פנטיום 4 מלך האוברקלוקינג, אבל האם גם ביצועים? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פנטיום 4 מלך האוברקלוקינג, אבל האם גם ביצועים?

MishaK

Recommended Posts

היסתובבתי לי קצת בפורומים של TBreak וניתקלתי בחתימה של אחד המשתמשים אשר בבעלותו שני מחשבים, האחד מבוסס Athlon XP 2000 שעבר אוברקלוק קטן ועומד על באס של 199 והשני מבוסס P4 1.6A שעבר אוברקלוק ל-2.81Ghz...

בכל מקרה, אחד התרנדים בפורומים בחו"ל לפרסם לינק לעמוד שלהם ב-ORB של 3DMark, ומשהו נראה לי די מוזר... ההבדל בין התוצאות הוא 6 נקודות לטובת ה-AMD !!!

לא חסכתי ובדקתי את התוצאות לעומק והם היו כימעט זהים וההבדל לא עבר 10 פריימים!

הדבר בהחלט לא נעים לדעתי, במיוחד עם כל האנשים שקונים היום פנטיום 4 לטובת האוברקלוק יכולים לקנות בקלות ואולי אפילו ביותר זול את ה- +2200, לפתוח ת'מכפלה ובעוד קצת מאמץ פשוט להשיג אותם ביצועים!

הלא כן?

התוצאה של הפנטיום 4

התוצאה של ה-AMD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי להסתכל זה בטח Quad Damage אם זכור לי נכון.

3Dmark נותנת יותר לאתלונים אבל זה דיי מוזר, אולי הוא השתמש בטוויקים לאתלון ולפנטיום 4 בכוונה לא כי הוא רוצה להראות שהם יותר טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XP2200 עדין לא כל כך זול, אתה יודע.

ולעשות , ולקבוע שיאים זה דבר מאוד מספק. אפילו אם לא היה מוסיף ביצועים, עדין היה כיף לעשות אותו.

תשאל את אורי. ;D

ביצועים זה לא הכל, אבל זה אחד החלקים שבגללם עושים .

בלי להסתכל זה בטח Quad Damage אם זכור לי נכון.

בינגו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישה מישה מישה..

נתחיל מעניין השקט, איזה צריך למערכת P4 כדי להגיע לכזה דבר ואיז הלמערכת מבוססת אט'לון?

נעבור לעניין הFSB- הFSB של האט'לון הוא 199 לעומת ב175 של האינטל..

נעבור לעינין ההצטיינות של האט'לון ב3DMARK..

עם מה נשארנו? הסבר הגיוני לתוצאה..

עריכה- שכחתי את עניין המחיר, האט'לון יקר יותר במקרה הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישה בהודעה שפירסמת הOC בוצע ב2000.."XP2000+@9.5x199"..

אם מדברים על ה2200, המחיר כפול, בטח הסטאפינגים שיש בארץ הם הגרועים (יש לי הרגשה כזאת)..בקיצור- לא שווה כרגע לקנות אותו.

אם כבר אט'לון לO\C אז ה1600 מסטאפינג טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתגר בשבילך להוציא כפול כסף+כסף לקירור...תהנה :P..

קח לדוגמא את טאקס שרצה אט'לון לO\C וקיבל כזה במצב שבו זה ישתלם..קנה מעבד בזול מסטאפינג טוב, זיכרונות מעולים גם במחיר טוב מאוד..ויצא הלו מערכת שתוציא תוצאות טובות מאוד בחצי מאשר תעלה מערכת דומה בארץ.

הבעיה היא שהמחירים בארץ למעבדי האט'לון גבוהים מאוד (בNEWEGG למשל, AXP1600 עלה 57$ בפעם האחרונה שבדקתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, אז מי אמר שקונים בארץ?

כמו שאמרת, לדוגמא TuXX, קנה ת'חלקים מאתרים בחו"ל, למה? כי הוא יודע שהוא מספיק מיומן וכימעט בטוח שלא יקרא כלום, וכך גם עוד הרבה אוברקלוקרים יעשו לדעתי, אני יודע שאני כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TuXX קנה את החלקים מחו"ל כי חבר בא משם והוא מספיק חכם כדי לא לעשות דברים טיפשים, יצא לי עסקה מעולה!

מעבד עם אחלה סטפינג ב-80$ וזכרון שעשוה 208 בתזמונים הכי אגרסיבים ב-60$ בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...