הת'רד הרשמי של !The Matrix: Path of Neo - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הת'רד הרשמי של !The Matrix: Path of Neo

Rinkadink

Recommended Posts

כן אנשים המישחק שוחרר לא מיזמן אשמח לקבל תגובות \ ביקורות על המישחק.

כמה תמונות:

646147l4.jpg

646147l5.jpg

646147l8.jpg

646147l1.jpg

דרישות מערכת לביצועים מקסימלים:

* מערכת הפעלה 2000/XP

* מעבד במהירות 2 גיגה הרץ ומעלה

* פנימי 512 מגה

* מקום פנוי בדיסק הקשיח 6 גיגה בייט פנויים

* כרטיס מסך מסדרת FX5700 או 9500 ומעלה

* כרטיס קול תואם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משחק ממש יפה...

אקשן ללא הפסקה ומגוון, גם צוברים כל פעם תרגילים חדשים.. זה מגניב כזה

ה- bullettime משופר. אהבתי מאוד

ד"א הגרפיקה לא בדיוק כמו בתמונות מן הסתם.

אני כבר אחרי שאני מציל את מורפיוס וזה ממש כמעט כמו בסרט.

אתם משחקים במשחק ויש קטעים מהסרט ואתם ממשיכים בעצם את מה שהיה אחרי הקטעים.

ויש לי גם בעיה שאני שם ב- detail על 10 או 9זה עושה לי בעיות תצוגה.

הצלחתי 8 וגם לפעמים נראה כאילו הטקסטורות משתנות, נדפקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני שיחקתי עכשיו הגרפיקה ממש לא כמו בתמונות וזה תמיד ככה בכל משחק .

עכשיו המשחק אחלה וכל זה הגרפיקה טובה אבל נכון במסך הזה אחרי שאתה גומר טרייניג או משהו אז אתה חוזר לאוטו מסך עם כל הקודים ואז יש את הבן אדם בצהוב ואז אתה יכול לעשות זום וכל זה אז אני בוחר משהו שהוא לא הצבע צהוב כמו הבן אדם (אות) אבל אחרי שאני מסיים את הטרייניג זה לא מופיע לי כמו בצבע של הבן אדם :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק לא משהו.

בעיקר בגלל העובדה שאין לו מוד של מולטיפלייר, מה שמקצר את אורך-החיים של המשחק, ולדעתי, בגלל הסיבה הזאת הוא לא שווה קניה.

ובכלל, עם ממוצע ביקורות של 72, זה בטח לא משחק איכותי ומיוחד.

מה שכן, לפחות הוא יותר טוב מenter the matrix הנוראי! (מוזר שshiny הוציאה כזה משחק גרוע, לעומת sacrifice המדהים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה נו אני צריך עזרה במסך הזה שאתה בוקר כל מיני אימונים או שטויות כאלה יש לי משהו שאני צריך לבחור ability אבל אני לא יודע איך ואי אפשר לצאת מהמסך הזה מה עושים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי קרוב לסוף, אני בשלב שאני מציל את החברים שלי

הצלתי את מורפיוס וטריניטי

ועוד בחורה ועוד בחור, ועכשיו אני תקוע בשלב שאני עוזר לעוד מישהו שאיתי בקטע של המסעדה

עזרתי לו להרוג את כל האנשים במטבח של המסעדה, ואז אני אמור לקחת אותו למסעדה עצמה, אבל יש רק דרך אחת ללכת ושם הדלת פתוחה אבל משום מה הם לא מצליחים להיכנס, כאילו זו דלת פתוחה אתה רואה את המסעדה בפנים אבל שאני מנסה להיכנס זה כאילו יש משהו שחוסם

יש למישהו מושג מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלילה היא כביכול לפי 3 הסרטים, אם ראית אותם זה יכול לעזור ולא הגעתי לאן שהגעת אז.. :s05:

ד"א אתה יכול לעזור לי?

