחזרה לשאלה  האם הכרטיס יריץ טוב את המשחקים.

תודה לעוזרים

יש לי GF6800 אז אני יכול להגיד לך מנסיון [וזאת בתנאי שיש לך מחשב מספיק חזק שיחזיק את הכרטיס בלי לעשות לו צוואר בקבוק]

GTA:SAN ANDREAS-רץ חלק לחלוטין על 1024X768 על ההגדרות הכי גבוהות+פילטרים AAX2 AFX8...המשחק יכול לרוץ חלק גם על הגדרות גבוהות יותר,אבל נוח לי ככה.

HALF LIFE2-רץ חלק לחלוטין על 1024X768,ההגדרות הכי גבוהות,פילטרים AA:NONE AFX8...אפשר גם עם פילטר AA,אבל אצלי יש בעית זיכרון RAM...

COUNTER STRIKE SOURCE-רץ חלק לחלוטין על הגדרות הכי גבוהות 1024X768,פילטרים AAX2 AFX8....עובד חלק גם עם AAX4 או רזולוציה גבוהה יותר.

FAR CRY-רץ חלק חלוטין על ההגדרות הכי גבוהות,רזולוציה [מאוד גבוהה] של 1280X1024,פילטר AFX8 וAAX2....המשחק גם רץ חלק חלוטין עם מופעל ופילטר AA מבוטל.

F.E.A.R-המשחק רץ בסדר,ובמרבית החלקים רץ חלק לחלוטין....על מרבית ההגדרות מקסימום,טקסטורות על MEDIUM,רזולוציה 1024X768,פילטר AFX8,פילטר AA מבוטל,SHADOW QUALITY על MEDIUM ובלי SOFT SHADOWS.

QUAKE4-רץ חלק על ההגדרות HIGH,רזולוציה 1024X768,פילטרים AFX8 AAX2....

CALL OF DUTY 2-רץ חלק ברובו על ההגדרות HIGH,רזולוציה 1024X768,פילטר AFX8,פילטר AA מכובה ואפקטי DX9 פועלים [שזה אוכל ביצועים אחושרמוטה במשחק הזה...] וכמובן SHADOWS מופעלים.

NEED FOR SPEED:MOST WANTED-מנסיון בדמו-פועל חלק על AAX2,AFX8 רזולוציה 1024X768 ופירוט מקסימלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי הרגעת אותי אבל אני לא מתכוון להפעיל שום פילטר אז במשחקים כמו FEAR ירוץ טוב?

המחשב שלי 4 2800 Ghz

זכרון 512 .

והשאר לא חשוב אז המחשב יהווה צוואר בקבוק לכרטיס?

תודה על התגובה המהירה אחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה טיפה אני חושב [בגלל המעבד]

אבל לא משהו רציני או משמעותי ומורגש.

בכל מקרה,לא מומלץ לך לשחק בלי פילטרים

לפחות תשחק עם פילטר AF....כי בלי זה המשחקים נראים נורא ואיום...זה הורס את כל ההנאה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם מדברים? איזה בלבולי מוח .

רק שתדע יש לי מחשב בדיוק כמו שלך פחות או יותר עם GF-6600 256M ו-FEAR עובד אצלי חלק על רזולוציה של 1280 על 1024 עם ההגדרות הכי גבוהות ובלי פילטרים . תהייה רגוע, הכרטיס שלך לא הכי חזק שיש אבל.... אם שלי מחזיק ככה אז שלך בטח ובטח יהייה טוב. והמחשב שלך לא יגביל אותו. :xyxthumbs::jump: אז תהנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם מדברים? איזה בלבולי מוח .

רק שתדע יש לי מחשב בדיוק כמו שלך פחות או יותר עם GF-6600 256M ו-FEAR עובד אצלי חלק על רזולוציה של 1280 על 1024 עם ההגדרות הכי גבוהות ובלי פילטרים . תהייה רגוע, הכרטיס שלך לא הכי חזק שיש אבל.... אם שלי מחזיק ככה אז שלך בטח ובטח יהייה טוב. והמחשב שלך לא יגביל אותו. :xyxthumbs::jump: אז תהנה!

תעלה תמונה של סטרס צ'אקינג

אפילו עם 7800GT המשחק מקרטע עם ההגדרות עלMAX ופילטרים וSOFT.S מופעלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...