מפרט למשחקים ב-4000 ש"ח, עזרה בבקשה. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למשחקים ב-4000 ש"ח, עזרה בבקשה.

The TrCkeR

Recommended Posts

אני מתכנן לקנות בימים הקרובים מחשב חדש. המפרט שבניתי הוא:

ALBATRON  K8SLI - 770

Athlon 64 939 3200+  - 830

W.D. 200GB 7200 8M - 531

?X800GTO2 256MB III, PCI-E? - 1400

?512Mb 400MHz Samsung? - 300

Case CA092 ET-3-3 Gsmart - 200 w/psu 250w

סה"כ 4031 ש"ח

שאלות:

1. יש באפשרותי להשיג לוח K8NF4X של ALBATRON ב-470 ש"ח, הלוח הזה טוב לOC? האם הוא איכותי בכלל ושווה לי לקחת אותו, כי ללוח שבחרתי יש ואני לאצריך אותו. האם ישנו לוח שיותר טוב מהלוח שבחרתי, באותו מחיר, או אפילו בפחות מחיר (SLI לא דרוש), שיתן לי ביצועים יותר טובים/פיצ'רים טובים יותר/יכול OC טוב יותר? אם כן מהו הלוח? המלצות...

2. בקשר לכרטיס מסך- מה שאני רוצה לעשות זה לקנות את הכרטיס הזה ולהפוך אותו לX800XT PE. אם אני אחכה חודשיים, לדעתכם, יצא כרטיס טוב יותר מזה באותו מחיר או אפילו בפחות מחיר?

3. האם כדאי לי להסמך על ספק הכוח שאי מקבל עם המארז הנ"ל, או שעדיף לי לקנות ספק בנפרד? אם כן, ספק CHANNEL WELL 350W יתקבל בברכה?

(אל תתייחסו למחירים המוזרים, זה בגלל שאני קונה את החלקים מהספק).

כל עזרה תתקבל בברכה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, בקשר ללוח אם קח את זה :AN8 ULTRA S-939, nForce4U,GBL,SATA II ,F.WIRE של הוא מעולה ל OC כי יש בו את UGURU וזה בהחלט מקל על העיניינים :xyxthumbs: ;D

שנית, הכרטיס מסך שלך טוב בהחלט, אם אתה רוצה לחכות, אז הרי תמיד יצא יותר טוב, אבל מה שיש לך זה בהחלט מספיק.....

ספק כוח, לפי דעתי קח משהו של 400-500W לא???

לפי דעתי זה יעשה את העבודה :http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_281_856&products_id=9833

תהנה

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אין לך צורך בלוח אם SLI. בעיקר מאחר ובחרת בכרטיס מסך מבוסס ATI. לוח אם מומלץ : כל לוח עם ערכת שבבים nForce4/nForce4 Ultra. הלוחות של DFI ו- יתנו לך אפשרויות OC לא רעות בכלל.

2. כרטיס מסך טוב מאוד.

3. תחליף ספק.

אתה יכול להסתפק במעבד +3000, אין הבדל משמעותי ביניהם.

עוד דבר - למה לקחת רק סטיק אחד של 512MB ? קח שני סטיקים, ורצוי שניים של 512MB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אין לך צורך בלוח אם SLI. בעיקר מאחר ובחרת בכרטיס מסך מבוסס ATI. לוח אם מומלץ : כל לוח עם ערכת שבבים nForce4/nForce4 Ultra. הלוחות של DFI ו- יתנו לך אפשרויות OC לא רעות בכלל.

2. כרטיס מסך טוב מאוד.

3. תחליף ספק.

אתה יכול להסתפק במעבד +3000, אין הבדל משמעותי ביניהם.

עוד דבר - למה לקחת רק סטיק אחד של 512MB ? קח שני סטיקים, ורצוי שניים של 512MB.

יש לי במחשב הנוכחי שני סטיקים של , אחד של 512 והשני של 256. הסטיק של ה-512 יעבור אל החשב החדש וישלים ל1GB.

וואלה, עוור שכמוני .  :silly:

לעניין- בקשר למפרט, למה לקחת לוח אם אם הכ.מסך בכלל לא תומך בטכנולוגייה הזו? והספק ג'נרי - תחליף דחוף

SLI לקחתי כי זה היה הלוח הכי טוב מהחנות ממנה אני קונה (שהיא הספקית ויש לה מחירים זולים), כמובן שאני לא חייב לקנות משם אז בגלל זה שאלתי. ודבר שני, עקב תמיכת הלוח ב-, יש שני סלוטים של PCI-E ולכן אני יכול להשתמש בעזרתם בטכנולוגיית ה-CROSSFIRE, תגידו לי אם אני טועה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...