איך 7800GTX 256MB 256BIT יעבוד על מערכת סוקט 478? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך 7800GTX 256MB 256BIT יעבוד על מערכת סוקט 478?

eliranl

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

איזה שטויות לגבי צוור בקבוק !!!

המעבד מעלה בכמה פריימים בלבד.

דברר אשון אתה מקשקש אתה מתבסס על ההשוואה של 3000 VS כל שאר ה939 וזה לא נכון כי P4 הרבה פחות טוב למשחקים

המעבד יהיה צוור בקבוק קטן אם תשחק על רזולוציות גבוהות ופילטרים מלאים ששם הכרטיס הוא צוור הבקבוק אני מציע שתעשה OC ללפחות 3 GHZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כל כך מתעקש אז אני יכול להראות לך שה-FX55 וה-3000 ב-3DMARK אין בינהם כמעת הבדל.

אתה מצחיק !

ב3DMARK הדיפולט זה הפרשים אדירים -ההפרשים קטנים ברזולוציות גבהוהות במשחקים ולא ב 3DMARK בדיפולט

אני גם ראיתי את ההשוואה ואני חושב ככה אבל אמרתי גם את זה

דברר אשון אתה מקשקש אתה מתבסס על ההשוואה של 3000 VS כל שאר ה939 וזה לא נכון כי P4 הרבה פחות טוב למשחקים

המעבד יהיה צוור בקבוק קטן אם תשחק על רזולוציות גבוהות ופילטרים מלאים ששם הכרטיס הוא צוור הבקבוק אני מציע שתעשה OC ללפחות 3 GHZ

אף פעם לא ראיתי מישהו שיודע לכתוב ולא יודע לקרוא

הנה השוואה שמראה שהP4 לא טוב למשחקים (2.6 אין שם -הכי נמוך זה ה2.8E שזה פרסקוט שיותר טוב בקצת מנורת'ווד )

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/29cpu-hl2.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים לגבי רזולוציות נמוכות ב-200 אחוז !!!

הבעיה היא שפותח הדיון מעונייו ב-7800GTX שזה הכרטיס הכי טוב בשוק וממש לא נירא לי שאם יש לך כרטיס כזה אתה תשחק ברזולוציה נמוכה.

הבט בקישור שהבאת אם אתה עולה טיפה ברזולוציה 1024*1280 יש הבדל של 2-3 פריימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים לגבי רזולוציות נמוכות ב-200 אחוז !!!

הבעיה היא שפותח הדיון מעונייו ב-7800GTX שזה הכרטיס הכי טוב בשוק וממש לא נירא לי שאם יש לך כרטיס כזה אתה תשחק ברזולוציה נמוכה.

הבט בקישור שהבאת אם אתה עולה טיפה ברזולוציה 1024*1280 יש הבדל של 2-3 פריימים.

לכן אמרתי שהמעבד יהווה צוור בקבוק קטן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתחיל לחשוב שלא יודעים לקרוא פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...