שלום יש לי בעיה קשה עם EMULE - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום יש לי בעיה קשה עם EMULE

GUNZ

Recommended Posts

אחי זה ממש לא חייב להיות קשור לאימיול דבר ראשון תבדוק ספייורים אני מעדיף את SPYBOT

דבר שני תמחוק תאימיול ותתקין אותו חזרה

דבר שלישי תבדוק טמפרטורות אני מעדיף את EVEREST

דבר רביעי יכול להיות שזה בעיה בוינדוס אז אם כל זה לא עבד אז תיכנס לתיקיה "וינדוס" בתקווה שאתה משתמש בXP

ואז לתיקיית MINIDUMP ושם תכווץ הכל לקובץ אחד ותעלה לאתר אני יבדוק את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לפי הקובץ הראשון הבעיה היא בדרייברים(avgtdi.sys) הרצתי חיפוש בגוגל אבל אני לא מוצא איזה

דרייבר זה אז תמחק את כל הדרייברים שהתקנתה לאחרונה

בקובץ השני(ndiswan.sys) אני לא כל כך בטוח אבל ניראה לי שזה בעייה בסרויס פאק אז אם התקנת לאחרונה סרוויס פאק 2 תמחק אותו

ואם אתה רוצה תתקין אותו אחרי זה

בקובץ השלישי (avgtdi.sys) כמו הראשון

ובקובץ הרביעי (ntoskrnl.exe) לא הבנתי מה הכוונה בחיפוש של  אבל יכול להיות שזה קשור לספייוורים אז אחי תוריד SPYBOT

ואז תעשה בדיקה של ספייוורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לפי הקובץ הראשון הבעיה היא בדרייברים(avgtdi.sys) הרצתי חיפוש בגוגל אבל אני לא מוצא איזה

דרייבר זה אז תמחק את כל הדרייברים שהתקנתה לאחרונה

תבין לבד (ואם אתה מתעקש...אנטי וירוס של AVG..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא יודע מדוע אתה עובר על חוקי הפורום ועושה DOUBLE POSTING...

בכל מקרה, יש סטיקי בתמיכה טכנית (שלשם בכלל מתאים הפוסט הזה?), שאומר מה מומלץ לעשות, וזה כולל בין היתר בדיקת / SPYWARE, בדיקת טמפרטורת / מתח של המחשב, התקנה חדשה ונקיה של EMULE למקום אחר ובדיקה שם, הרצת MEMTEST86 לראות שאין בעיות בזכרון וכו'....

אולי אחרי שתנסה את כל הצעדים הנ"ל יהיה אפשר לדעת יותר, אנחנו לא נביאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מציע לנעול... לא רק שאתה חצוף ומפר את הכללים פעמיים באותו דיון, וגם כשאומרים לך מה לעשות (לבדוק מתחים, את הזכרונת עם MEMTEST וכו'), אתה מתעלם וממשיך בשלך... יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...