z-560 איך הם בסרטים? שמעתי שהם בינוניים - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

z-560 איך הם בסרטים? שמעתי שהם בינוניים

lover323

Recommended Posts

זה בעיה בפרולוגיק ובDVDים, כי אם באמת לא שומעים את הסנטר בוליום נמוך,

אז לא שומעים דיבור.. כי בסרטים, הפס הדיבור נמצא רק בערוץ הסנטר, ולא בערוץ השמאלי\ימני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי כל הקטע הזה של הסנטר וירטואלי הוא דבילי לגמרי- כי אם משתמשים בשני הרמקולים הקדמיים בשביל סנטר, אז אולי ה"סנטר" נשמע טוב, אבל מפסידים את שני הרמקולים ואז זה לא מערכת 5.1, אלא מערכת 3.1...

ולמעשה כל הוא "רמקול מוגבר" כי בכל יש מגבר, (או שהוא לא צריך מגבר..)

אני טועה? :-X

וגם אני חושב שכדאי לך לקנות אותם ומקסימום אחרי זה לקנות סנטר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישור THX לא אומר כלום. הוא אומר שהרמקול מנגן בסדר גמור. מישה סתם מתלהב מהעניין.... אגב, אני שמעתי שבסרטים הם, לא ממש משהו...

אישור THX לא אומר שהם מנגנים "בסדר" אלא אומר שהם עומדים בתקנים מאוד מחמירים של סאונד

זאת אומרת שהסאונד שלהם ברמה גבוהה מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הרמקולים שכן עוברים את הבדיקות טובים.

רק להעביר את הבדיקות האלה עולה לחברה המון

לא כל חברה רוצה ויכולה להעביר את הרמקולים,

ככה שיש ומגברים מעולים בלי התקן הזה

אבל כמו שאמרתי, מי שכן עובר את הבדיקה הוא מוצר איכותי FIRST CLASS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקן THX זה הוא לא תקן שנועד בשביל בתי {סרטים} ?

ככה לפחות קראתי איפה שהוא. אם זה ככה אז איך מערכת שהיא בינונית בסרטים 4.1 ללא סנטר יכולה לעמוד בתקן זה???

לגבי הוספת סנטר זה לא בעיתי? כלומר זה לא יגרום לחוסר איזון או משהו כי הרי 4 הרמקולים של Z560 מתחברים לסאב ומסאב לכ.קול ואת הסנטר אני יכול לחבר רק ישירות לכ.קול (לא בכל ק.קול 5.1 יש כניסה נפרדת לסנטר)

לגבי רמקולים מוגברים איפה ואיך אני יכול לקנות אחד כזה? ואיך אני ידע להתאים אותו כלומר שמבחינת העוצמה יתאים למערכת.

ועצם העובדה שהסנטר יהיה מחובר ישירות ולא דרך הסאב זה לא יעשה בעיות??

בכלל כל הרעיון לקנות מערכת 4.1 לא זולה במיוחד (2000 שח) ומראש לחפש קומבינות איך להפוך אותה ל5.1 זה לא נראה לי נכון.

אני שמעתי הרבה דברים טובים על Z560 אבל לא יצא לי לקרא הרבה ביקורות מיקצועיות אז אם קראתם מה הם אומרים לגבי הסט הזה בסרטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...