אני תקוע אחרי שהרגתי את סמית, כאילו העפתי אותו מתחת לרכבת. עליתי עליה הלכתי שם כמה קרונות ואז אמרו לי שם בתא טלפון ללכת למין דבר כזה שפותח את הדלת ואני צריך ללחוץ עליו רק שהרכבת נטויה על צד ימין.

אז ניסיתי וזה פותח לי את הדלת בכלל לחזור קרון אחורה שנמצאת ממש ליד הדבר הזה ושהרכבת נטויה על השמאל זה נמצא בתקרה ואני קופץ וזה לא לוחץ לי על זה באוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלילה היא כביכול לפי 3 הסרטים, אם ראית אותם זה יכול לעזור ולא הגעתי לאן שהגעת אז.. :s05:

ד"א אתה יכול לעזור לי?

אני תקוע אחרי שהרגתי את סמית, כאילו העפתי אותו מתחת לרכבת. עליתי עליה הלכתי שם כמה קרונות ואז אמרו לי שם בתא טלפון ללכת למין דבר כזה שפותח את הדלת ואני צריך ללחוץ עליו רק שהרכבת נטויה על צד ימין.

אז ניסיתי וזה פותח לי את הדלת בכלל לחזור קרון אחורה שנמצאת ממש ליד הדבר הזה ושהרכבת נטויה על השמאל זה נמצא בתקרה ואני קופץ וזה לא לוחץ לי על זה באוויר.

ראיתי את הסרטים ועדיין זה לא עוזר לי....

וגם לי הייתה את הבעיה הזאת כמו לך, נתקעתי שם חצי שעה, תנסה לעצור את הרכבת אחרי שהנהג מכריז על משהו, ושהקרון עם הדבר הזה שעוצר, שיהיה ישר כמו כל שאר הקרונות (כל פעם שתצא מהקרון הזה ותעבור לקרון השבור ותחזור חזרה, זה ישנה מצב של הקרון עם הדבר הזה שעוצרים)

בהצלחה :|

ואני עדיין תקוע אז מי שיודע מה עושים שיגיב :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו אני תקוע פה

matrix.jpg

http://i28.photobucket.com/albums/c243/J0HNi3/matrix.jpg

מישהו יודע מה עושים כאילו אני יודע שזה האימונים אבל אאני לא יכול לצאת מהסך הזה או משהו ועכשיו אני לא יודע איך להכנס אפילו לשום מקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב סיימתי את המשחק

המשחק לא משהו , סביר :/

את הסוף היוצרים של המשחק הרסו, משום מה הם החליטו שהם לא אוהבים את הסוף של הסרט ולכן שינו אותו לסוף משעמם אבל קשה, עד שמוצאים שיטה... אבל אני לא אגלה לכל אלו שעדיין משחקים בו

סה"כ הייתי נותן לו ציון 6 מתוך 10 :/

ועכשיו לשאלות שלכם

יש דמו למשחק?

אם כן אפשר בבקשה לינק

מחיפוש מהיר שעשיתי לא ראיתי שיצא דמו :Q אבל שווה בדיקה, למורות שאני לא חושב שיצא

תראו אני תקוע פה

http://i28.photobucket.com/albums/c243/J0HNi3/matrix.jpg

מישהו יודע מה עושים כאילו אני יודע שזה האימונים אבל אאני לא יכול לצאת מהסך הזה או משהו ועכשיו אני לא יודע איך להכנס אפילו לשום מקום

ג'וני - כל פעם שיש לך למעלה בצד ימין את הכדור הצהוב ורשום X1 זה אומר שאתה יכול להגדיל את אחד מהכישרונות של ניאו ברמה יותר, אתה צריך להיכנס לאחד מהכישרונות שלו (כל סימן כזה על המסך) שהוא לבן וחלול, שאתה נכנס אליו אתה בוחר את האפשרות האחרונה, זה משהו כמו לעשות UPGRADE לכישרון.

ואחרי שעשית את זה , תוכל ללחוץ SPACE (רווח) ולהמשיך במשחק.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...