רווח על חלקים בשוק המחשבים * - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רווח על חלקים בשוק המחשבים *

מעבדת מחשבים יהוד

Recommended Posts

אם אנשים היו אוהבים להידפק הם היו מדביקים דילדו לכיסא. אף אחד לא יחשוב שאתה חאפר אם תסביר הבנאדם מה בדיוק אתה עושה, ועל מה בדיוק הוא משלם. לא יזיק גם אם תתן אחריות על העבודה שלך.

ואני עוד לא פגשתי מטומטם שיתקשר לבנאדם פרטי ויגיד לעצמו שהוא חברה רצינית שמחזיקה מעצמה, ועובדת בלי קבלות :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אנשים היו אוהבים להידפק הם היו מדביקים דילדו לכיסא. אף אחד לא יחשוב שאתה חאפר אם תסביר הבנאדם מה בדיוק אתה עושה, ועל מה בדיוק הוא משלם. לא יזיק גם אם תתן אחריות על העבודה שלך.

ואני עוד לא פגשתי מטומטם שיתקשר לבנאדם פרטי ויגיד לעצמו שהוא חברה רצינית שמחזיקה מעצמה, ועובדת בלי קבלות  :nixweiss:

אני עובד עם קבלות :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראת את החוקים?

אתה ממשיך לעבור עליהם.

חוקי הפורום

ברוכים הבאים לפורום "כללי"!

במסגרת ניסיון לשמור על רמת דיון גבוהה בפורום, הוחלטו מספר חוקים שעל כל משתמש לדעת וליישם.

אנא הקדישו מספר דקות לקריאתם והבנתם, בכדי לחסוך אי-נעימויות מאוחר יותר.

3. הקפצת ת'רדים: אסור להקפיץ ת'רדים. אם יש לכם מידע חדש להוסיף, עשו זאת ע"י modify.gif להודעה האחרונה שלכם.

אם אתם רוצים לדעת עוד על החוקים, או שיש לכם שאלות על חוק כלשהו, היכנסו לדיון על החוקים בפורום "על האתר והפורום".

בברכת גלישה נעימה באתר,

צוות HWzone Forums.

נוספה לך אזהרה שניה.

אני מציע שתקרא את החוקים, עוד אזהרה אחת, וזאת כבר לא תהיה אזהרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אז אולי תספר לנו את המספר עוסק מורשה שלך? שנדע ממי בדיוק להתרחק.

ומה עם שינוי הכינויים הדחוף הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע:| אז אם באתי לבית של הלקוח בעצמי...פעמיים קניתי לו זכרון (לא נסעתי במיוחד אלא הייתי בסביבה) סידרתי לו ת'מחשב מבחינת וחרא והתקנתי ת'זכרון ועוד תוכנות...ולקחתי 150 שקל...אני פראייר?:|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...