הטמטום האמריקאי מרקיע שחקים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטמטום האמריקאי מרקיע שחקים

iakovl

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מפגרת או לא, לפחות שם לומדים ביולוגיה וכימיה בבי"ס במקום תנ"ך ואחרי תיכון אתה יכול ללכת לקולג' וללמוד וכיו"ב ואני צריכה עכשיו לבזבז שנה-שנתיים במכינה קדם רפואית אם אני רוצה שייצא ממני משהו. :bash:

מצד שני בחצי מהמדינות בארה"ב גם הפלות זה לא חוקי. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל מלמדים את זה רק במגמות ספציפיות ובתי ספר פרטיים למחצה כמו אורט אולי, השאר אוכלים קקה.

ומכללה? כמה זמן נראה לך שתלמד שם עד שתצליח להשיג את כל הדרישות לאוניברסיטה?

עד שתצא עם תואר כבר תהיה בן 30 ותחפש מי ירצה בכלל להעסיק אותך ותקרע את התחת איפשהו בזמן שאר העולם בגיל הזה מתחילים חיי משפחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודקת! ברוב בתי הספר הממלכתיים אין תקציב למעבדות נורמאליות ולציוד בסיסי, שלא לדבר על זה שהרבה מורים או פשוט לא מוכשרים ללימוד המקצוע, או שיש להם איזה תואר בהוראת מקצוע מסויים, אבל הם פשוט לא יודעים ללמד.

בארה"ב כבר איזה 50 שנה מתווכחים על השטויות האלה, ואני לא מבין מה אתם מתפלאים שמדינה שהוקמה ע"י כת דתית תכיל מגוון רחב כלכך של פסיכים?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכי לאוניברסיטה.

המדינה לא הוקמה על ידי הדתיים

אז זהו, שאף אוניברסיטה לא תיקח אותך אם למדת בבתי ספר שאני למדתי היכן שגם אם היו מורים נורמאליים כבר פיטרו אותם ואת המעבדות סגרו לאלתר.

המדינה כן הוקמה פחות או יותר ע"י דתיים (ארה"ב). המתיישבים הראשונים היו נוצרים אדוקים מאד שבעצם ברחו מאירופה ומה"סדום ועמורה" שהיה שם כדי למצוא שלווה ב"עולם החדש" ולהקים שם קהילה נוצרית "אמיתית". עדיין יש שם את ה-איימיש ואם לא המשטרה הם עדיין היו שורפים מכשפות בסיילם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם את ראית את הסרט על אמריקאי/שוודי שמשכנעים קהילה קטנה בשוודיה לעבור לירושליים, ובסוף כמעט כולם מתים?

המדינה לא הוקמה ע"י דתיים, המדינה הוקמה בעיקרה ע"י אנשי העליה השניה שכל קשר בינהם לבין הדת היה מקרי בהחלט, אולי הם היו קצת מסורתיים, חגגו חגים וכאלה, אבל ממש לא דתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שאף אוניברסיטה לא תיקח אותך אם למדת בבתי ספר שאני למדתי היכן שגם אם היו מורים נורמאליים כבר פיטרו אותם ואת המעבדות סגרו לאלתר.

אף אוניברסיטה לא מסתכלת על איזה בית ספר למדת בו אלא על ציוני הבגרות והפסיכומטרי שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...